این پازل رنگارنگ هستند به معنای واقعی کلمه طراحی شده برای کمک به شما احساس آرامش

با هم از هم جدا بازی این پازل شما باید برای آینده coronavirus مستند بسیاری از ایالات متحده ممکن است باز کرد

توسط ETELARESANKHABAR در 7 خرداد 1399
soothing-puzzle-pieces
با هم از هم جدا بازی

این پازل شما باید برای آینده coronavirus مستند

بسیاری از ایالات متحده ممکن است باز کردن در حال حاضر پس از چند ماه از coronavirus مستند اما واقعا وجود دارد نه هر پزشکی یا دلیل علمی آنها باید باشد. در بسیاری از کشور coronavirus موارد هنوز هم در حال افزایش است بنابراین در حالی که ما دریافت که مردم با حوصله ماندن در خانه آنها واقعا باید همچنان به انجام این کار به نفع سلامت عمومی است. اقتصاد باید در این بنابراین در حالی که ما لذت بردن از این مهلت کوتاه قبل و بعد از موج بزرگ از عفونت تقریبا قطعا بازدید آن را به یک زمان خوب به سهام تا در منابع بعدی مستند مانند این پازل.

این 1000 قطعه چرخ رنگ پازل ممکن است نگاه مانند یک جانور, اما آن را در واقع طراحی شده است به شما احساس بیشتر و بیشتر بی سر و صدا به عنوان شما آن را حل کند.

با توجه به سازندگان "همه اره منبت کاری اره مویی پازل, صلح آمیز, سرگرمی, اما این به طور خاص طراحی شده برای آوردن یک حس آرامش به عنوان آنها حل شد."

که برای تلفن های موبایل دقیقا مانند آنچه که ما نیاز به زمانی که ما مجبور به عقب در داخل به دلیل موج دیگری از بیماری است که بیش از احتمال ملاقات با دولت بیشتر بی مهارت. بله لطفا.

من می توانید آن را ببینید. 1000 قطعه پازل است یک کار قابل توجهی است اما این یکی از ویژگی های است که صاف و شیب رنگ است که باید معنی هیچ شگفتی وجود دارد وقتی که می آید به کشف کردن که در آن قطعات بروید. تا آنجا که jigsaws این یکی به احتمال زیاد خواهد بود کمتر خسته کننده تر از بسیاری از. و دیدن چرخ رنگ به آرامی گرد هم می آیند آیا نوع صدا مانند آن می تواند الهام بخش برخی از آرامش است که اجازه دهید صادقانه همه ما در حال رفتن به نیاز به این بحران بهداشت عمومی همچنان بدون کنترل توسط دولت ما.

اگر شما می خواهید به آن را امتحان کنید رنگ چرخ پازل است که در حال حاضر در فروش برای $79 از هم جدا.

و یا اگر شما می خواهم به جای یک تجربه پازل است که تقلید احساسات خود را در مورد وضعیت فعلی کشور ما باید ما رو برخی از توصیه های برای شما. وجود پازل ساخته شده است که از پاک کردن قطعات. یا یکی که فقط تکه های سیاه — موفق باشید قرار دادن که مرد با هم. و یا اگر شما فقط می خواهم به صرف زمان به همان اندازه که ممکن است در خیلی بی فکر, فعالیت, Kodak به فروش می رساند 51,300-قطعه پازل است که فقط ممکن است شما را تا زمانی که همه گیر است و بیش به پایان — ارائه رهبری ما شروع به گرفتن برخی از مرتب کردن بر اساس از اقدام برای حفاظت از سلامت و صرفه جویی در آمریکا زندگی می کند. نکته این است که شما گزینه کردم. و شما نیاز به آنها را به دلیل این بحران است و نه حتی نزدیک به بیش از, بدون توجه به آنچه که دولت ممکن است می گویند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن