michelle-obama-doc
Netflix/Youtube

“تبدیل شدن به” یک مستند بر اساس میشل اوباما, بیوگرافی, در حال آمدن است به Netflix در مارس 6

با تمام آشفتگی های سیاسی ساختمان با توجه به دولت در واکنش به COVID-19 همه گیر و همچنین انتخابات آینده یک چیز روشن است: آنچه جهان نیاز دارد در حال حاضر کمی بیشتر از میشل اوباما. خوشبختانه Netflix — استودیو که به تازگی ما به ارمغان آورده همه گیر ترین شراب خواری-شایسته گناه لذت ببر پادشاهاست که در اینجا به صرفه جویی در روز یک بار دیگر. روز دوشنبه سرویس جریان نشان داد که یک فیلم مستند بر اساس بانوی اول سابق را به کتاب تبدیل خواهد شد حذف on May 6.

تبدیل شدن به یک نگاه صمیمی به زندگی سابق و بانوی اول میشل اوباما در یک لحظه تغییر عمیق نه تنها برای او شخصا اما برای کشور او و همسرش در خدمت بیش از هشت تاثیرگذار سال در کاخ سفید است. این فیلم ارائه می دهد نادر و در زندگی خود مصرف بینندگان در پشت صحنه به عنوان او عازم 34-تور شهرستان که نشان از قدرت از جامعه به پل ما تقسیم و روح ارتباط است که می آید زمانی که ما آشکارا و صادقانه به اشتراک گذاری داستان ما” Netflix نشان داد در آزادی مطبوعات صبح روز دوشنبه.

آن را نیز شامل یک توجه داشته باشید از اوباما خودش بحث نه تنها آنچه انتظار می رود در نادیا Hallgren-کارگردانی فیلم, اما همچنین برخی از واژه ها از امید برای ما در طول دولت پر سر و صدا از جهان است.

“کسانی که ماه من صرف سفر — ملاقات و ارتباط با مردم در شهرستانها در سراسر جهان — سوار صفحه اصلی ایده این است که آنچه ما به اشتراک بگذارید عمیق و واقعی و نمی توان با خراب. در گروه های بزرگ و کوچک و پیر و جوان و منحصر به فرد و متحد ما آمد و با هم به اشتراک گذاشته و داستان پر کردن کسانی که در فضاهای با ما شادی, نگرانی ها و رویاهای. ما پردازش گذشته و تصور آینده ای بهتر است. در صحبت کردن در مورد این ایده از ‘شدن’ بسیاری از ما جرأت بگویم ما امیدوار است با صدای بلند” او می نویسد.

Becoming
Netflix

او همچنین اشاره فعلی بهداشت بحران فراگیر کشور مدیریت برای ارائه صدای آرام بخش در طول زمان پر سر و صدا.

“من گنج خاطرات و حس ارتباط در حال حاضر بیش از همیشه به عنوان مبارزه ما با هم به آب و هوا این بیماری همه گیر که ما برای مراقبت از عزیزان ما تمایل به جوامع ما و سعی کنید به نگه دارید تا با کار و مدرسه در حالی که مقابله با مقدار بسیار عظیمی از دست دادن سردرگمی و عدم اطمینان” او ادامه داد. “این سخت است این روزها به بر اساس احساس و یا امیدوار, اما من امیدوارم که مثل من و شما پیدا کردن شادی و کمی استراحت در چه نادیا ساخته شده است.”

Becoming
Netflix

او همچنین به ما یادآوری می کند که او “یک درهم” و این که این بیماری همه گیر است و پیچیده انتخاب خود را از محبت است.

“من تمام زندگی من دیده می شود آن را به عنوان طبیعی ترین و تساوی ژست یک انسان می تواند نسبت به دیگری — ساده ترین راه گفت:” من در اینجا برای شما.’ و این یکی از سخت ترین بخش های جدید: همه چیز که یک بار احساس ساده — رفتن به دیدن یک دوست نشسته با کسی که صدمه زدن به استقبال کسی جدید — در حال حاضر ساده نیست در همه.”

و حتی اگر او ممکن است زندگی در کاخ سفید دیگر او است که هنوز هم در اینجا برای ما.

Becoming
Netflix

“اما من در اینجا برای شما. و من می دانم که شما اینجا هستید برای یکی دیگر. حتی به عنوان ما دیگر نمی توانیم با خیال راحت جمع آوری و یا تغذیه کردن انرژی از گروه حتی به عنوان بسیاری از ما در زندگی با غم و اندوه و تنهایی و ترس ما نیاز به باز بماند و قادر به قرار دادن خودمان در افراد دیگر است. همدلی است که راه نجات ما در اینجا. آن چه ما را به طرف دیگر. اجازه استفاده از آن را به تغییر مسیر توجه ما را به سمت آنچه مهم تجدید نظر در اولویت های ما و پیدا کردن راه های بهتر و بازسازی جهان در تصویر ما امید” اوباما می گوید.

“حتی در دوران سخت شاید به خصوص در دوران سخت داستان ما کمک سیمان و ارزش های ما و تقویت ارتباط ما. های آنها نشان می دهد که ما راه رو به جلو. من دوست دارم و دست همه شما.”

اوباما به وضوح فقط به عنوان هیجان زده به عنوان ما برای مه 6 والاتر از تبدیل شدن به tweeting در مورد هیجان انگیز رسانه های لحظه ای پس از اعلام رسمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im