کیف های دستی لوکس در حال حاضر بیش از حد هنر, اتومبیل های کلاسیک و ویسکی به عنوان سرمایه گذاری اقلام

هر کسی که خریداری برکین به شما خواهد گفت که آن را یک سرمایه گذاری است. اما تا به حال شده است وجود دارد کمی سخت

توسط ETELARESANKHABAR در 7 تیر 1399

هر کسی که خریداری برکین به شما خواهد گفت که آن را یک سرمایه گذاری است. اما تا به حال شده است وجود دارد کمی سخت داده ها به عقب که ادعا می کنند. خوشبختانه برای کیسه عاشقان یک گزارش جدید از هنر تحقیقات بازار (AMR) ثابت می کند که بسیار چیز طراحی شده برای نگه داشتن پول خود را در واقع می تواند شما را بیشتر از آن.

رو به دسته کلکسیونی از کیف های دستی لوکس عملکرد بهتری نسبت به هنر خودروهای کلاسیک و حتی نادر ویسکی به ادعای شماره یک موقعیت به عنوان یک "سرمایه گذاری از شور و شوق" در این سال است.

"این است که سریعترین رشد را جمع منطقه و این اولین بار است که زنان در حال اجرا هستند دسته" گفت: AMR مدیر عامل شرکت سباستین Duthy.

این پژوهش که نشان دهنده اولین گروه از شاخص های ردیابی کلکسیونی کیف با استفاده از اطلاعات قیمت گردآوری از جهان پیشرو حراج خانه ها برای اندازه گیری عملکرد از انتخاب Hermès, Louis Vuitton و شانل کیف های دستی. آن را نشان داد جای تعجب نیست که طراح قطعات سر به فلک کشید خوب گذشته خود را خرده فروشی اصلی زمانی که قیمت ذکر شده برای فروش مجدد.

Hermès Birkin outperforms Banksy

هنر تحقیقات بازار

"بازار ثانویه برای کیف های دستی تبدیل شده است چنان محبوب است که برخی از کیسه های جدید منابع در فروشگاه ها به فروش می رسد در حراج تا دو و نیم برابر قیمت خرده فروشی" اضافه شده Duthy.

در واقع با نگاه به AMR لیست بالا 10 گران قیمت ترین هرمس کیف به فروش می رسد در حراج روشن وجود دارد پول می شود ساخته شده است. شماره یک نقطه متعلق به هیمالیا برکین با 18k طلا سفید و الماس سخت افزاری که برای فروش به یک حراجی رکورد قیمت $300,168 در سال 2016. کیسه باقی می ماند گران ترین کیف دستی که تا کنون فروخته شده و تحت الشعاع اولیه خود را حراج برآورد تقریبا دو برابر شود. در واقع این شش لکه های پر شده با همان جام مقدس کیف دستی که همواره در صدر $200,000 در هر فروش. پس Birkins نمی تواند خریداری شده به طور مستقیم خاموش قفسه—در آن طول می کشد تماس وفاداری به برند و پول و زمان—آن را دشوار است به دانستن اصلی قیمت خرده فروشی اما ارزان ترین Birkins برای فروش در اطراف $5,000.

این تحقیق همچنین نشان داد که برکین در حال افزایش در ارزش 42 درصد بیش از سال گذشته در حالی که بنکسی را در آثار هنری به طور متوسط تنها افزایش 23 درصد است. اگر شما جای خود غلت بزنید تا این دو معروف ترین در جهان هنر خیابانی ظاهرا هیچ چیز در برکین.