استخر پیش ساخته چیست؟

نفوذ ریشه درخت در استخر ها از مشکلاتی است که پس از مدتی ممکن است ایجاد شود. اما ریشه درخت قابلیت نفوذ به بدنه

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

نفوذ ریشه درخت در استخر ها از مشکلاتی است که پس از مدتی ممکن است ایجاد شود. اما ریشه درخت قابلیت نفوذ به بدنه استخر های فایبرگلاس را ندارند. استخرهای پیش ساخته در ابعاد مختلفی وجود دارند که با توجه به متراژ فضا، نوع کاربری آن و سلیقه کارفرمایان، می توانید از ابعاد مختلفی برای ساخت این استخرها استفاده کنید؛ بنابراین استخرهای پیش ساخته کاربردهای متفاوتی دارند که می توانید در مکان های مختلف از آنها استفاده کنید. استفاده از پمپ تصفیه آب برای استخرها با توجه به نوع استفاده و حجم استخر متفاوت است. استخر های پیش ساخته در دو نوع متفاوت ساخته می شوند.انواع برزنتی و فایبرگلاس استخر های پیش ساخته موجود می باشد که هر یک از نظر تجهیزات, نحوه ساخت و طراحی و.. در نتیجه، هزینه ساخت استخر پیش ساخته با توجه به ابعاد، توکار یا روکار بودن آن متفاوت است. او پس از ترک منچستر در سال ۲۰۰۹، وقتش را تلف نکرد و ۴.۸ میلیون پوند برای اقامت در محله گران قیمت La Finca و ساختمانی طراحی شده توسط معمار مشهور خواکین تورس، هزینه کرد. اما در صورت بیشتر شدن هزینه های طراحی و ساخت قالب اگر در مصرف دراز مدت با استخر های بتنی مقایسه نمایید هزینه های کمتری برای شما خواهد داشت.

اگر به دنبال گزینه ای ساده و كارآمد با رنگ های شیك می باشید استخر آماده از جنس پلاستیک گزینه خوبی است. در استخر های برزنتی فزیم فلزی از جنس استیل است و همیت قالب نیروی آب را در استخر به خوبی مهار کرده و فشار را در استخر کنترل می کند .در استخر های برزنتی پیش ساخته از فیلتر نیز برای نصفیه آب استفاده می شود . اگر همیشه علاقه داشتید برای خود و فرزندان خود در حیاط منزل خود یک استخر بسازید ولی امکانات آن موجود نبود، میتوانید از مدل پیش ساخته استفاده کنید. عملیات های عمرانی از جمله مواردی است که اگر به درستی انجام نشود باعث خرابی هایی در بدنه استخر شود. نصب آسان استخر فایبرگلاس مزیت ویژه ای است و این موضوع کاملا صحیح می باشد اما دارای ریز نکاتی است که در صورت رعایت نکردن آن توسط مجری می تواند موجب خرابی استخر شود. در صورت عدم تحلیل و کاهش نقاط حساس این استخر می تواند موجب خرابی استخر پس از نصب و اجرای عملیات های عمرانی شود. راه های ارتباطی ما در سایت موجود می باشد. This ​data was created ​with t᠎he  help  of G᠎SA Conte nt Gener ator Dem ov᠎er si on!

انواع استخر پیش ساخته ۲ متری ، ۳ متری ، ۴ متری ، ۵ متری ، ۶ متری ، ۷ متری ، و استخر اینتکس ۹ متری و ۱۰ متری با عرض های مختلف و ارتفاع های ۸۵ ، و ۱۳۰ سانتی متری در فروشگاه اینتکس تهران موجود میباشد. مقاومت در برابر سرما برای محل هایی که در زمستان هوای سردی دارند از مهم ترین مزیت های این استخر های باشد. با نرم افزار هایی مثل ansys بسیار مهم است. استخر های فایبرگلاس در ابتدا با نرم افزار های فنی و مهندسی به صورت سه بعدی طراحی می گردد. یکی از مقاوم ترین مصالح موجود برای ساخت مخازنی که در معرض صدمات ناشی از حرارت و اسید هستند ماده فایبرگلاس است به عنوان مثال سینک های آزمایشگاهی ضد اسید پلیمری نمی توانند از پلی اتلین ساخته شوند زیرا اسید به سرعت با پلی اتلین واکنش نشان داده و سبب خوردگی می شود و در این موارد از فایبر گلاس استفاده می کنند. برای مثال در شهر شمال کشور که پس از گودبرداری به آب می رسیم. بسیاری از بخشهای استخر کاوشنشده باقی ماندهاست و تنها کاوشهای محدود شهر به نیمه نخست سده بیستم و ارنست هرتسفلد و تیمی از دانشگاه شیکاگو بازمیگردد.

چون نمیتوان استخر را به علت محدودیت های مالی نیمه کاره رها کرده و بعد از مدت زمان زیادی مجددا ساخت آن را ادامه داد . استخر های برزنتی یک لایه فریم فلزی دارد که مانند قاب عمل کرده و در اشکال مستطیلی , دایره, مربع و … پوسته ها بسیار جامد احساس می شوند و سطح آن مانند بتن مسلح / ساینده نیست. فایبرگلاس در برابر مواد شیمیایی بسیار مقاوم است و در ساخت مخازن نگهداری مواد شیمیایی کاربرد دارد. استخر های فایبرگلاس بیشتر برای مصارف خانگی و استخر های شنای ویلا ها مناسب است زیرا در برابر تغیرات دمایی زیاد مقاوم نیست . 5. استخر های پیش ساخته فایبر گلاس دارای پله ها و سکوهای زیبا و کاربردی برای ورود و استراجت هستند. تولید به راحتی می تواند بافت ضد لغزش را به پله ها و کف استخر اضافه کند. استخر پیش ساخته فایبرگلاس ساخت در محل چگونه تولید می شود ؟ اکنون به معرفی مشخصات مدلهای استخر فایبرگلاس، تولید شده توسط مدرن استخر می پردازیم. در ادامه به معرفی تک تک ابعاد و اشکال استخر موجود در بازار خواهیم پرداخت.

آخرین مطالب