در داخل جان لنون و یوکو اونو مبلغ 47.5 میلیون سابق پالم بیچ املاک و

زمانی که جان لنون را به صرف چند روز در پالم بیچ فلوریدا. در سال 1974 او گفت: یک خبرنگار روزنامه های محلی: "من

توسط ETELARESANKHABAR در 19 خرداد 1399

زمانی که جان لنون را به صرف چند روز در پالم بیچ فلوریدا. در سال 1974 او گفت: یک خبرنگار روزنامه های محلی: "من واقعا دوست دارم آن را در اینجا. من واقعا نمی خواهید به ترک پالم بیچ. من می خواهم به خود قطعه ای از آن است."

عجیب و غریب آن را به عنوان ممکن است که دقیقا همان چیزی است که سابق Beatle انجام داد. در ژانویه 1980 او و همسرش یوکو اونو پرداخت می شود $725,000 برای برجسته oceanfront ترکیب شناخته شده به عنوان ال Solano در پالم بیچ میلیاردر ردیف جنوب اقیانوس بلوار.

این طرح تا به حال شده است برای این زن و شوهر به استفاده گسترده اسپانیایی-عمارت به سبک طراحی شده توسط مشهور 1920 معمار ادیسون Mizner به عنوان یک عقب نشینی از خسته کننده نیویورک زمستان. آنها تا به حال برنامه های بزرگ برای نوسازی یاد ملک.

غم فقط 11 ماه بعد لنون به قتل رسید در خارج از آپارتمان خود در داکوتای ساختمان در منهتن در بالای سمت غرب. در حالی که اونو در ادامه برای تکمیل مرمت او به فروش می رسد این عمارت در سال 1986 برای $3.15 میلیون.

در حال حاضر برای اولین بار پس از سال 2016 ال سلنو در بازار با دلار 47.5 میلیون درخواست قیمت.

آن را در حال حاضر متعلق به جان و سیندی سایت خریداری شده که هفت اتاق خواب 14,000 فوت مربع املاک و چهار سال پیش برای بیش از 23 میلیون دلار. جان سایت, 68 سابق EVP در موفق سرمایه گذاری غول استرنز و در حال حاضر یک شریک در وکسفورد سرمایه است. همسر خود را تاسیس به شکل barre تناسب اندام زنجیره ای.

John and Yoko's Palm Beach Estate

بزرگ و اتاق ناهار خوری. عکس: اندی قاب

مجموعه ای با شکوه 1.3 هکتار بسیاری با 180 پا نخست اطلس oceanfront املاک و هیچ کمبود با مشخصات بالا ، در کنار درب نویسنده جیمز پترسون owns a از 20 ، 000 فوت مربع ترکیب اواز خوان, Rod Stewart است 17,000 فوت مربع گسترش نزدیک و کمتر از یک مایل دور است رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن 62,500 فوت مربع Mar-a-لاگو باشگاه.

John and Yoko's Palm Beach Estate

اتاق نشیمن. عکس: اندی قاب

ساخته شده در سال 1925 و در اصل متعلق به Mizner خود را که به سبک مدیترانه ای طرح های تعریف شده "نگاه" پالم بیچ. معمار به سرعت به فروش می رسد ال Solano—نام Solano County, در کالیفرنیا جایی که او بزرگ شد تا به قایق بادبانی-مسابقه هارولد S. وندربیلت که در زندگی وجود دارد ،

دروازه باز به هیچ-پارکینگ-اجازه جنوب اقیانوس بلوار از اموال باریک در جلوی خانه و اصلی را در کنار در ورودی. مجموعه در سه سطح خانه دارای هفت اتاق خواب و نه حمام و سرویس بهداشتی بزرگ 40-پا-با-25-پا سالن بزرگ کتابخانه و دیدنی oceanfront اتاق ناهار خوری.

John and Yoko's Palm Beach Estate

کتابخانه. عکس: اندی قاب

در گسترده دلایل پنهان در پشت قوی هدجروس دو استخر شنا—یکی برای طلوع آفتاب یکی از اصلی برای غروب—یک زمین تنیس ساحلی خانه کوچک دو طبقه خانه استخر با مهمان سوئیت و سه-گاراژ ماشین که در آن لنون پارک شده خود را بسیار دوست داشتنی قرمز کادیلاک.

"ال سلنو درست است oceanfront کاخ با تمام عظمت شما انتظار می رود از سال 1920 می گوید:" مسیحی زاویه مسیحی زاویه املاک و مستغلات که دارای فهرست.

John and Yoko's Palm Beach Estate

دنج اتاق نشیمن. عکس: اندی قاب

که عظمت شامل بسیاری از خانه اصلی مزین, معماری, جزئیات نفیس دست stenciled چوبی سقف استادانه درست شده با کریستال و آهن لوستر بزرگ خود سنگ و فرفورژه پله و سنگ و شومینه.

John and Yoko's Palm Beach Estate

مجموعه کارشناسی ارشد. عکس: اندی قاب

بزرگ oceanfront استاد بال را پوشش می دهد بسیاری از سطح فوقانی و ویژگی های 30-پا-با-18-پا اتاق خواب و یک مجاور مطالعه است که منجر به یک اتاق نشسته است. در اینجا وجود دارد جداگانه و حمام و یک اتاق و پیاده روی در گنجه بزرگ با همه چیز تزئین در سایه نرم.

John and Yoko's Palm Beach Estate

خصوصی ، عکس: اندی قاب

با یک وقفه نمای اقیانوس از مجموعه کارشناسی ارشد, آن را آسان به تصور لنون باز کردن پرده هر روز صبح و آواز خود را به چند آیه از آن Beatles کلاسیک "در اینجا می آید خورشید است."

John and Yoko's Palm Beach Estate

مزین اصلی جزئیات معماری بودند با دقت حفظ شود. عکس: اندی قاب

John and Yoko's Palm Beach Estate

ایوان کردن خانه استخر. عکس: اندی قاب

John and Yoko's Palm Beach Estate

زمین تنیس. عکس: اندی قاب

John and Yoko's Palm Beach Estate

استخر و چمن ها فقط مراحل از اقیانوس اطلس. عکس: اندی قابtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب