لونا ساخته شده Chrissy Teigen یک “خداحافظ Boobies کامل Xxx’ کارت برای ایمپلنت عمل جراحی برداشتن


luna-chrissy-teigen-card
Chrissy Teigen/Instagram

Chrissy Teigen به روز شده هر کس در جایگاه خود پروتز سینه عمل جراحی برداشتن با یک شخصی نامه ای از لونا

در اواخر ماه گذشته, رسانه های اجتماعی, ملکه و نویسنده کتاب آشپزی Chrissy Teigen باز کرد تا در مورد او تصمیم به حذف او از ایمپلنت های پستان. این همه آغاز شده و پس از Teigen ارسال شده یک ویدیو از خودش گرفتن تست شده برای COVID-19. طرفداران بلافاصله تعجب که چرا او در گرفتن تست شده بنابراین Teigen پاسخ در توییتر گفت که یک coronavirus آزمون الزامی است قبل از عمل جراحی.

البته که برانگیخته حتی بیشتر پرسش ها و نگرانی های پس از Teigen لطف گرفت به Instagram برای توضیح آنچه که قرار بود (حتی اگر او را کاملا نمی باید به). “سلام سلام! بنابراین من ارسال شده خودم یک covid آزمون در توییتر به عنوان من عمل جراحی به زودی. بسیاری از مردم قابل درک کنجکاو (و فضول!) بنابراین من فقط می گویند آن را در اینجا: من من ایرانی! آنها بوده ام به من برای سال های بسیاری از, اما من بیش از آن است. من می خواهم به قادر به پستی یک لباس اندازه من دراز در شکم من با خالص راحتی! هیچ biggie! پس نگران نباشید در مورد من! همه خوب است. من هنوز هم از سینه آنها فقط خالص ، که همه از یک زن است که در وهله اول. یک گنگ معجزه آسا کیسه چربی,” او نوشت.

سریع به جلو به در حال حاضر و بعد از عمل جراحی آمد و رفت. و Teigen تا به حال بهترین سیستم پشتیبانی در جهان: دختر لونا که به او یک یادداشت دست نویس قبل از مادر او رفت و از طریق روش. نامه ای است که همه چیز شما را امید و رویای خود را از 4-year-old daughter: این خنده دار دوست داشتن و حتی می آید با یک پری دریایی دشنه. “سرگرم کننده کشیدن خود را ایرانی, عشق, لونا” یک طرف می گوید. به عنوان یک لمس اضافه لونا همچنین نوشت: “خداحافظ مشاعره” در پشت.

همانطور که برای Teigen او می گوید: او به خوبی انجام می دهند post-op. “عمل جراحی کاملا رفت! بنابراین خیلی سخت اما بیدار شدن از خواب برای این ساخته شده آن را به دور برای نیمی از یک دقیقه حداقل” او نوشت: در Instagram. این اولین بار نیست Teigen به اشتراک گذاشته شده سوپر پرده mama لحظه از زندگی خود را. به یاد داشته باشید زمانی که او نوشته شده است که همه بیش از حد-relatable عکس از لونا تصمیم به بلند کردن Teigen لباس و آویزان کردن زیر وجود دارد در حالی که او در تلاش بود برای یک لحظه به خودش را در آشپزخانه ؟ “اگر تو در حال فکر کردن در مورد داشتن فرزند فوق العاده! اما می دانم که تو نمی تواند انجام دهد گه به تنهایی هرگز دوباره, همیشه,” Teigen نوشت.

و یا زمانی که لونا تصمیم شربت خانه او خانه جدید ؟ (ما مانند تنقلات بیش از حد لونا.)

و یا حتی زمانی که Teigen اعلام کرد به هر کس که او کل پنج دقیقه از کار کردن در آن است که صادقانه زیادی به افتخار که شما رو دو بچه و یک زن بسیار موفق و حرفه ای مشغول?

ما عاشق این مامان واقعی لحظه از Teigen boobies و تمام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>