اولی Motoradd آوردن تطبیقی کروز کنترل به آن موتور سیکلت

کروز کنترل نیست فقط برای اتومبیل های دیگر. BMW در حال حاضر آماده را به یک تطبیقی فرم از تکنولوژی به آن موتور س

توسط ETELARESANKHABAR در 12 تیر 1399

کروز کنترل نیست فقط برای اتومبیل های دیگر. BMW در حال حاضر آماده را به یک تطبیقی فرم از تکنولوژی به آن موتور سیکلت را از راه دور سواری امن تر و راحت تر.

روز سه شنبه این خودروساز آلمانی را بخش موتور سیکلت, BMW Motorrad, اعلام کرد که آن را معرفی Active Cruise Control (ACC) به عنوان یک ویژگی در آن دوچرخه در آینده نزدیک. طراحی و توسعه در همکاری با تکنولوژی آلمان شرکت بوش, برش لبه رایدر-کمک نرم افزار امیدوار به سواران کمتر چیز به نگرانی در مورد زمانی که آنها به سرعت در امتداد جاده باز.

در حالی که یک استاندارد سیستم کروز کنترل اجازه می دهد تا راننده به مجموعه مورد نظر خود را با سرعت و پس از آن اجازه وسیله نقلیه خود را و برو تطبیقی (یا فعال) سیستم تنظیم سرعت کروز هنگامی که وسیله نقلیه دیگری شناسایی شده است در مقابل. اولی و بوش فناوری علائم اولین بار این ویژگی در دسترس خواهد بود در یک تولید موتور سیکلت, گرچه, KTM, Ducati و کاوازاکی همه گفته می شود کار بر روی فعال کروز کنترل سیستم های خود را.

علاوه بر اجازه دادن به سواران را انتخاب کنید cruising speed, BMW ACC سیستم نیز خواهد اجازه دهید شما را انتخاب باطله فاصله از انتخاب سه تنظیم اعم از بیشتر نزدیک تر است. و این فاصله را نمی توان برای کل سفر هم به عنوان سواران خواهد بود قادر به ضامن میان فواصل همراه با کروز و سرعت در لمس یک دکمه. باطله راه دور نیز می توان خاموش به طور کامل قرار دادن دوچرخه به پویا, کروز کنترل, اگر سواران آیا می خواهید کنترل بیشتری روی تنظیمات. لازم به ذکر است که این تکنولوژی تنها میدارد وسایل نقلیه در حال حرکت پس از آن نمی تواند استفاده زیادی در ترافیک و یا در متوقف کردن چراغ.

البته یک موتور سیکلت سواری است همان است که رانندگی یک ماشین. و اولی گرفته و این را به حساب. ACC سیستم به طور خودکار سرعت های پایین تر هنگامی که آن حواس سوار است که با تکیه به نوبه خود و یا گوشه. و شدید تر ناب زاویه کمتر تهاجمی در سیستم می شود و در تلاش برای اطمینان از ثبات و صافی.

BMW Motorrad's Active Cruise Control

BMW Motorrad فعال کروز کنترل اولی Motoradd

گذشته از ترسیم فناوری جدید BMW Motorrad اعلام شد اندکی در جزئیات هر چند تفاسیر نشان می دهد این فناوری در نهایت خواهد شد بر روی نام تجاری K1600 موتور سیکلت. انتظار می رود جزئیات بیشتر از جمله تاریخ عرضه و قیمت گذاری اطلاعات در آینده ای نه چندان دور.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن