لودو Lefebvre محبوب Michelin Restaurant Trois Mec بسته به طور دائم

در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر یک رستوران اجرایی—شاید بتواند دامنه بحران اقتصادی در آینده—به من گفت: “وجود دارد رفتن به یک خرید اینترنتی و آن را به احتمال زیاد برای رفتن به این رستوران ها که نه با کیفیت عالی, اما متوسط.” به عنوان Covid-19 بحران کشیده که ارزیابی نشده برگزار شد. چون رستوران های مشهور مانند طرقه در شیکاگو در حال حاضر بسته شدن درهای خود را به طور دائم بیش از حد. آخرین به دیدن هیچ راه رو به جلو است Ludo Lefebvre را Michelin مزه-منوی رستوران در لس آنجلس, Trois Mec.

“من متوجه شدم که پشت اجتماعی فاصله دستورالعمل صادر شده به صورت مختصر بازگشت به داخل سالن ناهار خوری که یک رستوران با جداول 4 و 8 نوار صندلی بود نه فقط رفتن به محل کار” Lefebvre نوشت: در Instagram. “در آنجا صفر بود راه را برای ایجاد مدل کسب و کار با جداول 2 و حداکثر 2 طرف 2 در پایان مقابل از آشپز ضد.”

کوچک Trois Mec بود و یکی از LA داغترین رزرو پس از افتتاح آن در سال 2013 در خدمت لونور در مدرن فرانسه است. رستوران ساخته شده بر اساس محبوب خود LudoBites pop-up سری به او زد در 00s و به اصطلاح تجربه برش دندان های خود را در فرانسه تحت افسانه ای سرآشپزها آلن Passard و Pierre Gagnaire. Trois Mec یافت ملی تحسین بیش از حد درآمد جیمز ریش نامزد جایزه برای بهترین رستوران جدید.

در طول همه گیر حتی زمانی که در رستوران بودند به طور خلاصه مجاز به بازگشایی برای داخل سالن ناهار خوری در LA آن واقعا ممکن است به لحاظ اجتماعی فاصله در آن فضای تنگ و Lefebvre گفت: LA بار است که سبک او غذا پخته شده در سه Mec نمی قرض خود را به خوبی به بایگانی اطلاعات و تحویل. به جای او استفاده می شود که فضای آشپزخانه به طبخ برای اولین پاسخ دهندگان به عنوان بخشی از جهان مرکزی آشپزخانه #ChefsforAmerica برنامه.

لونور در حال انجام است takeout هر چند. درب بعدی را به سه Mec است Petit Trois های اغذیه فروشی و مشروب فروشی که در آن Burgundian لونور در خدمت فرانسوی کلاسیک مانند croque مادام, املت, با boursin و escargot. در سال 2018 او گسترش یافته و برای ایجاد بزرگتر رستوران Petit Trois لو دره در شرمن اوکس کالیفرنیا. (که این فضا به صندلی نزدیک به چهار بار به عنوان بسیاری از مردم). در این بهار که رستوران دریافت بخشایش وام به ارزش بین $350,000 و 1 میلیون دلار از طریق چک حفاظت از برنامه با توجه به سوابق دولت.

در حال حاضر Lebfebvre را حفظ Trois Mec فضا برای ادامه پخت و پز برای WCK و در نهایت ممکن است ترکیب آن با خرده Trois درب بعدی در صورتی که رستوران می توانید زنده ماندن این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>