صفحه اصلی تورهای: در داخل یک 60 میلیون دلار کالیفرنیا عمارت با یک اسکلت دایناسور و یک ماشین گالری

تا آنجا که پس از کالیفرنیا معماران رفتن پل مک کلین رتبه در بالای لیست. طراح پشت لس آنجلس, گران قیمت ترین خانه

توسط ETELARESANKHABAR در 20 خرداد 1399

تا آنجا که پس از کالیفرنیا معماران رفتن پل مک کلین رتبه در بالای لیست. طراح پشت لس آنجلس, گران قیمت ترین خانه های یک که پیش بینی شده به بازار برای یک ذهن ترا درهم میشکنند $500 میلیون به علاوه یک کشت از دیگر دلخواهی خواص از جمله یکی برای بازی های ویدئویی تهیه کننده و کارگردان Jason Rubin که برجسته بود در Robb Report's pages بهار گذشته.

پس از آن تنها حس می کند که یک لیست مانند 1175 میلیاردر ردیف که طراحی شده توسط مک کلین است قابل توجه. آلاینده, 21,000 فوت مربع خانه است و در بازار به صورت متناوب 60 میلیون دلار کامل با یک اسکلت دایناسور در زیرزمین و یک 12-ماشین گالری خودکار است که می تواند repurposed به یک فضای رویداد.

واقع در معتبر خانه در منطقه بورلی هیلز محلی است که به عنوان میلیاردر را ردیف به دلیل اخیر شش رقمی فروش. تهیه کننده دیوید گفن, Minecraft خالق Markus Persson و تاجر اوان Metropoulos باید تمام پوسته برای املاک در خیابان در سال های اخیر به سرعت تبدیل آن به یک محاصره برای این منطقه ثروتمندترین ساکنان.

Paul McClean, Los Angeles

اتاق نشیمن که باز می شود تا به استخر.

حتی در میان این شرکت 1175 آدرس خارج از غرفه به عنوان یک معماری feat. مک کلین طراحی خانه به ترکیب نه یکی بلکه دو استخر—یکی داخلی و یکی عمومی. بسیاری از صفحه اصلی حول محور این دو امکانات: طبقه بالا آشپزخانه, اتاق نشیمن و اتاق ناهارخوری تمام نگاه کردن بر روی 80-پا ک که فریم نمایش unobstructed از مرکز شهر.

می خواهید دقیق تر نگاه می کنید ؟ در یک قسمت جدید از "Robb Report خانه تور" لیست نمایندگی Rayni Romito ویلیامز Williams & Williams شهرکهای زمان ما در داخل این لیست.

گام به دور از این استخر اتاق خواب استاد که نیز از این مناظر و امکانات هر دو او و او و پیاده روی در گنجه. این پستو به معنای نگاه مانند یک فروشگاه بوتیک—پنجره سقفی بالا اجازه می دهد تا برخی از نور طبیعی در.

Paul McClean, California

این اسکلت دایناسور است که در مجاورت استخر طبقه پایین. جوئل Reis / Zenhouse جمعی

طبقه پایین از ویژگی های آب ادامه خواهد داد. یک محور و یک آبشار به آن جریان. در پای پله های یک اسکلت دایناسور—البته یک کار هنری نیست, واقعی, یک, البته. روشن, روح ورزشگاه اتحاد مراحل که منجر به طور مستقیم به استخر و در کنار آن اتاق ماساژ. همچنین شامل در ورزشگاه بسته های سرد و گرم غوطه استخرهای دو دوش و اتاق بخار. فقط از آن است که یک سالن است که ایده آل برای یک ظاهر طراحی شده مو ناخن و مانیکور, پدیکور و بیشتر.

Paul McClean, Los Angeles

12-ماشین خودکار گالری. جوئل Reis / Zenhouse جمعی

همچنین طبقه پایین یک اتاق بیلیارد خانه تئاتر به عنوان به خوبی به عنوان بسیاری از مهمان سوئیت (خانه دارای هفت تخت و یازده حمام در کل). چه دیدنی ترین, اگر چه, این است که انبار شراب و مزه اتاق است که در درجه حرارت کنترل شده و مناسب می تواند از 1000 بطری. در جای دیگر 12-ماشین خودکار گالری زیبایی خانه هر یک از شما باارزش مارکز, و یا اگر شما یک ماشین فرد می تواند فقط به عنوان به راحتی می توان مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک فضای رویداد.

علاقه مند به حوزه محل حتی بیشتر ؟ اتمام تصاویر بیشتر از 1175 میلیاردر به ردیف زیر:

Paul McClean, Los Angeles

طبقه پایین ورزشگاه. جوئل Reis / Zenhouse جمعی

Paul McClean, Los Angeles

یکی از استاد حمام و سرویس بهداشتی. جوئل Reis / Zenhouse جمعی

Paul McClean, Los Angeles

یکی از راه رفتن در جعبه در اتاق خواب استاد. جوئل Reis / Zenhouse جمعیtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب