اگر شما یک آبزی thrillseeker شانس شما نیاز به بیش از استاندارد مسافت از قایق بادبانی, اسباب بازی برای نگه داشتن شما را سرگرم است. مطمئن شوید که شما احتمالا می تواند با انجام یک یا دو SeaBobs اما اجازه دهید صادقانه شش تر است سرعت خود را. خوب, به ما اجازه می دهد به شما معرفی جدید هلندی کرافت 56.

عملا شناور پارک این 56-پا قایق موتوری مناسب می تواند تا 16 غواصی, مجموعه شش SeaBobs هشت ایستاده paddleboards دو جت اسکی 17-پا مناقصه و یا حتی یک مینی زیردریایی سرنشین. که همه به لطف اندازه عقبی پلت فرم (و 8 پا قفل ذخیره سازی) است که نشان دهنده یکی از بزرگترین در کلاس.

Dutch Craft 56

جف براون

صورتحساب به عنوان “کامل قایق بادبانی برای غواصی جانبازان,” کشتی نیز می توان با نصب پنهان سخنرانی لنگرکش جرثقیل به شما کمک کند بالابر سنگین دنده غواصی از آب و همچنین به عنوان یک ساخته شده است در Bauer تاریخ و غواصی کمپرسور به دوباره پر کردن و خالی کردن مخازن و نگه داشتن شما غواصی به طور مداوم.

Dutch Craft 56

جف براون

فراتر از اسباب بازی DC56 ارائه می دهد تمام پنج ستاره امکانات رفاهی داریم. این ویژگی های گسترده باز عرشه فضاهای منصوب شد نگارخانه—با کولر شراب البته—زندگی لوکس و چهارم به شما کمک کند استراحت در دریا. فضا وجود دارد تا 36 مهمان در مجموع و هشت می توانید خواب در چهار کابین. قایق بادبانی در دسترس است در دو پوسته های مختلف—”کابین” و “باز”—بنابراین شما همچنین می توانید سفارشی را با توجه به آب و هوا.

Dutch Craft 56

جف براون

قدرت عاقلانه قایق بادبانی است که سازگار با هر دو دوقلو ولوو پنتا IPS 600 یا 950. بالا گزینه ارائه می دهد حداکثر سرعت بیش از 40 knots و طیف وسیعی از 840 مایل دریایی. شما همچنین می توانید انتخاب برای جاندیر تجاری-مشخصات موتورهای جت آب درایوهای که شما برای کسانی که در آبهای کم عمق و بارها در سخت برای رسیدن به صخره های مرجانی است. در حالی که کروز تلاطم را به حداقل می رساند به لطف عملکرد بالا و بدنه کامپوزیت.

Dutch Craft 56

جف براون

“این DC56 کامل قایق برای کاشفان واقعی که می خواهند به کشف جهان از هر زاویه ممکن است,” Sietse Koopmans, هلندی, هنر و صنعت را مالک و موسس گفت: در آزادی مطبوعات.

در واقع تابستان کروز هرگز نگاه دعوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im