لامبورگینی پرده جدید و فوق العاده نور Huracán Evo RWD Spyder

لامبورگینی وعده داده شده یک ماشین جدید به همراه راه اندازی مجدد تولید در کارخانه و شرکت تحویل داده است. و در حالی که این خودروساز ایتالیایی در آخرین سوپراسپرت های Huracán Evo RWD Spyder ممکن است کاملا با نام تجاری جدید مدل آن را قطعا هیجان انگیز است به ویژه برای رانندگان به دنبال کمی سرگرم کننده است.

راه اندازی از طریق یک واقعیت افزوده, رویداد, خودرو جدید است که آخرین باز بالا نسخه به تازگی تجدید بادپا. و در حالی که Robb Report در حال حاضر روشن ساخته خود را تحسین اول Huracán Evo خوانده شده—ما آن را به نام ما 2020 ماشین سال—این آخرین نسخه سبک تر است و ارائه می دهد دست زدن به بهتر از همیشه قبل از.

این خودرو جدید است که اساسا همان ماشین به عنوان Huracán Evo RWD کوپه بود که اوایل سال جاری منتشر شد تنها با یک قطره ، که قدرت-سقف عمل می توانید بریزید تا فقط در 17 ثانیه و رسیدن به سرعت بالای 31 مایل در ساعت, با توجه به آزادی مطبوعات. آن را در دسترس در تعداد رنگ و ویژگی های به طور مستقل یک عامل پنجره. ترفند های دیگر عبارتند از یک کمی بهینه سازی سپر جلو با فوق العاده گسترده ای مصرف و یک منتشر و در عقب.

موتور شده است به سمت چپ دست نخورده ، Huracán Evo RWD Spyder است که توسط یک صفحه به طور طبیعی آسپيره 5.2 لیتری V10 است که تولید وحشی 610 اسب بخار و 413 lb-ft گشتاور. تبدیل خوانده شده است در واقع دو دهم ثانیه سریعتر از کوپه ضربه 62 مایل در ساعت در تنها 3.5 ثانیه است. اما سرعت بالا رها می کند از 202 مایل در ساعت تمام راه را به پایین به 201 مایل در ساعت. ما فکر می کنم شما زنده ماندن آن ،

Lamborghini Huracán Evo RWD Spyder

لامبورگینی Huracán Evo RWD Spyder لامبورگینی

به طور کلی, rear-wheel-drive Spyder 73 پوند سبک تر از آن all-wheel-drive همتای اوج مقیاس در 3,326 پوند است. با تشکر از این تغییر یک 40-60 جلو-عقب توزیع وزن و گرفته شده عملکرد کنترل کشش سیستم شما قادر خواهید بود تا اسلاید با رها.

“این Huracán EVO RWD Spyder دو برابر سرگرم کننده رانندگی ارائه خام لذت رانندگی با این فرصت را به جشن زندگی در خارج” رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت استفانو Domenicali در بیانیه ای گفت. “راننده کاملا در تماس با لامبورگینی مهندسی میراث تجربه بازخورد و تعامل از راه اندازی یک درایو چرخ عقب ماشین الکترونیکی که در آن نفوذ به حداقل رسیده است در حالی که با بهره گیری از حس آزادی و روح زندگی است که تنها باز بالا رانندگی را فراهم می کند.”

Lamborghini Huracán Evo RWD Spyder

لامبورگینی

بهترین از همه, شما حتی نمی خواهد که به صبر طولانی که برای گرفتن دست خود را در Huracán Evo RWD Spyder. لامبورگینی که از سر تولید در sant’agata Bolognese کارخانه در دوشنبه, می گوید این خودرو را در فروش این تابستان با قیمت با شروع از $229,428.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im