معمار جان لاتنر طراحی شده و زندگی در این اواسط قرن LA صفحه اصلی. در حال حاضر آن را برای فروش.

پشت در '40s, شما می توانید یک سدان دوج برای یک هزار دلار و کامل چیز قابل آبجو برای $3.50. اگر شما می خواهید به

توسط ETELARESANKHABAR در 27 فروردین 1399

پشت در '40s, شما می توانید یک سدان دوج برای یک هزار دلار و کامل چیز قابل آبجو برای $3.50. اگر شما می خواهید به پیچ و تاب زمان بازگشت به آن زمان ساده تر ایده آل در کالیفرنیا اقامت فقط آمار بازار است.

طراحی شده توسط هیچ یک دیگر از تحسین آمریکایی starchitect John Lautner, the قابل توجه 1,244 فوت مربع ملک نشسته است در بالای یک منظره تپه در دریاچه نقره ای و نشان دهنده سبک اقامت که همفری بوگارت غش کردن.

این Lautner اقامت متوجه شد توسط میشیگان متولد معمار بین سال های 1939 و در سال 1949 در مدت کوتاهی پس از او به پایان رسید او شش سال کارآموزی با فرانک لوید رایت. این ملک به ارمغان می آورد با هم معماری ارگانیک که برای رایت مشهور بود و Lautner را مدرن لبه.

قیمت فقط خجالتی از 1.6 میلیون زاویه ای سرای تقسیم شده است در سراسر سه سطح به اطمینان حاصل شود آن را در یک محیط اطراف آن است. این floorplan می بیند گسترده اصلی اتاق نشیمن در سطح پایین با یک راه پله که منجر به کاملا كلاسيك آشپزخانه و فضای غذاخوری. نیز وجود دارد یک مجاور پاسیو ارائه می شود که مقدار زیادی از نور طبیعی و خیره کننده به همراه سه اتاق خواب و دو حمام.

The Lautner Residence

این Lautner اقامت کرازبی Doe همکاران

مملو از عصری طبیعی ردوود و زرد گچ در سراسر کشور دارای یک اصلی ساخته شده در شومینه و دوره-درست لمس است که بیرون کشیدن دوران گذشته است. در بالا از آن خانه بسته بندی شده با Lautner معماری تخصص. با تشکر از سقف شیب دار اصلی چهارم زندگی به طور طبیعی تهویه بنابراین هر گرم هوا به سادگی افزایش می یابد و خروجی بالا ،

زمانی که Lautner اقامت برای اولین بار برای عموم رونمایی معماری منتقد هنری راسل هیچکاک آن تلقی "بهترین خانه توسط یک معمار زیر 30 در ما" و آن را در حال حاضر در ثبت ملی اماکن تاریخی. نه به ذکر آن در زندگی توسط midcentury معمار خود را.

اگر شما آماده به چلپ چلوپ کردن در یک ملک با سطح بالایی از جهان افسون کرازبی Doe همکاران مدیریت لیست. متاسفانه شما نمی توانید آن شیرین, 1940s, قیمت اموال.

اتمام تصاویر بیشتر از Lautner اقامت در زیر:

The Lautner Residence

کرازبی Doe همکاران

The Lautner Residence

کرازبی Doe همکاران

The Lautner Residence

کرازبی Doe همکاران

The Lautner Residence

کرازبی Doe همکارانtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب