تیلور سویفت, تغییرات Merch نام پس از سیاه و سفید, طراح, تماس او را

نیلسون Barnard/گتی ایماژ تیلور سویفت در حال حاضر در حال تنظیم یک مثال برای ahem, دیگر هنرمندان در مورد نحوه

توسط ETELARESANKHABAR در 9 مرداد 1399
2020 Sundance Film Festival – “Taylor Swift: Miss Americana” Premiere
نیلسون Barnard/گتی ایماژ

تیلور سویفت در حال حاضر در حال تنظیم یک مثال برای ahem, دیگر هنرمندان در مورد نحوه رسیدگی به این نوع از اختلاف

اگر هر چیزی وجود دارد که امریکا به نظر می رسد در نهایت بیدار شدن از خواب و یادگیری آن است که آن را به خوبی گذشته زمان ما, مرکز, جشن, و, افزایش, سیاه, صدای. متاسفانه برخی از مردم در حال گرفتن این یادداشت. ببینید: این گروه که قبلا شناخته شده به عنوان Lady Antebellum که در تلاش برای تغییر نام خود را به حذف آن-داشتن معانی شکایت یک هنرمند به نام بانوی سعی کنید به سرقت به نام او انجام شده است در زیر برای بیش از یک دهه است. از طرف دیگر در حال حاضر ما Taylor Swift است که تنظیم یک مثال در مورد نحوه هنرمندان باید در واقع رسیدگی به این نوع از وضعیت است.

با توجه به گزارش های جدید Swift را بسیار سریع نام تجاری جدید تعریف کالا مجموعه خط به حمایت از او آلبوم جدید, فولکلور, پس از شنیدن از صاحب فرهنگ عامه یک سایت برای طراحان مد.

با توجه به women's Wear Daily, سریع برنامه ریزی شده بود به تماس merch خط "در فرهنگ عامه" تا زمانی که تیم او شنیده از امیره Rasool صاحب وب سایت است که در حال حاضر است که نام. Rasool وکلا رسیده به سویفت تیم به او اجازه می دانیم که نام مشابه بودند باعث سردرگمی برای Rasool مشتریان و همچنین با اشاره به این که آرم برای تیلور جدید کالا نیز واقعا شبیه به یکی از او استفاده می کند برای خود سایت.

سویفت در حال حاضر فروش مانتو, t-پیراهن و ژاکت کش باف پشمی که با نام و نشان, همه برای ترویج آلبوم جدید خود است که او هفته گذشته منتشر شد. Rasool می گوید او فوری کلمه ای که کلمه "این" می توان از تمام merch و که این امر می تواند به بازار عرضه شده فقط به عنوان "فرهنگ عامه" به همین نام به عنوان آلبوم خود را.

"نکته اصلی این بود داشتن" فرهنگ عامه "زمانی که این آلبوم فقط به نام "فرهنگ عامه'" Rasool گفت: women's Wear Daily. "من ستایش آنها را برای از بین بردن آن, اما من فکر می کنم وجود یک گفتگو بزرگتر که نیاز بود," او گفت:. "این فقط آسیب رساندن به یک زن این همه علامت های تجاری است که ما با کار است."

Rasool نیز اضافه شده است که برخی از سویفت طرفداران حمله کرده اند او را برای صحبت کردن که بیا بچه ها.

"من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از آسیب به من با نام تجاری برای من صحبت کردن," او گفت:. "من فکر نمی کنم من سزاوار آن است."

او قطعا سزاوار نیست که در اینجا به امید آن Swift طرفداران هستند که بد بازیگران توقف آن است. حداقل تیلور خودش به نظر می رسد مایل به گوش دادن به این شکایات و پاسخ با برخی از کلاس.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب