بچه ها اصلا به معنی درهم و برهمی: چگونه من در نهایت در زمان کنترل از مسائل ما قبل از آن در زمان کنترل من

مامان ترسناک و d3sign/گتی آیا تا به حال توقف و نگاهی به اطراف خانه خود و به طور ناگهانی احساس غلبه با یک اح

توسط ETELARESANKHABAR در 17 خرداد 1399
Kids-Dont-Have-To-Mean-Clutter-1
مامان ترسناک و d3sign/گتی

آیا تا به حال توقف و نگاهی به اطراف خانه خود و به طور ناگهانی احساس غلبه با یک احساس است که شما در حال غرق شدن در مسائل است ؟

این اولین بار برای من اتفاق افتاده حدود ده سال پیش. اولین فرزند من متولد شد و در روز سال نو و فصل تعطیلات پس از او تبدیل به یکی از سمت چپ ما با کوه های, هدیه, زیر شلواری پر از لباس و کمد کهنه با اسباب بازی. انبوهی از کاغذ بسته بندی, بسته بندی, پول صرف شده و این نگاه پسر من چهره ولع مصرف چیزهای بیشتری به من چپ با یک ناتوان احساس که چیزی در حال تغییر است.

من می خواستم بچه ها من برای زندگی در یک خانه که در آن موفقیت در اندازه گیری توسط ما چگونه زندگی می کنند, نه با آنچه که ما داشته باشد. امید من بود که آنها به جای ارزش در روابط خود نه اموال خود را. و من اشتیاق برای خانه ما به یک فضای رایگان از جسمی و روانی درهم و برهمی که در آن هر کس آزادی نیاز به خلاق و مهربان است.

این احساس مانند یک هدف بلند پروازانه اما من از جان گذشته برای کنترل همه چیز من قبل از چیزهای من در زمان کنترل من است. در اینجا به برخی از قوانین را دنبال می کنم به نگه داشتن خانواده سازی در این مسیر:

1. هنگامی که ما نیاز به چیزی از یک فروشگاه است که آخرین محل ما نگاه کنید.

شما به مرور به تازگی در Facebook, بازار و یا شاید آخرین گاراژ فروش برنامه ؟ مردم در حال فروش بود-اشیاء جدید برای کسری از قیمت. هنگامی که ما نیاز (و یا می خواهید) چیزی است که ما همیشه به دنبال استفاده از مورد اول است. این را نگه می دارد ما را از فروشگاه که در آن ما ممکن است وسوسه به خرید بیش از نیاز ما است. پسر من برای اولین بار بود که یک دوست-جدید مرد عنکبوتی دوچرخه است که ما در نهایت بالا بفروشید برای آنچه که ما برای آن پرداخت می شود. این احساس ما به سادگی آیتم قرض گرفته شده تا زمانی که آن را دیگر به ما خدمت کرده و سپس آن را به کسی که آن را مورد نیاز. ما نمی صدمه زدن به محیط زیست و یا کیف پول ما بیشتر از ما تا به حال به. من کمی تحقیق و آموخته است که خرید و فروش آنلاین است نیز برای اقتصاد محلی به این دلیل که پول رد و بدل شدن است که بیشتر احتمال دارد به تزریق مجدد به کسب و کارهای محلی و رستوران ها! چیزهای جدید را ندارد و از یک فروشگاه.

2. ما همیشه انتخاب مردم بیش از همه چیز.

Kids Don't Have To Mean Clutter How I Took Control Of Our Stuff Before It Took Control Of Me
KT تصاویر/گتی

هنگامی که قدیمی ترین من چهار بود او راه اندازی یک پازل چوبی قطعه در هوا که آمار ما با نام تجاری جدید تلویزیون های پلاسما بسیار مخربی روی صفحه نمایش به یک میلیون قطعه است. او ابراز ناخشنودی خود را در مورد برادر فیلم انتخاب (جدی است که نمی توان داستان اسباب بازی 3?). من بیش از حد بالا واکنش تسلیم دائم از حافظه بد در مغز او است که او هنوز هم در مورد مذاکرات امروز است.

پشیمان و نا امید با خودم تصمیم گرفتم که هرگز اجازه خانواده من احساس می کنم مثل چیزهای مهم تر از آنها هرگز دوباره. من خوش شانس برای دریافت یک شانس دوم با پسر من به تازگی. او به من به نام در اشک از مدرسه پس از شکستن خود را (بسیار جدید و بسیار گران قیمت) نگهدارنده در زمین فوتبال. حال شما خوب است ؟ که تمام است که برای من مهمه. من از آمدن به شما. حوادث اتفاق می افتد. مردم مهم هستند, همه چیز نیست. ما می تواند جایگزین چیزهای; ما نمی تواند جایگزین روابط است.

3. اگر ما از آن استفاده کنید یا آن را دوست دارم ما پیدا کردن کسی که می کند.

به من پیوست آنلاین, مامان, جوامع مانند مادران جدید اغلب فراموش, من تو را دیدم که چگونه خانواده های دیگر در محله من می تواند به استفاده بهتر از بسیاری از چیزهای من در ذخیره سازی در خانه من. من تصمیم گرفتم که من می خواهم نه درمان اصلی من مانند یک واحد ذخیره سازی دیگر. اگر چیزی استفاده نمی شده است در یک سال و سپس آن را می شود rehomed. من توجه داشته باشید از یک خانواده به من گفتن آنها در نهایت قادر به رفتن در یک سفر کمپینگ به دلیل تجهیزات ما به آنها – تجهیزات است که زندگی در گاراژ ما برای ده سال "فقط در مورد." هنگامی که یک مادر باردار آمد به بلند کردن صندلی گهواره ای که من استفاده می شود به سنگ هر سه بچه ها من آن را به من به ارمغان آورد لذت خالص به می دانم که این صندلی ویژه ادامه خواهد داد به شادی به جای جمع آوری گرد و غبار.

من در حال حاضر سوال هر آیتم در خانه من. آیا من آن را دوست دارم ؟ آیا من به آن نیاز دارید ؟ اگر پاسخ این است که من آن را یک ماموریت من برای پیدا کردن کسی که می کند. کمتر مسائل به معنی زمان کمتر تمیز کردن و سازماندهی و زمان بیشتری انجام آنچه که ما عشق است.

من درک می کنم که من تمایل به زندگی با کمتر از یک انتخاب شخصی است; یک انتخاب است که فرزندان من ممکن است می خواهم به تقلید. من, اما, این امید که زندگی این راه الهام بخش آنها برای داشتن یک رابطه سالم با مسائل خود را. و زمانی که آنها بازگشت به دوران کودکی خود را, بسیاری از خاطرات خود را خوشحال خواهد شد آنهایی که می آید از به اشتراک گذاری و محبت مردم – و نه همه چیز!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن