از اعترافی: مادرم صادق بودن در مورد بچه است بنابراین اعتبار

JGI/جیمی کوره/گتی این یکی از سخت ترین قسمت در مورد مادری و یا زنانگی و یا فقط یک فرد عاطفی به طور کلی. احس

توسط ETELARESANKHABAR در 7 خرداد 1399
confessions-mom-guilt
JGI/جیمی کوره/گتی

این یکی از سخت ترین قسمت در مورد مادری و یا زنانگی و یا فقط یک فرد عاطفی به طور کلی. احساس گناه. گناه مادر به خصوص. چون فوق العاده سرگرم کننده چیز در مورد گناه مادر است که آن را فراتر از تمام قسمت های زندگی ما—نه فقط چگونه ما احساس می کنیم ما در مورد بچه ها. گناه مادر شامل احساس گناه احساس ما در مورد شرکای ما پدر و مادر در قوانین و همکاران حرفه دوستی... این همه بخشی از غول گناه رژه می آید راهپیمایی هر روز لعنتی.

گاهی اوقات اگر کار ما واقعا سخت در آن ما می توانید پا زدن برخی از این گناه مادر به محدود کردن و این که بهترین احساس در جهان است. اما پس از آن ما باید به کار سخت تر به اجازه نمی دهد یک دسته تازه از گناه خزش به جای خود.

اگر شما گرفتار منظم گناه مادر—که آیا آن را به دلیل شما می خواهم به جای چوب سوزن در چشم خود را از بازی "تظاهر" را با سه ساله و یا اینکه شما عشق زندگی حرفه ای خود را, اما آن را به شما طول می کشد دور از کودکان خود را, و یا به خاطر فرزندان خود پدربزرگ و مادربزرگ در حال التماس به بیش از آمده در طول همه گیر و شما آماده نیست به می گویند بله...

ما احساس می کنیم شما. مامان گناه داره. وزن آن ما را تحت تاثیر سلامت روان ما و باعث می شود ما احساس می کنیم را انجام نمی, یک کار خوب زمانی که ما در واقع انجام بهترین های ما. بنابراین اجازه دهید همه بپیوندید و مبارزه با آن هم درست میشه ؟ ؟

اعترافی #25781338

"حالا که من از خانه من به راحتی ناراحت چون بچه ها نمی LEAVE ME ALONE. من زوم جلسات و آنها را حفظ خواهد کرد در آزار من به نقطه ای که من نمی تواند به درستی کار کنه. و من احساس گناه می کنم برای احساس ناراحت است. :("

اعترافی #25780463

"من احساس گناه برای چه کوتاه من با DS در این زمان است."

اعترافی #25778477

"من احساس گناه می کنم وقتی که من خواندن پست افرادی که خیلی خوشحال ماندن در منزل در همه زمان ها با بچه های خود را.این است که من نمی خواهم به با بچه های من. من فقط نیاز به یک استراحت اما وجود دارد هیچ جایی برای رفتن علاوه بر فروشگاه مواد غذایی است."

اعترافی #25776600

"خدا را شکر ما هر دو کار و FH در آن است. اما هر دوی ما WFH و تلاش به homeschool 2 DS و خوراک سرگرم روز پس از روز است در مورد رانندگی من در زمین است. خیلی گناه میلاد من نمی تواند 8 نفر."

قرنطینه گناه مادر است که یکی از جدیدترین! سرگرم کننده فوق العاده از ما به معنای واقعی کلمه وظیفه این غیر ممکن است راست, در حال حاضر ما احساس گناه می کنم که ما نمی توانیم آن را تمام انجام.

اعترافی #25781563

"So sick از من گناه سفرهای!! او می خواهد برای دیدن grandkids خیلی بد اما سلام! جهانی و همه گیر. من اهمیتی نمی دهند اگر دوستان نیست پس قوانین ما هستند! تماشا کردن در مورد آن"

اعترافی #25780744

"من مادر guilts من در مورد دیدن نیست grandkids هر زمان که ما صحبت کنید. بنابراین من فقط فکر می کنم ما در حال رفتن به صحبت نمی کند در حالی که برای. من لازم نیست که در زندگی من است."

گوش دادن گرم ما می دانیم که شما غمگین هستید اما ترک گناه در حال حاضر خوب است ؟ همه ما در حال تلاش برای زنده ماندن.

اعترافی #25781676

"من غرق شدن تحت وزن PMDD و گناه مادر...بیش از حد تلویزیون بهتر است از بودن در فریاد می زدند: در تمام طول روز مناسب است؟"

اعترافی #25780423

"پسر کوچک من به من می گوید همه زمان من بهترین دوست خود, و آن را فقط فشار بیش از حد برای من چون من اسپرگر رنج می برد و مبارزه با ارتباطات شخصی حتی با مردم را دوست دارم. من احساس گناه & نگران است که او را مبارزه با دوستی است."

گناه است. لعنت. سنگین است.

اعترافی #25770312

"من کاملا بیزار برنامه ریزی جشن تولد. گناه مادر را نگه می دارد من آن را انجام می دهند هر چند تا حداقل بچه ها من خوشحال هستند."

مامان گناه باعث می شود ما فراموش گه ما نفرت انجام می دهند.

اعترافی #25779127

"پسر من فقط می خواهد من را به بازی با او. که در آن است. من فقط خسته ام از آن.....im وحشتناک مادر. من احساس گناه می کنم. من نمی توانم در این زمان با او من فقط خیلی بد در بازی است و او نمی خود را سرگرم...."

در عین حال ما هنوز هم احساس گناه به خاطر آن هرگز به اندازه کافی.

اعترافی #25776661

"من نفرت احساس گناه برای عدم تمایل جنسی w/ثانیه, آسمان صاف; اما او داده نشده است من یک O در 4 سال. من تقلید می کنی برای 6+ سال قبل از آن است. اما چرا من احساس گناه می کنم برای گفتن به او ، معنا ندارد اما من هنوز هم احساس گناه می کنم. من اصلا او را دوست دارم."

ما احساس گناه حتی زمانی که ما می دانیم آن معنا ندارد به احساس گناه.

اعترافی #25781595

"من نمی توانم ایستاده سگ من و من احساس گناه. آنها خیلی لعنتی آزار دهنده است."

آه حتی ما لعنت سگ ما احساس گناه.

اعترافی #25780117

"عشق DS19 بدون قید و شرط. اما خانه شده است تا صلح آمیز از او نقل مکان کرد. احساس گناه و گفت که."

ما احساس گناه در نهایت برای داشتن صلح.

اعترافی #25777641

"بنابراین بیمار از لعنت ظروف. سینک خالی است هرگز! فکر رفتن به صفحات کاغذ و فنجان برای بقیه مدت قرنطینه. من زندگی می کنند در یک سوپر سبز شهر چند و احساس گناه برای داشتن فقط فکر می کردم. همه که زباله"

ما احساس گناه زمانی که ما چیزی است که باعث می شود زندگی ما را آسان تر است.

اعترافی #25776671

"اگر من نمی گذاشته به طور دائم... من نمی ممکن است قادر به تعقیب رویای من و حضور در مدرسه پرستاری. من احساس گناه می کنم با آرزوی اما من 37 و گرفتن هر جوان! لطفا با جهان! من التماس شما را به این کار برای من!"

ما احساس گناه برای مایل چیزهایی برای خودمان.

اعترافی #25775243

"من یک مدرک به عنوان یک ثبت نام راديولوژيک تکنولوژیست. من اقامت در خانه مادر برای 12 سال است. من احساس می کنم بی فایده و نهان و وحشتناک برای استفاده از این مدرک اما از گناه به خاطر من هم نیاز به ماندن در خانه با بچه ها."

ما احساس گناه اگر ما استفاده کنید و ما را به درجات و گناه اگر ما انجام دهد.

اعترافی #25774821

"38 هفته ، می خواهم این بچه از من asap اما در واقع نمی خواهید چه می آید بعدی. ( این مسئول و دلسوز بخش) من احساس گناه. فقط می خواهم بدن من برگشت"

حتی زمانی که بدن ما به معنای واقعی کلمه به زندگی خود را به دیگری چیز در زندگی ما به نحوی پیدا کردن یک راه برای احساس گناه.

اعترافی #25772520

"تا به حال به لغو ds' تولد این آخر هفته. محل مجاز نیست به, باز, اما هنوز هم من گناه مادر."

ما را به احساس گناه در مورد چیزهایی که 100% فراتر از کنترل ما است.

اعترافی #25776520

"احساس گناه برای این گفت زیرا من می دانم که بسیاری از احساس نیست این راه اما این نوع مانند یک staycation هستید برای خانواده ما است. نوع دوست داشتن بهانه ای برای تنها ماندن در خانه آرامش و عشق در یکدیگر."

اعترافی #25773202

"من واقعا احساس گناه در حال حاضر چون من دستکاری های متعدد ارائه می دهد در حالی که دوستان من که کار در مهمان نوازی و خدمه پرواز رو از دست دادن شغل. من virologist و من هرگز بیشتر در تقاضا حرفه ای در زندگی من است."

ما احساس گناه گفت: ما خوشحال هستیم یا که همه چیز به خوبی در زندگی ما است.

اعترافی #25778639

"من فقط به خودم اجازه دهید dd نامحدود زمان روی صفحه نمایش امروز است. چشم پوشی از گناه. هر آنچه. این جمعه."

اعترافی #25776536

"من خودم اجازه می دهد به چرت زدن های روزمره. این است که یک مقدار بزرگتر از من متوجه شدم. همه ما خیلی بی فایده گناه."

اعترافی #25771288

"من فکر می کنم 90% از بارداری "قوانین" در حال مزخرف, آن را فقط یک راه دیگر را امتحان کنید تا زنان احساس گناه اگر چیزی خارج از کنترل ما اشتباه می رود. اگر من یک سردرد گاه به گاه من Advil و اگر من می خواهم یک باشگاه ساندویچ من با داشتن یک."

گاهی اوقات ما می توانیم چشم پوشی از گناه مزخرف و آن را بزرگترین هدیه ما می توانیم خودمان را.

اعترافی #25781576

"من خواب خیلی ناراحت در خواب, پسر و مامان,مامان بیدار شدم سخت sobbing2x.فکر می کنم این گناه برای عصبانی بودن در بچه من و متوجه می شوند که چقدر ناامید کننده و بی ملاحظه مامان و خون خانواده است. نه بچه من تو او شگفت انگیز است و شکستن این چرخه!"

چرا که اگر ما می تواند به شکستن چرخه گناه ما مطرح شد در بچه های ما بهتر است.

فکر می کنم از این راه—ما نمی خواهیم بچه های ما در زندگی گرفتار گناه فراموش کنیم ؟ بنابراین ما باید به شکستن چرخه. ما باید برای جلوگیری از ضرب و شتم خود را برای چیزهایی که خارج از کنترل ما هستند. ما باید به خودمان استراحت زمانی که ما واقعا در حال انجام بهترین های ما. ما باید به یاد داشته باشید که مادری همیشه سخت است و در حال حاضر ما در حال زندگی می کنند از طریق یک بیماری همه گیر است که اضافه شدن یک میلیون پیش بینی نشده تنش به زندگی ما.

ثابت گناه است بیش از حد سنگین و بیش از حد آسیب رساندن به روح و روان ما. ما سزاوار بهتر و بچه های ما. پس بیایید واقعا پا زدن آن است. برای خوب است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im