IWC و Orlebar قهوه ای راه اندازی اقیانوس الهام گرفته از کپسول فقط در زمان برای فصل تابستان

سفر تابستانی در سال 2020 کاملا شبیه چه کسی پیش بینی آن را از یک سال پیش. اما به لطف یک teamup از IWC و Orlebar

توسط ETELARESANKHABAR در 25 تیر 1399

سفر تابستانی در سال 2020 کاملا شبیه چه کسی پیش بینی آن را از یک سال پیش. اما به لطف یک teamup از IWC و Orlebar قهوه ای حتی یک staycation هستید را می توان در سبک.

موجود آغاز, امروز, این همکاری منجر به Portugieser قایق بادبانی باشگاه الت سنجش فواصل زمانی "Orlebar قهوه ای" نسخه از سوئیس ساعت ساز و نه قطعه کپسول کمد لباس از گیره لباس مردانه برند. هر دو خود را با الهام از فرهنگ دریایی با خنثی پالت سنگین در نیروی دریایی آبی و سفید و ترد.

"IWC و Orlebar قهوه ای متحد هستند با شور و شوق آنها احساس می کنید هر روز برای ساخت و نوآوری و کیفیت گفت:" IWC مدیر عامل Christoph گرینگر-آقای, در بیانیه ای. "Orlebar قهوه ای ابداع کرده است ورزشی, ظریف, leisurewear و ثابت کرده است که با آن منحصر به فرد و متناسب با رویکرد است که مردان نیز می تواند نگاه خوب در لباس های گاه به گاه. این شرکت یکی از نوآورانه ترین در آن بخش و در ادامه به مجموعه ای از استانداردهای بالا وقتی که می آید به راحتی و با کیفیت و قابلیت است."

Portugieser Yacht Club Chronograph Edition “Orlebar Brown”

این ساعت دارای co-مارک دست و پنجه نرم در آن بافت بند. Courtest از IWC/Orlebar قهوه ای

به نوبه خود, IWC را Portguesier براق 44mm مورد فولاد ضد زنگ در اطراف یک شماره گیری آبی و ثابت شده است به یک پارچه-منبت کاری بند لاستیکی. آن است که در نوبه خود لهجه با همان رنگ قرمز و سفید به طور معمول در بر داشت در سراسر Orlebar براون دامنه. آب-مقاوم در برابر 61 متر آن به راحتی می توانید مقاومت در برابر سالم چلپ چلوپ یا دو شما به عنوان بادبان قایق بادبانی خود را و یا به سادگی تكيه توسط استخر. خانه 89361 کالیبر جنبش دارای یک flyback تابع و نمایش اندازه گیری ساعت و دقیقه با هم در یک subdial در 12 ساعت است. به علاوه سالم 68-ساعت قدرت ذخیره نگه می دارد و آن را ساعتی برای مدت طولانی.

مربوط به کپسول از Orlebar ویژگی های قهوه ای به همان اندازه پیچیده متوسل می پوشند. "فقط مانند Portugieser قایق بادبانی باشگاه الت سنجش فواصل زمانی ما مجموعه ای ترکیبی از ظرافت بی انتها و عشق ماجراجویی" گفت: Orlebar قهوه ای, موسس, آدم قهوه ای, در بیانیه ای. "در طول فرایند طراحی ما به خود جلب کرد با الهام از IWC را Portugieser یک دیده بان خانواده است که به طور سنتی همراه با دنیای آب, سفر دریایی و ناوبری."

IWC Orlebar Brown capsule

نه قطعه کپسول شامل آرایه ای از دریایی کلاسیک. حسن نیت ارائه میدهد از IWC/Orlebar قهوه ای

هر عنصر متصل است با تمرکز بر باریک خیاطی و جزئیات دقیق. قطعات شامل ابریشم-مخلوط پنبه مالوری نصب پلو با راه راه یقه های ادگار Towelling جارچی و امضا با نام تجاری بولداگ boardshorts.

این Portugieser قایق بادبانی باشگاه الت سنجش فواصل زمانی Edition "Orlebar قهوه ای" در دسترس است در حال حاضر در IWC بوتیک و از فروشندگان مجاز برای $12,500 در حالی که "Orlebar قهوه ای x IWC کپسول مجموعه" (قیمت از $295 $به 595) را می توان در نام تجاری وب سایت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن