تصویری از 7 سال شعار "نه عدالت بدون صلح" می رود ویروسی

اسکات Brinton/توییتر این پاینت اندازه قاره است که با استفاده از صدای خود را به گسترش پیام مهم به عنوان ادام

توسط ETELARESANKHABAR در 17 خرداد 1399
Wynta-Amor
اسکات Brinton/توییتر

این پاینت اندازه قاره است که با استفاده از صدای خود را به گسترش پیام مهم

به عنوان ادامه اعتراضات در سراسر کشور در حال حاضر یکی از ویروسی تصویری از یک دختر کوچک راهپیمایی و شعار "نه عدالت بدون صلح" در حالی که راهپیمایی با مادرش اسیر دل هر کس که آن را می بیند.

لانگ آیلند هرالد سردبیر اجرایی اسکات Brinton مشترک یک ویدیو از 7 سال Wynta-Amor راجرز بود که اعتراض در مرریکک, New York. راجرز بود که عاشقانه در راه رفتن با سایر راهپیمایان با استفاده از صدای خود را به بیشتر های سیاه زندگی موضوع پیام در برابر سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس.

Lakyia جکسون, راجرز, مادر, دیدم پست و ارسال پیام به Brinton گفت: "تشکر می کنم برای حمایت خود را امروز. این دختر من Wynta-Amor. ما باید برای نشان دادن بچه های ما راه حق است."

سناتور. کامالا هریس در پاسخ به این ویدئو گفت: "Wynta-Amor به من امید میده. با تشکر از شما برای همه چیز را که شما انجام می دهند. ما در این مبارزه با هم."

میلیون ها نفر از مردم در سراسر کشور اعتراض کردهاند برای تقریبا دو هفته پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای بیش از هشت دقیقه است. افسر سابق پلیس درک چوین شد به اتهام قتل درجه دوم و درجه دوم در قتل نفس در حالی که سه نفر دیگر از افسران توماس Lane, J. Alexander Kueng و Tou Thao که آنها نیز درگیر در Floyd بازداشت شد و به اتهام کمک و معاونت در جرم درجه دوم قتل نفس.

جکسون گفت Newsday در مصاحبه ای که او در ابتدا برنامه ریزی شده به ترک دخترش در صفحه اصلی به دلیل باران اما دختر کوچک او نبود داشتن آن اصرار دارد که آنها به اعتراض با هم. "او مانند" نه مامان من می خواهم برای رفتن'" جکسون گفت.

جکسون همچنین گفت که اگر چه دختر او ممکن است همه چیز را درک رفتن بر روی آنها تا به حال مقدار زیادی از بحث در مورد آنچه که اتفاق می افتد. "من فقط باید به او توضیح دهید که هر کس نیست صلح آمیز" جکسون گفت. "او می داند به همین دلیل ما کاهش یافته و ما زانو بود چرا که پلیس شما می دانید, کشته جورج فلوید. ... او می داند که وجود دارد پلیس خوب و بد وجود دارند پلیس است."

پس از این ویدئو رفته ویروسی جکسون که صحبت کردن در مورد دخترش دخالت و دلیل او برای آوردن او به اعتراض. "ما قدر آن را بسیار" او هنوز توییتی. "Wynta-Amor می خواستم به شنیده می شود و او شده است. ما باید نشان می دهد کودکان در جهان به راه راست و من شروع خواهد شد با من."

راجرز که به نظر می رسد عاقلانه فراتر از سال خود نیز صحبت کردن در مورد دلایل خود را برای پیوستن به این اعتراض. "من فقط می خواهم همه به همراه" اول کلاس گفت Newsday. "من می خواهم ما را به خوبی نیویورک جامعه است. اگر ما با این کار ما می تواند در مبارزه با این, شما می دانید ؟ و ما می تواند به یک گروه در یک قطعه — فقط یک قطعه. من راهپیمایی چون من می خواهم مردم سیاه و سفید مردم با هم باشیم. برای پیام من برای مردم, من فقط می خواهم خدا به قوی" او گفت:. "ما می توانید از طریق این."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب