من همیشه ترس از رفتن به دکتر


doctor and breast cancer survivor
fstop123/گتی

وقتی که پنج ساله بودم مادرم من را گرفت و من را به متخصص اطفال بنابراین من می تواند من مهد کودک واکسن. من به یاد داشته باشید لرز به عنوان ما نشسته در اتاق انتظار پیش بینی اجتناب ناپذیر است. ضد عفونی کننده بوی بود گسسته ساخت من حتی بیشتر مضطرب است. من می دانستم که در هر دوم نام من خواهد بود به نام ما می تواند طلیعه یک اتاق امتحان و پس از فیزیکی و سوزن می آیند در یک سینی نقره. با وجود مادرم به ما وعده بستنی پاداش بعد از من تمام شد اضطراب من از کنترل خارج شد. قلب من شد مسابقه من احساس سرگیجه و همه من می توانم فکر می کنم در مورد این بود که چند واکسن خواهد بود بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد به من.

که چه پزشکی و اضطراب می کند. آن نهفته است با تقویت ترس. سوزن شده اند اما به پنج سال آنها به اندازه شمشیر است. شما می خواهم فکر می کنم که با گذشت زمان و تجربه پزشکی و اضطراب خواهد خود را حل و فصل. اما برای من این قضیه درست بود. در این روز طول می کشد تا تمام من برای حضور در هر نوع قرار ملاقات های پزشکی و فرار دوم پرستار تماس نام من. پزشکی و اضطراب و یا آنچه برخی از تماس “کت سفید سندرم” مشروع است افتضاح اما من آموخته اند که برخی از راه های مفید برای مقابله با آن است.

بیایید این را از راه. کسانی از ما که در تلاش برای حضور در قرار ملاقات های پزشکی نمی تواند فقط یک chill pill یا چند نفس عمیق بکشید. ما نمی توانیم آرام خودمان را بر روی فرمان. مغز ما به ما می گوید که ما در معرض خطر هستند هر صدایی زنگ. عضلات ما زمان هستند ما احساس وحشت زده و عصبی (مانند ما تا به حال بیش از حد قهوه) و دعا کنیم که انتصاب خواهد شد با عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. مسئول بودن انسان در ما قرار داده و در صورت شجاع و نشان می دهد تا ما فک گره کل زمان.

گاهی اوقات ما اضطراب ناشی از تجربه بد. برای من تا به حال دو پزشکی عمده اتفاقاتی که منجر به من کت سفید سندرم رفتن از بد به بدتر است. برای اولین بار بود که من کردم معده ویروس ها و بد بود برای یک سال و نیم پس از آن. من با حضور نزدیک به بیست و قرار ملاقات با پنج مختلف پزشکی حرفه ای به شدت در تلاش برای پیدا کردن که چرا من از دست دادن وزن بود که همیشه گرسنه و تشنه تجربه حسی و حتی خیس کردن رختخواب و احساس به طور فزاینده ای افسرده. من تشخیص داده شد با بی اشتهایی و گفت: من افسرده. همه چیز تغییر روز شوهرم مرا به استروژن و متوجه شدم من در حال مرگ بود از تشخیص دیابت نوع 1. وضعیت دوم وارد یازده سال بعد زمانی که من توده پستان معلوم شد که در مراحل اولیه سرطان سینه است. من تا به حال بسیاری از ملاقات های پزشکی و جراحی ماستکتومی.

من شده است به صورت هدفمند مدیریت پزشکی من اضطراب بیش از چند سال گذشته است. پس از سانحه رشد (که مواجهه قرار ملاقات های پزشکی پس از تجارب آسیب زا و درمانگر من یک کار در حال پیشرفت است. در اینجا آنچه که من آموخته ام.

آماده سازی خود را پیش از وقت.

من بدترین اضطراب رخ می دهد قبل از انتصاب, چون هنگامی که من وجود دارد, من می دانم هیچ برگشتی وجود ندارد. قبل از انتصاب من یک لیست از سوالات به درخواست دکتر. این مرا به یاد دارم که صدای در تجربه و فراهم می کند یک حس کنترل. من هم از آشنایی خودم با دکتر و امکانات اگر آنها به من به دنبال هر دو تا آنلاین. نکته دیگر این است که تماس با مرکز جلوتر از زمان و پرسیدن هر گونه سوال شما ممکن است در مورد روش های, سیاست و چه مدت آنها پیش بینی اولین قرار ملاقات در نظر گرفتن. همچنین در صورت امکان پر کردن هر گونه مدارک جلوتر از زمان هنگامی که شما احساس می کنید فشار کمتر به یاد داشته باشید اطلاعات لازم است.

می دانم آنچه در راحتی شما.

فکر می کنم در مورد زمانی که شما یک روز خاموش است. شما چه می پوشند ؟ چه نگه می دارد شما راحت ؟ هنگامی که ما در حال رفتن به جایی نمی, من پوشیدن لباس تمرین من است در یک گره و من جست و خیز کردن آرایش. من ترجیح می دهم به احساس به عنوان نور و تمیز که ممکن است نه encumbered توسط اضافی. اگر شما فکر می کنم آن را به شما را به راحتی نشان می دهد تا برای قرار ملاقات خود را در راه همان است. شما در حال ملاقات با خانواده سلطنتی در اینجا کار شما نیست برای تحت تاثیر قرار دادن دکتر خود را با مانیکور و یا گروه. نگه داشتن در ذهن که اگر وجود دارد هر گونه تست های که انجام خواهد شد در همان روز به لباس پوشیدن و در یک راه است که عملی است. همچنین چیزی برای انجام مانند یک نور دل کتاب به عنوان خوانده شده و یا خنده دار پادکست گوش کردن به دلیل امکانات پزشکی هستند که برای بدنام در حال اجرا در پشت برنامه است که می تواند به تقویت و اضطراب خود را.

نگاهی به حمایت از فرد است.

اگر در همه ممکن است در نظر گرفتن یک فرد پشتیبانی با شما می تواند مفید باشد در کاستن پزشکی شما اضطراب است. برای اولین بار است که فرد می تواند در خدمت به عنوان یک گوش گوش دادن صدای سنج ایجاد کردن و با سوالات. دوم حمایت خود را از فرد می تواند کمک به شما منحرف کردن اذهان و راحتی شما در هنگام اضطراب خود را شروع به صعود. داشتن یک لفظ دست نگه دارید و یا شانه ای برای تکیه می تواند کمک به شما احساس می کنید برخی از سهولت که شما نمی خواهد تجربه در غیر این صورت. برای من, آن را نیز مفید اگر من رانندگی خودم و از یک قرار ملاقات. من می خواهم به جای خنک به دنبال از پنجره به بیرون و به اتهام موسیقی است. (من تا به حال آن را به سمت راست. خودتان پاداش بدهید بعد از آن برای یک کار خوب انجام می شود. برنامه ریزی پس از انتصاب درمان به شما چیزی برای نگاه به جلو به.)

صحبت کردن برای خودتان.

وقت خود را با شما است. آن است که کاملا در سمت راست خود را به سوال بپرسید مخالف و کشف گزینه های خود را. اگر شما راحت با این توصیه عمل می گویند ، اگر شما نیاز به اطلاعات بیشتر برای آن را بپرسید. شما همچنین می توانید مستقیم با گفتن پزشکی حرفه ای است که شما باید پزشکی و اضطراب و شما ممکن است نیاز به زمان بیشتری برای تصمیم گیری های خود را. همچنین نترس به دنبال نظر دوم. یک دکتر بزرگ نمی خواهد موضوع را با شما با توجه به نظر و تجربه از یکی دیگر از حرفه ای پزشکی.

درخواست اطلاعات را با شما.

به عنوان انتصاب باد کردن درخواست برای چاپ از هر چیزی مورد بحث و توصیه می شود. داشتن فیزیکی مدارک به بررسی بعد معنی است که شما نمی خواهد گرفتار توسط سیستم های الکترونیکی و یا به دنبال خود مسائل پزشکی در اینترنت. اضطراب مغز گاهی اوقات مشکل به خاطر سپردن اطلاعات به طوری که اطلاعات به بررسی بعد می تواند مفید باشد. حتما بپرسید که چگونه با شما تماس دکتر با پیگیری سوال.

البته پزشکی مداوم اضطراب است که بر اساس پزشکی تجارب آسیب زا نیست چیزی است که شما فقط می توانید حرکت گذشته و یا بیش از توسط زیر چند راهنمایی. این مهم به کار را از طریق تروما در امن و درمانی محیط زیست با آموزش حرفه ای. کار خوب از خودتان مراقبت و سلامتی به کمتر مضطرب ملاقات بعدی!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>