از ستارگان, ساحل, باشگاه, حمام ترکی: ISA جدید 213-پا ترجمه شده است یک شناور خانه های لوکس

عیسی آخرین ترجمه شده را هر ناظر آرزوی او بود و گام گذاشتن برای یک هفته در دریای مدیترانه است. و برای خوش شانس

توسط ETELARESANKHABAR در 21 خرداد 1399

عیسی آخرین ترجمه شده را هر ناظر آرزوی او بود و گام گذاشتن برای یک هفته در دریای مدیترانه است. و برای خوش شانس صاحب آن جادار باشگاه ساحل را چنین بازحمت حرکت کردن که خیلی لوکس تر.

در حال حاضر تحت ساخت و ساز--یک فرایند متوقف شده توسط coronavirus بیماری همه گیر--در Palumbo Superyachts کشتی سازی در آنکونا, ISA کلاسیک مدرن ترجمه شده اندازه گیری عظیم 65 متر (213 فوت). قابل توجه همه را به خود درست است ؟ کارآمد داخلی و خارجی توسط انریکو Gobbi از تیم طراحی قطعا درد نکنه اما ساحل باشگاه است و قطعا standout.

علاوه بر اینکه supersized در مقایسه با اکثر همسالان خود این سالن متصل به عرشه فوقانی و اصلی سالن با دو راه پله. که منحصر به فرد ساخت و ساز باعث می شود فضا احساس می کنم مثل یک صلیب بین اجتماعی منطقه و آبگرم روز ایده آل برای آفتاب گرفتن. سقف بالا و باز کردن طرح پایه در تضاد کامل جدا شده floorplans اغلب دیده می شود.

ISA Yachts Classic

ISA کلاسیک گسترده ساحل باشگاه است که به مراتب بیش از کسانی که در بر داشت در بسیاری از کشتی ها. حسن نیت ارائه میدهد از ISA قایق بادبانی

با الهام از آبزیان سنت این فضا تا حد زیادی رندر سایه کبالت آبی با هر دو فلزی و لاکی پس از اتمام تقابل با گرم چوب ساج چوب جنگلی بر روی عرشه. این طرح حتی شرح زیر از طریق در knurled مورانو شیشه ای پنل تزئینات جلوی نوار ضد.

نور عناصر با دقت در نظر گرفته و با خطوط از لامپ های LED در حال اجرا قرینه مرکزی هچ و کمک به هدایت چشم به پشت. وجود دارد بینندگان را پیدا خواهد کرد همان غنی چوب ساج استفاده در عرشه تبدیل به یک بافت موج موتیف با بیشتر چراغ های LED است که به نوبه خود منعکس دو جنس استنلس استیل و ورق های شیشه ای در سقف. که همان شیشه کف استخر شنا بر روی عرشه اصلی که به زیبایی فیلترهای نور خورشید به سطح زیر کلیک کنید.

کامل با شش کابین کلاسیک دارای یک مجموعه کامل از امکانات از جمله سالن بدنسازی, ماساژ در اتاق با منظره دریا, ترکی, داخل حمام, اتاق سینما و حتی یک زن و شوهر از jetskis اگر مسافران نیاز به عجله آدرنالین. انتظار می رود که این مجموعه بادبان مدتی در 2021. دیدن عکس های بیشتر از این کشتی و ساحل آن باشگاه زیر:

ISA Yachts Classic

حسن نیت ارائه میدهد از ISA قایق بادبانی

ISA Yachts Classic

حسن نیت ارائه میدهد از ISA قایق بادبانی

ISA Yachts Classic

حسن نیت ارائه میدهد از ISA قایق بادبانی

ISA Yachts Classic

حسن نیت ارائه میدهد از ISA قایق بادبانی

ISA Yachts Classic

حسن نیت ارائه میدهد از ISA قایق بادبانیtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب