آن زمان یک فرد و یک ماموریت برای آلوده کردن تمام اعضای خانواده من با COVID-19

حسن نیت ارائه میدهد از Alix Atwell من از خواب بیدار با یک شروع به چراغ چشمک زن آبی و چشمک زدن در برابر تاری

توسط ETELARESANKHABAR در 4 تیر 1399
whole-family-infected-covid-1
حسن نیت ارائه میدهد از Alix Atwell

من از خواب بیدار با یک شروع به چراغ چشمک زن آبی و چشمک زدن در برابر تاریکی از اتاق خواب من. شماره. بدن من احساس سنگین تر از حالت عادی مثل من وزن پتو اما من نمی. آن را در اتاق نشیمن. پایه جمجمه من درد. بنابراین آیا کمر من. 88, 88, 88. آن را در حال تغییر است. که تعداد معنی دار است. من آن را می دانم. اوه بله. آن سال من فارغ التحصیل دبیرستان. در حال حاضر انطباق خودم متوجه این هم تعدادی در من اعتماد pulse oximeter. نگران من خودم را مجبور به نشستن.

Damn! "دکتر به من گفت به خواب در معده من اما من در حفظ و بیداری در پشت من است.

بدن من آموزش داده شده است به خواب. من با استفاده از یک کشش گردن بالش برای 10 سال در حال حاضر. این یک نعمت غیر مترقبه. من یک پرستار هستم. من فتق دیسک در گردن من در این کار سال پیش در حالی که دستکاری تجهیزات و من خسته بدن کار دو شیفت. من شروع به حرفه پرستاری در استروژن و ICU اما انتقال به کار و تحویل چند سال در. پس از بلند کردن و حرکت بیماران در روز و روز را چیزی بود حتما به من بدهید. آن را انجام داد. من گردن جامعی و یا ترک خورده یا منتقل شده است. MRI خواهد ثابت کند ، بدن من داد زدم "کافی است."

آن را همان سکوت داخلی جیغ که از خواب من فقط در حال حاضر ؟ "به اندازه کافی!" "به اندازه کافی خواب." "88 بیش از حد کم است!" "از خواب بیدار می میرند و زنده!" من دیر به می گویند که مرحله به من وقتی که من تا به حال به تماشای بیش از حد تلویزیون یا خواب طولانی به یک بعد از ظهر یکشنبه به عنوان نوجوانان قرار است به انجام. "از خواب بیدار می میرند و زنده است." او برای من در حال حاضر ؟ او wake me up?

"اما مادر. من نه مرگ. من به دکتر. من حتی بیمار به اندازه کافی برای در بیمارستان بستری شود. من pulmonologist به من داد دگزامتازون و آزیترومایسین فقط دیروز. او دستور داد خانه اکسیژن و دستور من به خواب روی شکم من. من حتی بیمار به اندازه کافی برای من بیمه به تایید همان روز تحویل اکسیژن است. من حتی به اندازه کافی سالم به نوشتن این زخم زبان در 2:43 صبح. خوب در واقع این ترس است که نگه داشتن من بیدار. اما shhh..به کسی نگو. حداقل نوشتن منحرف خواهد شد من از افکار من است."

My Whole Family Was Infected With COVID After My Husband Went Out For An Errand
حسن نیت ارائه میدهد از Alix Atwell

بنابراین من نشستن سرپا نگه داشتن بالش که در نوبه خود سرپا نگه داشتن سطح اکسیژن من تا سالم 97% و من نفس عمیق و آگاهانه. سردرد من محو. من کمر درد را برطرف می کند. من لاغر و چنگ زدن به کامپیوتر من و نوشتن برای اولین بار در سه ماه.

* * *

آن را در من. اولین بار آن را حمله شوهرم, پس از آن من دو فرزند. در حال حاضر من. به نظر می رسد که منظور از کسب و کار در خانه من. آن را به عنوان اگر من بدن تصمیم می گیرد آن را نمی مریض تا زمانی که دیگران در حال بهبود است. در سال 2017 شد آنفلوانزا A. شوهرم آن را به عنوان سوغات در یکی از بسیاری از کار سفر به ژاپن است. 2018 ما به ارمغان آورده آنفلوانزا ب "جدی ؟ همه ما رو آنفولانزا عکس!" در حال حاضر آن را سارس coV-2 (با نام مستعار COVID-19.)

این بار بخت سوغات از سفر به ایستگاه های گاز و Home Depot. شوهر من تا به حال نشده است در خارج از خانه در هفته. پس از قرنطینه شروع به من اصرار کرده بود که تنها یکی به بیرون رفتن و گرفتن مواد غذایی و لوازم. پس از همه, به عنوان یک پرستار از 27 سال من می دانستم که استریل روش. او جواب "تو پارانوئید و کنترل" — صفات من آشکارا اعتراف به. من آنها را از مادر من. "شما را فراموش کرده ام. من مشغول به کار در یک آزمایشگاه ژنتیک. من هم می دانم استریل روش." حق با او بود. او هوشمند است. او آموزش دیده و دانشمند که در حال حاضر مشغول به کار در بیوتکنولوژی. او احتمالا می دانستند جوانه تئوری بهتر از من. او ملبس به ماسک خود را مسلح خود را با Purell و رهبری است. آن بوده است تا زمانی از او در سمت چپ خانه و یا هر چیزی طبیعی است. او خارش برای تغییر از مناظر. را ،

آن مه 1 (خرداد روز) در ایلینوی و همه چیز گل. شوهر من تا به حال توسعه یافته و بد آلرژی پس از ما حرکت از کالیفرنیا سه سال پیش. آن شب من به خاطر اظهار نظر در چشم او. وای چشم خود را واقعا خون و متورم است. پلک خود را آنقدر پف کرده. آنها صدمه دیده است؟" "لعنت آلرژی," او گفت:. جایی که من قطره Hun?" "شما باید به من اجازه بیرون رفتن به جای." من smirked در حالی که توزیع آنها را به او.

من یک صندلی اپیدمیولوژی. در دبیرستان من تا به حال رویاهای لوله از کار در CDC با Anthony Fauci. مادر من بود و درآمد مدرک زیست شناسی و نوشتن یک مقاله در مورد ترسناک جدید ویروس پسگرد به نام اچ آی وی است. من قلاب شده بود. بعد من خودم مشغول مطالعه در مورد شیوع بیماری ابولا و تب دانگ سارس و MERS در حالی که پاپ کورن خوردن و جرعه جرعه در آب جعبه کنار من دو نفر از بچه ها در حالی که آنها بازی با بلوک و تماشا سوپر چرا و Caillou. هنگامی که این خبر زده از یک رمان ویروس در چین در اوایل ژانویه 2020, من بلعیدم هر مقاله اخبار من می توانم. این بود که یکی از ما انتظار بودند.

My Whole Family Was Infected With COVID After My Husband Went Out For An Errand
حسن نیت ارائه میدهد از Alix Atwell

این مستند تعجب آور بود برای من. من در زمان ابتکار عمل و لغو ما رخصتی بهار, سفر به کالیفرنیا حتی اگر یک عزیز دوست قدیمی برنامه ریزی شده بود من 50th birthday party که در آن 40 عزیزترین دوست من و خانواده شد تا برای حضور در. این بود که هفته قبل از دولت توصیه در برابر غیر ضروری سفر "در فراوانی از احتیاط." دوستان فکر من جنجال آفرینی! برخی هنوز انجام دهد.

من 50 یک هفته را در قرنطینه. هر کس هنوز تنظیم. هیچ کس تا به حال خود را در عمل هم نشده است. وجود دارد هیچ ماشین رژه یا زوم برای من نقطه عطف COVID تولد. من انتقال به وسط سن با کمی هیاهو. تنها کارت من در پست الکترونیکی دریافت شد و من AARP کارت. عجیب بود که همچنین ماه گذشته من menstruated. (من می دانم TMI.) به نظر می رسد من زمان رویداد استرس تحمل کرده بود در نهایت نقطه اوج رسیده که لگد من را به یائسگی است. آن را نمیگیرد طولانی برای ترکیب COVID -19 وزن و نبود من-دو ماهنامه رنگ کار به من نگاه بخشی از سن متوسط است. اکنون ماه به انزوا با 88 چشمک زدن به من, من احساس می کنم بخشی بیش از حد.

88 شوم شماره برای کسانی از ما در زمینه های پزشکی. با یک پالس گاو نر. از 92% من جای بینی کانول (جریان کم اکسیژن) در بیمار است. اما در 88% را انتخاب کنم غیر rebreather ماسک صورت (بالا جریان اکسیژن) به جای زیرا اگر سطح اکسیژن باقی مانده که کم آنها می تواند حفظ دائمی ارگان آسیب می رساند. من می دانم که شیوه های طب سرعت در حال تغییر است و من آموزش دیده بود مدرسه. چیزهایی که زمانی معمول مانند تخت حمام و تنقیه و در حال حاضر حتی دست نگه داشتن در حال حاضر دو پاس. من می تواند رول با تغییر اما من صادقانه پیش بینی نیست که یک روز خواهد آمد که ناگهانی اکسیژن اشباع از 88 درصد خواهد شما خرید یک خانه اکسیژن ماشین به جای تخت بیمارستان. ما وارد پست مدرن COVID بار. قوانین قدیمی دیگر کاربرد ندارد.

بیشتر راستش من می ترسم. اما من نمی توانم آن را نشان می دهد. من یک دختر 11 ساله دختر که گریه دیروز که من سمت چپ برای من وقت دکتر. وقتی که من برداشت من کلید ماشین و کیسه سگ من نگران به نظر می رسید بیش از حد. من تا به حال بسته بندی شده در کیسه های کوچک تفکر 88 ممکن است تعداد سحر و جادو است که می خرید من یک بیمارستان staycation هستید. "مامان شما به خانه آمده است. من نمی توانم از طریق آنچه که من از طریق رفت و با پدر. من نمی توانم. آن را بیش از حد سخت است."

این سختی بوده است چند ماه برای همه ما اما دختر من در خصوص مبارزه سخت ترین. او نه تنظیم خوبی به جداسازی این خانه تحصیل و یا داشتن برای رفتن سرد ترکیه در خیلی جدی این بحث اعتیاد است. من 14 ساله و پسر از سوی دیگر پر رونق است. "من درونگرا ، من ساخته شده این!" او در خلوت به خود بستر لانه خرگوش و غیره که در آن او در حال حاضر استاد از سرنوشت خود را در کمیته مبارزه با سانسور در زیرزمین Stardew دره و اسحاق. او درخواست شده است به homeschooled پس از 3 درجه است. او در نهایت خود را می خواهید!

همه چیز به طور چشمگیری تغییر برای ما که خود را پدر آمد به طور ناگهانی با علائم شبه آنفولانزا در مارس 4th. (May 4th بود با شما!) ما در زمان مناسب اقدامات احتیاطی. او تبعید شد به اتاق مهمان برای روز. در حالی که او عرق آن را به تنهایی دو بچه من سعی کردم به حرکت به اخبار و احساسات خود را بین کلاس درس زوم جلسات. آنها از دست رفته. که می گه!

من مشغول خودم استریل درب دستگیره جنبه وسایل کانتر و هر چیز دیگری در چشم. پسر من آمد و از لانه خرگوش و غیره خود کمی بیشتر برای در آغوش گرفتن و غذا و چسبیده به سگ مانند یک کودک نو پا خود را می کند blankie. دختر من مشغول خودش دوخت دو طبقه پنبه ماسک به صورت محلی ضروری کارگران و پخت فانتزی رفتار مانند قهوه و کیک و macaroons. او آموخته است که به در خانه لیوان را (وانیل, توت فرنگی, matcha) و شلاق قهوه frappés. توت فرنگی آنهایی که برای مردن.

My Whole Family Was Infected With COVID After My Husband Went Out For An Errand
حسن نیت ارائه میدهد از Alix Atwell

شوهرم علائم عجیب و ناگهان ناپدید شد 4 روز بعد. پس از منفی بینی به مغز گرد و خاک و صفر تنفسی دخالت اسناد اصرار او امن است. او نمی تواند آن را داشته اند اما حتی اگر او تا به حال به او به عنوان نشانه ای رایگان و 7 روز از علامت شروع شد مسری نیست. پس در روز 8 او دوباره ما. سگ های بچه ها و آشپز به منظور کوتاه (من) خیلی خوشحال بودند. اما توصیه اشتباه بود.

دو هفته بعد از اولین نشانه های سقوط کرد. این یک شنبه. او از خانه خود را خنک جدید مکش میز ایستاده sipping قهوه و احساس خوب در 10 am. او به آشپزخانه آمد که در آن من در مدرسه در منزل از کودکان و نوجوانان در 10:30 گفتن پاهای خود احساس خنده دار. "عسل من احساس می کنم کاملا درست است. من احساس می کنم مثل من زانو در حال رفتن به فقط به زیر من. من قصد دارم به دروغ پایین کمی." کمتر از یک ساعت بعد لب های او بودند و آبی و صورت خود را لکه دار خود دست و پا سرد و زرد مانند روز مرده است. او تا به حال لرز (که پرستاران برای صحبت با شور و نشاط و لرزش غیرقابل کنترل–اساسا لرزد تقویت شده است و نشانه داستان به صورت کامل دمیده سپسیس راه شوم تر از 88 درصد اشباع اکسیژن)

اما متوسط بود و عادی است ؟ بنابراین او mentation? اولین قتل اورلئانز در حال حاضر یک کتاب مکاشفات یوحنا زامبی ، مغز من نمی تواند محاسبه چه من از دیدن. زمان آن را در زمان من برای پیدا کردن تلفن من و رسیدن به پزشک خود تب بود 103.1.ما برداشت خود را به گوشی خود را شارژر کلید و یک زن و شوهر از ماسک های خانگی و سوار دو مایل به سپرده او را در آستان بیمارستان محلی. مانند جان مادر واریز یک نوزاد از صمیم قلب او را دوست دارد اما بد مجهز به مراقبت برای من چپ و soberly منتظر کلمه.

شوهر من در ER 6 ساعت قبل از آنها را پذیرفته. آنها زد کشت آزمایش و آزمایشگاه. او را برای من ارسال تصادفی متون و عکس از خود مانیتور بین آزمایشگاه تساوی خود را EKG بودن whisked به گربه اسکن و x-ray و گربه خود را به چرت زدن. قبل از انتقال او بسیار مهربان پرستار من پر از در در مورد وضعیت خود و نتایج آزمایشگاهی. شماره خود را واقعا خاموش است. D-Dimer, 15. فريتين 1681. PCT 16. C-reactive protein 10.8. منیزیم 1.4. LDH 439. AST, 445. AST, 314. لنفوسیت 3 درصد است. او جزئیات این با deadpan صدای, اما من تا به حال کار کرده ER و ICU. شماره او گزارش شد WACK. او واقعا بیمار است. گه. او به من اطلاع داد که آنها ارسال کردن بینی گرد و خاک برای COVID به او ایبوپروفن آنتی بیوتیک های خوراکی, IV منیزیم و ارسال شد او را به یک COVID واحد "فقط در مورد." پس از او تا به حال صفر علائم تنفسی و افزایش PCT که معمولا نشان دهنده عفونت باکتریایی بعید بود.

آن را یک شب طولانی است. من به نام شب پرستار به صورت یک به روز رسانی فقط قبل از تغییر شیفت. او گفت: شوهرم فشار خون بسیار پایین بود و او در تماس با-تماس hospitalist برای دستورات. پس از مدت شیفت شب پرستار پزشک بود که در تماس پس از پذیرش و فقط پایان دادن به تغییر او به نام. "فشار خون خود کاهش یافت و به پایین خطرناکی 60/40 شد اما در حال حاضر به 80/60 با نیم لیتر مایع." (اگر 88 در مقابل 92 است تفاوت یک ماسک اکسیژن یا یک کانول بینی یک فشار خون از 60/40 مقابل 80/60 است تفاوت یک med-تخت جراحی و یا یک تخت ICU. او نبود پمپاژ خون به اندازه کافی برای نگه داشتن اندام خود را زنده!) من دست پاچه.

من می دانستم که از من تجربه سپتیک بیمارانی که فشار خون افت خطرناکی پایین نیاز به چند لیتر مایع به perfuse اندام خود را نه معادل دو فنجان آب است. شروع کردم به جیغ کشیدن و گریه کردن در تلفن. نه من بهترین لحظه است.

"اوه خدای من, او به مرگ است. چیزی را انجام دهید!" او با آرامش توضیح داد که آنها نمی تواند او را به بیشتر به دلیل COVID بیماران تمایل به تغییر مایع به داخل ریه های خود را و این می تواند او نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی. او ادامه داد. "عجیب COVID بیماران در واقع تحمل پایین فشار خون و اکسیژن اشباع بسیار خوبی است. او به من اطمینان که او به طور کامل بیدار صحبت کردن به طور واضح و در واقع احساس خوب است. ما در حال با احتیاط اقدام به یک دلیل. ما او را کردم. او برای رفتن به OK." من وحشت زده شد اما اطمینان. من از او تشکر کرد و گوشی را گذاشت.

پس از آن ارتباطات شد پر از لکه است. روز پرستار شیفت نمی بازگشت من تماس دو روز در یک ردیف. اندی به نام بین استوار است اما او بیمار بود و خسته. من نمی خواهم برای ترساندن او را با سوالات. او نمی خواهد که پاسخ به هر حال و درخواست فقط خوراک اضطراب خود. او که بسیار شجاع است. مانند بسیاری از مردان او نیست معمولا یک رواقی بیمار و او نمی بيمارستان هست. او نزدیک به گذشت از زمانی که من قطع انگشت من در 35 تولد و نیاز به بخیه. او آرام catatonic در طول خونین تحویل اولین فرزند ما.

من به او آنچه که او نیاز به یک همسر دوست داشتنی و خوب تشویق کننده. اما وجود دارد هیچ کس وجود دارد به من آنچه که من مورد نیاز است. اطلاعات. ارتباطی است. اطمینان است.

آن نیست تا زمانی که یک پزشک دوست مهربانی به چند تماس و نگاه به برخی از چیزهایی که من جمله در حلقه ارتباطی و هر گونه پیگیری آزمایشگاه ارزش ها و نتایج آزمون. من در حال حاضر اواخر روز چهارشنبه. این بیماری عفونی hospitalist از این حومه مشهد بیمارستان تا به حال تشخیص داده و او را با حصبه. حصبه? چرا ؟ چرا که او تا به حال یک منفی COVID بینی سواب (من ذکر او تا به حال هیچ علائم تنفسی) و او اسهال و تب بالا. او دیده بود آن را صد بار قبل از. او آموزش دیده در خارج از کشور.

اما او تا به حال موفق به تماس با من به یک تاریخ دقیق شوهرم در حال حاضر بیماری است. او نتوانست توجه به فقدان کامل هر دستگاه گوارش علائم تا زمانی که آنتی بیوتیک ها آغاز شد و او غیر plussed زمانی که من اطلاع او از شوهر من چشم تورم سه روز قبل از اولین علامت شروع حتی پس از من فکس او لانست مقاله بیان تا 50 درصد از COVID سايتوکين طوفان بیماران ارائه نمی با علائم تنفسی یک JAMA مقاله با استناد به روش غیر معمول اما از نظر آماری معنیدار موارد COVID-19 بيمار به دست آوردن و انتقال از طریق چشم با منفی بینی سواب و افزایش PCT را و تحقیقات به طور مستقیم از لینک بالا PCT سطح شدید COVID-19 عفونت. (من خودم را مشغول نگه داشته در حالی که انتظار برای کلمه در صفحه اصلی.)

به عنوان یک پرستار من بسیار نگران وضعیت بیمارستان مراقبت در زمان COVID. من می دانم که آن را بسیار به چالش کشیدن برای همه, اما ما باید بهتر انجام دهید. شوهر من بیش از حد بیمار به یک تاریخچه کامل. بدون خانواده مجاز در بستر و یا شامل در مصرف حتی از طریق تلفن به خطر بیافتد بیمارستان بیماران در زمان COVID هیچ صدا و هیچ مدافع.

این سازش و مراقبت می تواند منجر به اشتباه در تشخيص و درمان نامناسب.

Dr حصبه قرار داده و او را در چند broad-spectrum IV آنتی بیوتیک است که تنها بیشتر تشدید شوهرم در بیمارستان ناشی از اسهال است. به گل نشسته, دکتر, سپس اقدام به کاهش خون رقیق او قرار داده شده است که صرفه جویی در زندگی خود را اگر آن را COVID. خوشبختانه شیفت شب hospitalist پرستار پزشک که من اطمینان روز قبل از آن که "او او" مشغول به کار بود آن شب متوجه تغییر و اصلاح آن را بلافاصله و اصرار بر آمار اسکن در نیمه شب برای اطمینان از هیچ لخته تشکیل داده بود در پاها یا ریه ها در طول subtherapeutic دوز. او به من به نام برای دریافت تایید و به من اطلاع او بر روی آن! اما آنچه که می گویند در مورد یک بیمارستان زمانی که پزشکان را قبول ندارند در تشخیص و یا درمان طرح ؟

به طور معجزه آسایی توسط چهار شنبه, شوهرم در آزمایشگاه شدند عادی و تب پایین بود. او حتی قادر به زوم حضور پسرش 8th grade مراسم فارغ التحصیلی! همه فرهنگ ها برگشتم منفی بیش از حد, بنابراین من درخواست COVID IGM و IGG قبل از تخلیه. من فکر کردم بدون مثبت فرهنگ هنوز هم وجود دارد هیچ تشخیص قطعی. با بی میلی, Dr. حصبه زد IGG اما گفت که بیمارستان ندارد ظرفیت برای اجرای یک IGM.

IGG نشان می دهد سیستم ایمنی بدن است که تا به حال و از بهبود عفونت. در آن طول می کشد بیش از 2 هفته از مبارزه با یک بیماری برای, بدن برای تولید آن است. این IGM را نشان می دهد تا برای اولین بار در طول مراحل اولیه مبارزه با یک بیماری را نشان می دهد تا حدود یک هفته به مبارزه با. یک فرد می تواند هنوز هم انتقال بیماری به دیگران در این مرحله است. او COVID IGG آمد منفی است.

My Whole Family Was Infected With COVID After My Husband Went Out For An Errand
حسن نیت ارائه میدهد از Alix Atwell

آنها فرستاده او را به خانه در روز جمعه را به بهبود می یابند. ترشحات خود را تشخیص در او نمودار شد "حصبه سپسيس-نه COVID." آنها او را فرستاده خانه با آماده سازی مواد غذایی دستورالعمل. دکتر حصبه اصرار داشت که حتی اگر آن را COVID بیماران مسری نیست اگر آنها afebrile و 7 روز از اولین علامت شروع. بنابراین هیچ انزوا لازم بود.

من می دانم که این شرکت در حال حاضر خط اما این نتیجه گیری نمی کند و همچنین به نشستن با من. من نمی بینم داده به آن را به بالا. من اعتماد دکتر حصبه مشاوره و شخصی خود ما سابقه با شوهرم علائم بازگشت تا به طور ناگهانی و عمیقا 14+ روز به نظر می رسید مدارک به خلاف. من به شدت می خواستم شوهرم, خانه امن, اما من نمی خواهم به خطر آلوده کردن من و بچه های من. ما هنوز بدون علامت. یا ما ؟

تنها چند ساعت قبل از من قرار بود به انتخاب کنید تا من شوهر پسر من بینی تبدیل شده است. مانند یک شیر آب! او رفت و از طریق دو جعبه پر از بافت در دو ساعت. وجود دارد بنابراین در همه جا! چشمان خود را لعاب بیش از. من در زمان حرارت 99.7. "مادر من معده درد بیش از حد." Ugg! حالا من چیکار کنم? من می توانم جدا کردن او و شوهر پشت در اتاق, اما من نیاز به استراحت خود را. او خواهد بود بیش از حد بیمار برای مراقبت از پسر من در خود دارد. آن را حتی ممکن است برای من به مراقبت از آنها را بدون آلوده دختر من بدون خانه PPE? و در واقع گربه به احتمال زیاد در حال حاضر در خارج از کیسه. اگر پسر من در حال حاضر علائم دختر من و من قطعا در حال حاضر در معرض. او و من به خطر بیافتد ریه ها. این خوب نبود. با بی میلی تصمیم گرفتم تنها عملی دوره اقدام به سوار موج با هم. گاهی اوقات عملی منطق داره. حداقل همه ما باید هر یک از دیگر.

My Whole Family Was Infected With COVID After My Husband Went Out For An Errand
حسن نیت ارائه میدهد از Alix Atwell

من کجا بود ؟ اوه, بله,, جمعه, مارس 22. من جوانترین تولد خواهر شوهر من را ترخیص از بیمارستان و بعد شروع من اطفال چرخش است.

بعد از چند هفته شامل TID متوسط چک (که سه بار در روز به غیر از بیمارستان عامیانه) و شبانه oximeter پالس چک. همسایه نوع به اندازه کافی به من قرض او یدکی زمانی که اندی برای اولین بار مریض شدم. فروشگاه ها و آمازون در پشت سفارش. برای دو هفته آینده وجود دارد نه یک روز که رفت بدون یک بچه یا دیگر داشتن یک temp. فقط زیر 100 بالا به اندازه کافی به تماس با دکتر اما نه به اندازه کافی پایین به نفس آه امداد. یکی از بچه ها تا به حال سردرد بد یک روز دیگر بیدار با اسهال و حالت تهوع بعد. هر دو اقدام در نمونه بیمار ، من پسر نحو نامشخصی راحت دخترم اذیت کننده به عنوان یک خسته قاطر. در طول این همه من تمیز پخته نگران mowed دستور داد از Instacart نگران و در ادامه پیاده روی در اطراف محله با شوهرم به ساخت تا خود را از دست استقامت.

یک هفته پیش از امروز 20 روز بعد از من شوهر ترخیص از بیمارستان و بچه ها من اولین علائم من چمن mowed. شروع کردم به سرفه زمانی که من به رختخواب رفت. سرفه بعد از هرس غیر طبیعی است برای من. من بد ریه ها از یک ساختمان بیمار من استفاده می شود به کار در. آنها حساس به دود. اما پس از آن ریه ها من احساس مانند آنها در آتش است. که عجیب و غریب بود. من برداشت پالس گاو نر. 89! "است که می تواند نمی شود درست است ؟ می توانید آن را؟" نشستم و در زمان چند نفس عمیق بکشید و آن را شروع به پریدن کرد و به 97. "که بیشتر شبیه به آن" من فکر می کردم. من ریخت و خودم یک انگشت از Barenjauger های جالب عسل مشروب هر پزشکی کابینه نیازهای sipped آن را به سبزها من سرفه و به خواب رفت.

من احساس خوب در روز بعد. بچه ها در نهایت afebrile. اندی بود و پشت کار در میز ایستاده. آن را زرق و برق دار خارج آفتابی و گرم با رطوبت کم است. من تصمیم به استفاده. من کمرنگ هجز در زمان برخی از عکس های طبیعت و قطع برخی از گل از باغ من است. بعد از آن روز من جشن گرفته و خواهرزاده فارغ التحصیلی دبیرستان از طریق Facetime. بساز! ما به همه گیر عادی! اما آن شب همان چیزی که اتفاق افتاده است. سوزش و سرفه و کم پالس گاو نر. این بار من آن را نگه داشته. آن را ماند که دروغ گفتن در پشت من بود اما تا به حالت عادی اگر من در کنار من نشست ،

من صرف تعطیلات آخر هفته در انکار. "من بیمار شدن. من بیمار شدن." من کیک ساخته شده. من لباس های شسته شده. من به همراه همسرم در روزانه خود را بازیابی پیاده روی اما زمانی که او کاهش یافته است به نگاهی پر از تپه و خیابان به حق من را هل داد او در این زمان. من احساس نفس در حال حاضر. من با حضور در یکی دیگر از خواهرزاده دانشگاه, جشن فارغ التحصیلی–برو موز راب! اما در حال حاضر من جرعه جرعه Barenjager در بعد از ظهر به من پنهان مزاحم سرفه خشک از من زوم خانواده است. انرژی من خوب بود. من یک تب اما من کمر و پاها ached. شاید آن را فقط از معلم. پنج شنبه شب من یک اکسیژن خواندن 83. در حال حاضر من می ترسم.

من صرف شنبه صبح تماس محلی مراقبت های فوری و مراکز به ببینید که چه کسی می تواند فراموش COVID تست x-ray و آزمایشگاه. من به نام من پزشک مراقبت های اولیه و pulmonologist تماس با خطوط و کارگردانی شد به سیستم های پیام رسانی که در آن من می توانم متن علائم و راه اندازی مجازی برخورد. آن زمان COVID در نهایت به بهداشت و درمان را به عصر دیجیتال! آن را در اواخر بعد از ظهر و قبل از من صحبت می کرد با یک بدن سپاسگزاری اما من امن و یک قرار ملاقات برای صبح روز بعد با من pulmonologist که تجهیز به دیدن COVID بیماران می تواند انجام دهد مخوف بینی گرد و خاک و یک x-ray. در این زمان من نفس بالا آمدن از پله ها و به راحتی خسته و انجام کارهای خانگی. خفیف اما در حال حاضر فشار و تنگی در قفسه سینه همراه من هر جا که من رفتم. من به تماشای بی صبرانه به چشمک زدن 90 در انتظار صبح می آیند.

من تا به حال انتصاب صبح زود. من آمد و خواست از ماشین به طوری که آنها می تواند لباس تا به عنوان دستور. "ورود از طریق درب سمت یکی با بزرگ صورتی COVID هشدار دهنده بر روی آن است." در عرض چند دقیقه از ورود من به اعضای حیاتی و موثر بدن و سینه و x-ray و بینی گرد و خاک انجام شد. شما واقعا خیلی بد بود و بیش در یک ثانیه. چرا مردم چنین یک معامله بزرگ از آن ؟

دکتر من فوق العاده بود. به عنوان یک مشهد pulmonologist او در حال حاضر به مراتب بیشتر آشنا با روند بیماری از او خواهد بود. خوشبختانه خود PPE سعی و کوشش و دانش به روز نگه داشته است او عاری از بیماری تا کنون دست کشیدن بر روی چوب. او ایستاده بود در کامل لباس دست روی درب 6+ فوت دور و گفت: آن را به من راست است. شما باید COVID. آیا در این آزمون می آید و مثبت یا منفی شما باید COVID. شما احساس بدتر قبل از اینکه شما احساس بهتر است. شما نمی خواهد احساس خود را برای حداقل یکی دیگر از 2 ماه اگر نه دیگر. شما در حال عفونی. با آنچه من از دیدن خانواده خود می تواند حذف ویروس اگر آنها با شما زندگی می کنند حتی اگر آنها هیچ علائم و بهبود از آن است. او به من تجویز meds و اکسیژن و به من دستورالعمل. اما او در مقدمه آنها. "اینها فقط اقدامات حمایتی. ما هیچ درمان. و شما در حال سالمترین COVID بیمار من در اینجا دیده می شود در عین حال احتمال دارد که دلیل این که شما در اینجا در اوایل دوره خود را, بنابراین مراقبت و تماس بگیرید و یا متن را با هر گونه سوال و یا تغییرات. و با من به خانه فرستاده شد."

My Whole Family Was Infected With COVID After My Husband Went Out For An Errand
حسن نیت ارائه میدهد از Alix Atwell

که دیروز بود. سردرد من در حال حاضر از بین رفته اند و من اکسیژن پلک اطمینان در 97. من نمی خواهد خواب کاملا تا زمانی که من دریافت می کنم مخزن اکسیژن ... اما در آن زمان استروئیدها به احتمال زیاد در لگد. آه خوب. دکتر من forewarned سرگرم کننده درگیر وجود دارد! اما من سپاسگزار هستم. من در خانه ام. من یک برنامه است. من یکی از آخرین به بیمار در خانه, بنابراین من به شرکت از طریق بیماری من. من باید از این ابزار برای نظارت بر خودم و meds برای حمایت از بدن من در شفا. من هیچ نظری ندارم آنچه فردا خواهد آورد. تنها یقین در حال حاضر دیگر که در انتظار طلوع من در مورد شاهد است که من نمی خواهد انتخاب دکتر حصبه بیمارستان باید به من بیشتر نیاز به خدمات.

خاتمه:

معلوم می شود که تاخیر در تحویل اکسیژن به دلیل COVID در حال حاضر واجد شرایط وضعیت پزشکی در هر بیمه. من تا به حال به پرداخت از جیب به آن را دریافت خواهید کرد اما حتی است که مورد نیاز مدیریت بالا تصویب. به نظر می رسد صفحه اصلی اکسیژن نیاز به یک بیماری مزمن مانند بیماری و یا نارسایی احتقانی قلب. صفحه اصلی مدیریت است که بهترین ها را برای غیر موارد انتقادی از COVID. این frees تا مقدار مورد نیاز بیمارستان منابع نگه می دارد و هزینه را به حداقل نگه می دارد و بهداشت و درمان کارگران امن تر است. COVID است در حال حاضر به عنوان یک بیماری مزمن است; با این حال بسیاری از مردم رنج می برند از سال ها علائم ناتوان کننده. آنها حتی یک نام داشته باشد. طولانی روگرفت.

روز بعد از من نوشت: این دختر من عود. او تا به حال یک تب بالا و لرز و ضعف غیر قابل کنترل تکان دادن سریع ضربان قلب و اظهار داشت: "احساس می کند هوا نازک!" او نیاز به یک اتاق اورژانس بررسی از آنجا که ما محلی اطفال دفتر سیاست نه دیدن COVID بیماران. من اجازه نداشتم به او را چون من تا به حال علائم. شوهر من یک راک استار بشم! علائم او حل و فصل به سرعت به عنوان آنها آمد. کارشناسان در Lurie اطمینان ما که فرزندان رسیدگی به امواج COVID علائم به مراتب بهتر از بزرگسالان بود و او امن در حال حاضر به سوار شدن به آن را در خانه. روز بعد من را نشانه بازگشت. تب و لرز و بدن درد و بی قراری. آنها در حال حاضر طولانی روگرفت بیش از حد.

My Whole Family Was Infected With COVID After My Husband Went Out For An Errand
حسن نیت ارائه میدهد از Alix Atwell

هفت روز پس از آزمون انجام شد دکتر من به نام با من COVID سواب نتیجه. مثبت است. اعتبار برگ طعم تلخ در دهان من. اگر شوهر من تا به حال بدست تست مناسب و امن تر دستورالعمل. بچه های من و من ممکن است در امان است. ما convalescing در کنار هم با اکسیژن و استروئیدها دختر من با تنفس درمان و تیلنول. شوهر من است فشار خود کار از خانه در بین حملات از علائم. عزیز من پسر کمک کردن در اطراف خانه مراقبت از سگ و او حتی به ما کیک. وجود دارد مقدار زیادی بیشتر COVID داستان وجود دارد. من معتقدم که ما باید یک پایان خوش. من فقط نمی دانم که چگونه بسیاری از فصل وجود خواهد داشت تا ما وجود دارد. اما ما هر یک از دیگر. ما باید یک سقف بالای سر ما و دوستان که تحویل وعده های غذایی و لوازم. ما که دسترسی به درمان است. ما از آنهایی که خوش شانس.