ممکن است تابستان اما من مصرف با "بازگشت به مدرسه" نگرانی

مامان ترسناک و Westend61/گتی هر روز مامان و من در حال بررسی بازگشت به مدرسه اضطراب همه ما. آن را در اوایل م

توسط ETELARESANKHABAR در 18 تیر 1399
parent-scared-about-going-back-1
مامان ترسناک و Westend61/گتی

هر روز مامان و من در حال بررسی بازگشت به مدرسه اضطراب همه ما. آن را در اوایل ماه جولای و ما شده ایم پس این بحث از ماه مارس زمانی که همه مدارس ما رفت و به فاصله-یادگیری به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. به طور معمول در طول این زمان از سال, ما می خواهم به داشتن استخر بازی-تاریخ و به اشتراک گذاری margaritas اما در عوض ما مصرف با back-to-school COVID-19 سوال است. ترس از ناشناخته ها است که همه ما می توانید در مورد فکر می کنم.

من نمی دانم چه اطلاعاتی به اعتقاد آنها به اعتماد و گوش دادن به و چه برای انجام بعدی. هر روز اخبار تغذیه و آب گرفتگی با متضاد آمار, توصیه ها و پیش بینی. اصلا صدای من. ما نه غیر مسئولانه بودن پرتاب احتیاط به باد. خانواده من در جریان چهار ماه از پناه-در-محل در خانه است. ما فقط رفتن به دریافت مواد غذایی لازم و یا حضور در قرار ملاقات های پزشکی. هنگامی که ما ترک ما یک ماسک. آنچه که من را درک نمی کنند و چه بسیاری از پدر و مادر در حال تلاش برای به دست آوردن این است که چگونه ما را از نقطه A (در حال حاضر) به نقطه B (بازگشت به مدرسه) و احساس نیمه خوب در مورد آن به خصوص با بسیاری از عوامل در بازی.

ما چهار فرزند دو پدر آینده کلاس دوم و یک کودک پیش دبستانی. بچه ها در مدارس مختلف. در پایان ژوئیه, من به طور معمول خرید و برچسب زدن به تمام لوازم مدرسه مطمئن شوید و کوله پشتی lunchboxes را در دستور کار هستند و با بهره گیری از چند هفته گذشته از تابستان است. من آنها را هر یک پیراهن جدید برای فصل اول-بعد-از-مدرسه عکس op. در این سال من تنها نگرانی هستند چه منطقه مدرسه رفتن برای تصمیم گیری خواهد شد و کودکان قادر به یادگیری با خیال راحت در حالی که حفظ خوب اجتماعی و عاطفی سلامت ؟

در حال حاضر من نه ضربه زدن مدارس و ادارات. آنها کار سختی با هیچ کتاب راهنما. آنها موضوع را به همان اطلاعات گیج کننده است که ما. بدون توجه به آنچه آنها تصمیم گیری وجود دارد در حال رفتن به یک مقدار زیادی از عصبانی کردن شکایت پدر و مادر است. تیم بدون ماسک است که برخی از ماسک ماندگاری است که مانع بر حقوق خود و پوشیدن ماسک بیشتری پزشکی از آسیب خوب. من به جرات شما (واقعا) به سعی کنید به آنها را متقاعد کند در غیر این صورت. تیم ماسک معتقد است که همه باید از ماسک در فضاهای عمومی از جمله دانش آموزان در کلاس های درس و گردش گرافیک در جوانه ، پس از آن وجود دارد که والدین کودکان با نیازهای ویژه که بسیار سخت و زمان نگه داشتن یک ماسک بر روی درستی و بدون آلوده آن است. هر چه مسئولان مدرسه تصمیم دارد برای رفتن به برخی از جدی clapback.

برخی از والدین را تهدید به homeschool. بله من گفت تهدید می کند. در عین حال برخی از این پدر و مادر را مسخره مدرسه در منزل در گذشته به عنوان شستشوی مغزی کودکان و حصول اطمینان از این کودکان نمی دانید که چگونه به معاشرت. اطلاعات بیشتر: به عنوان یک سابق homeschooler آن آسان است به "فقط" homeschool. پدر و مادر دیگر در این اردوگاه را-این-بچه-بازگشت-به-زودی-as-possible-چرا که-آنها-در-رانندگی-me-آجیل. پس از آن وجود دارد, بسیاری از ما در وسط جاده که در حال زندگی در یک حالت اضطراب و بیم و هراس. مهم نیست که والدین پاسخ من اعتقاد دارم که اکثریت قریب به اتفاق آنها غرق در ترس و کنترل ولع مصرف در یک وضعیت غیر قابل کنترل.

Back-To-School COVID Anxiety Is Already In Full Force For Parents: Woman Teaching Son At Home
Golib Tolibov/EyeEm/گتی

واقعیت این است که بسیاری از پدر و مادر ندارد و گزینه های. آنها باید برای رفتن به محل کار. آنها نمی باید رایگان و یا در دسترس مهد کودک آماده در یک لحظه متوجه. و آموزش از راه دور خدا به ما کمک کرده است تا بسیاری از مسائل است. من دیده ام پدر و مادر بپرسید که چگونه در جهانی که در حال رفتن به مدیریت یک کار تمام وقت به عنوان به خوبی به عنوان اصل بود فرزند خود را ، بسیاری از احساس بد-مجهز به راهنمای بچه های خود را از طریق بحران-سفر یادگیری است که من می تواند با همدلی. من کاملا درمانده وقتی که می آید به مشترک هسته ریاضی. بیشتر بچه ها شما و یا اگر شما کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه سخت تر از آن می شود برای کمک به آنها فاصله بگیرند.

نیز وجود دارد بسیاری از پدر و مادر که بچه ها با شرایط پزشکی که می تواند به خطر بیافتد توسط COVID-19. حتی اگر تمام اقدامات احتیاطی در محل هستند مانند پوشیدن ماسک های اجتماعی فاصله کوچکتر اندازه کلاس و شستن دست پدر و مادر طبعا تعجب می کنم اگر این به اندازه کافی. بچه ها که دریافت درمان در مدرسه مانند فیزیوتراپی گفتار درمانی و کاردرمانی به احتمال زیاد خواهد شد و نه قادر به فاصله گرفتن از درمانگر خود را. ترین گفتار درمانی نمی تواند انجام شود با ماسک در.

و اجازه دهید بحث در مورد معلمان ما از ابرقهرمانان که آموزش بچه های ما. آنها در حال حاضر قرار است برای بازی در نقش پرستار, ماسک-مانیتور دست شستن پلیس اجتماعی-فاصله مجریان و مربیان? برای میلیون به معلمان عظیم پرداخت افزایش دهد. آنها نمی تواند شب و تعطیلات آخر هفته و تعطیلات و تابستان ، آنها در حال کار, مانند, مدیریت, حدود ساعت, آماده شدن برای بازگشت به مدرسه ،

همه این افکار و مسائل ramping تا والدین اضطراب به ارتفاعات جدید. تابستان به ما می دهد یک تاخیر از درام e-learning. هنگامی که ما تبدیل تقویمهای ما به ژوئیه بسیاری از ما متوجه ما لازم نیست که زمان زیادی تا تصمیم گیری نیاز می شود ساخته شده است. هنگامی که مدارس ارائه دستورالعمل های خود را و سپس ما ممکن است یا ممکن است خود ما انتخاب را. گرما است بر مردم.

پدر و مادر من و دوستان من هستند و همه مضطرب در حال حاضر. تاپیک اصلی جهنمی-اگر-شما-را-گم-اگر-شما-نمی back-to-school پرنیان است که ما فقط نمی تواند لرزش. اگر چه این منطقه باعث انتخاب غلط است ؟ اگر ما تصمیم اشتباه برای ما بچه ها ؟ اخبار توری های ما گوش (و اعصاب) تداخل با توانایی ما به وضوح فکر می کنم.

در این سال بوده است یک حماسه آشغال آتش تا کنون و من نگران هستم که در آن است رفتن به سهولت در هر زمان به زودی. مثل همه پدر و مادر من در این محل درخواست در حال حاضر چه ؟ آنچه که بهترین است و بعد ؟ من اصلا به پاسخ. نه بعدی پدر و مادر است. آنچه که ما همه می خواهم که برای بچه های ما به سالم و شاد و آماده برای یادگیری. چگونه ما وجود دارد هیچ کس به نظر می رسد به دانستن است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن