صفحه اصلی تورهای: در داخل خیره کننده $14.5 میلیون لا و مستغلات است که دو برابر به عنوان یک ذن عقب نشینی

به عنوان نام نشان می دهد, Los Angeles,' تپه پنهان مملو از خانه که واجد شرایط انکلاوها در حق خود. محله مرزهای م

توسط ETELARESANKHABAR در 3 تیر 1399

به عنوان نام نشان می دهد, Los Angeles,' تپه پنهان مملو از خانه که واجد شرایط انکلاوها در حق خود. محله مرزهای مشابه تونی منطقه کالاباساس. در قلب تپه پنهان نهفته است که به تازگی ساخته شده دلخواهی 13,500 فوت مربع عمارت در هکتار برای $14.5 میلیون.

خانه ساخته شده بود در تازه و معاصر سبک با سقف طاقی شکل. این خانه در مرتع پرورش احشام در هسته خود با آلاینده اتاق بزرگ و آشپزخانه است که طول می کشد تا بخش عمده ای از طبقه اصلی. آشپزخانه خاص است kitted با گاگناو لوازم برقی و پیاده روی در شربت خانه و همچنین به عنوان یک جداگانه پیاده روی در یخچال و فریزر برای ذخیره سازی. آن را به نظر می رسد بر این اساس و به, هوای آزاد, استخر, اجازه دادن به نور طبیعی و ترکیب عناصر از هر دو محیط داخلی و فضای باز زندگی می کنند.

این توسعه داده شد و توسط میراث شهرکهای لا ساخته شده است که این عمارت با دو فرم و عملکرد و ذهن است. "آنها شناخته شده برای مخلوط کردن پر شور و رو به جلو فکر زیبایی شناسی با قابلیت" لیست نمایندگی تومر قرارگرفت می گوید Robb Report. "از آنجا که در پایان روز, ما می خواهیم به زندگی در یک خانه زیبا نیست فقط باید یک خانه زیبا که قابل زیستن."

قرارگرفت به ما این سفر پر از Jed اسمیت جاده آدرس در یک قسمت جدید از "Robb Report خانه تور."

در جای دیگر در طبقه اول اتاق خواب استاد که اشغال کل بال از خانه. فقط قبل از اینکه شما وارد این مجموعه مدیتیشن منطقه با یک باغ ذن. وجود دارد دسترسی مستقیم به استخر خصوصی, حیاط خلوت, از, استاد, بر آوردن چشم انداز در داخل خانه باید شما را انتخاب کنید.

Los Angeles, Hidden Hills, Real Estate

اتاق های بزرگ. آمازون

استاد حمام است که حمام بخار به علاوه دو پستو—هر یک مجهز به یک خشکشویی جت سیستم که حذف نیاز به مانع در خانه و مدرن به روز رسانی در جذاب اما عملی تاریخی رختشویی شوت مفهوم است. یک سوراخ کوچک در دیوار رختشویی جت یکپارچه حمل و نقل لباس های خود را به یکی از اموال سه اتاق رختشویی. هر یک از این خانه هشت اتاق خواب یکی است.

Los Angeles, Hidden Hills, Real Estate

اتاق های بزرگ. قطب نما

زیرزمین خانه به خانه بسیاری از امکانات از جمله سالن سینما دما-کنترل انبار شراب و گاراژ زیرزمینی با یک چرخ فلک برای نشان دادن مورد علاقه خود را marques.

Hidden Hills, Los Angeles, Real Estate

اتاق خواب استاد. قطب نما

اما اگر شما می خواهم به جای صرف وقت در خارج با مهمانان وجود دارد تحت پوشش فضای زندگی در فضای اتاق درست کردن استخر است که خود را از ماشین ظرفشویی یخچال و فریزر و نوار بنابراین شما نمی خواهد به بازگشت به خانه به هر چیزی.

Hidden Hills, Los Angeles, Real Estate

یکی از جعبه در کارشناسی ارشد مجموعه. قطب نما

در این مهلت استقبال از فشار و شلوغی از شهرستان. برای یک نگاه دقیق تر چک کردن عکس های بیشتر از Jed اسمیت جاده آدرس زیر:

Hidden Hills, Los Angeles, Real Estate

اتاق نشیمن در فضای باز و غرفه. قطب نما

Los Angeles, Hidden Hills, Real Estate

یکی دیگر از مشخصات این استخر. قطب نما

Los Angeles, Hidden Hills, Real Estate

تلویزیون و شومینه در اتاق بزرگ. قطب نماtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن