زوم احزاب شده اند تعویض بازی برای من نوجوان سلامت روان

آنی Spratt/Unsplash پسر من 13 و به صداقت, من تو را دیدم هرگز او را به عنوان همه که اجتماعی است. از آنچه من

توسط ETELARESANKHABAR در 10 اردیبهشت 1399
teen-zoom-parties
آنی Spratt/Unsplash

پسر من 13 و به صداقت, من تو را دیدم هرگز او را به عنوان همه که اجتماعی است. از آنچه من می توانم بگویم دیگر بچه ها در مدرسه و معلمان خود را اغلب صحبت می کنند و بسیار از او در پدر و مادر و معلم ها ، اما در خارج از دوچرخه سواری در اطراف محله با پسر دیگری از پایین خیابان او بیشتر صرف وقت خود را به خواندن کتاب در اتاق خود مبارزه مشق و درخواست برای صفحه نمایش زمان است.

گمان می کنم من همیشه فرض او کمی درونگرا مثل من و مادرش. اما در حال حاضر که ما در حال اقامت در خانه سفارش آن را تبدیل به بیشتر و بیشتر آشکار است که فرض من اشتباه بود و او نتواند دوستان خیلی بد. او صحبت های زیادی در مورد چگونه تنها او است و اگر چه او تا به گفتگو با دوستان خود را از زمان به زمان بیش از این گوشی هیچ یک از این واقعا تفاوت در خود و دوستانش در اطراف خانه.

اما دو هفته پیش یک پسر بچه از کلیسا او را دعوت به بازی Dungeons and Dragons با برخی دیگر از پسران او می دانست که از طریق زوم و این یک تعویض بازی.

در حال حاضر اجازه دهید یک چیز راست: پسر من هری پاتر nerd. او را به Roblox و کنکوری و مارول. او را دوست دارد جنگ ستارگان. او خود گیک در بسیار به طور منظم و احترام من که در مورد او. اما هر کدام از ما می دانستند در مورد D&D بود از تماشای غریبه همه چیز و بعد, بنابراین من قصد ندارم به دروغ زمانی که او را دعوت به بازی یک دو پایین به شدت درس خوان بازی با اژدها و جادوگران و سمی ژلاتینی حبه من شگفت زده شد که او گفت: "بله" بدون تردید.

این گروه از حدود ده پسران. آنها ملاقات آنلاین دو بار در هفته و من مطمئن هستم که آنچه که آنها در مورد صحبت دقیقا. من معنی آن را به زبان انگلیسی اما کلمات و عبارات و اصطلاحات حس را به من. اما giggling — که من درک می کنم. بیش از حد بالا گریه خنده غیر قابل انکار است. آن را در واقع برای تلفن های موبایل مانند یک نفرت انگیز آهنگ خنده از پسران کوچک cackling در میز شام ما برای یک ساعت ، من نمی دانم چقدر D&D واقع شده. من نمی دانم اگر این به این معنی پسر من را تبدیل به یک مدت طولانی D&D بازیکن و یا اگر این فقط یک چیزی که همه گیر.

اما آنچه می دانم این است که او از دوستانش به داشتن چیزی برای نگاه به جلو به قدرت که غیر قابل انکار است.

این زوم جلسات را تبدیل به انگیزه او برای پایان مدرسه بود چرا که او نمی تواند ورود به سیستم اگر او نیست و با او homeschool بسته است. آنها را تبدیل به انگیزه او برای پایان کار در اطراف خانه می تواند به خوبی خود را خواهر زیرا آخرین چیزی که او می خواهد به از دست دادن امتیاز از بازی D&D آنلاین. او لبخند می زند و به من می گوید داستان در مورد آنچه که آنها در مورد صحبت کردیم. همه از آن است که بسیار معمولی 13-year-old بحث farts و نابالغ, جوک, اما او به نظر می رسد بسیاری شادتر زیرا از آن پس من پایین هستم.

به عنوان یک پاداش آن آسان است برای من. من واقعا نمی مجبور به انجام هر کاری برای کمک به این مجموعه در خارج از نمایش تریستان چگونه برای دانلود زوم. بچه ها اجرا نشان می دهد. ما باید قوانین مربوط به استفاده از کامپیوتر در اتاق خواب, بنابراین او می تواند تنها با استفاده از لپ تاپ خود را در یک فضای عمومی — که به همین دلیل او مجموعه فروشگاه در میز آشپزخانه.

اما مهم ترین چیز این است که اگر چه او نمی تواند دوستان خود را در مدرسه یا کلیسا و یا در اطراف محله ما, او هنوز هم می توانید آنها را آنلاین و در حالی که آن را همان چهره به چهره تعامل آن شده است یک افزایش فوق العاده ای به خود وضع. و در طول زمان دشوار است مانند تلاش برای درک یک بیماری همه گیر هنگامی که شما 13 شده است تقویت او نیاز به تغییر سلامت روان خود را.

به طور طبیعی اگر شما به فکر انجام این کار به خودتان آن را ندارد به D&D. من برای اولین بار به اعتراف اگر شما می خواهم به من گفت که در ماه ژانویه که با مه ما همه می خواهم در قرنطینه و پسر من خواهد بود به دنبال به جلو به D&D احزاب در زوم من می خندید. اما در اینجا ما هستند و من باید بگویم من سپاسگزار هستم. من فرض را بر کودکان و نوجوانان می تواند به سادگی به بازی بازی های آنلاین هر چیزی. من فکر نمی کنم این بازی است که حتی آنچه مهم است در حال حاضر. این تعامل اجتماعی است. این گفتگو و خنده و ساخت بهترین از آن را با دوستان. که بالاتر از همه چیزی است که او مورد نیاز است.

بنابراین اگر فرزندان شما moping گم دوستان خود آنها را تشویق به تنظیم زوم ، مطمئن شوید که شما می توانید نشان می دهد D&D. یا شما می توانید آنها را درست کنید و بگویید هر یک از دیگر, جوک و یا بحث در مورد روز خود را ... واقعا هر چیزی. اما فراموش نکنید که در مورد فرزندان خود نیاز به تعامل اجتماعی به خصوص اگر آنها در حال ، خلاق و با استفاده از فن آوری در اطراف شما.

زیرا در شرایطی زندگی واقعی هم شما می شود شگفت زده در چه یک جایگزین خوب مجازی پاتوق در واقع می تواند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن