در داخل یک هنر دکو مجتمع مسکونی در نیویورک است که به نظر می رسد مستقیما از 1930s

تاپیک پر از جعبه شیشه ای محل سکونت در برج منهتن بازار در حال حاضر. خوشبختانه تعداد کمی از شهر آپارتمان در حال به چالش کشیدن این وضع در میان آنها هنر دکو سنگهای مانند فیتزروی در چلسی.

طراحی شده توسط Roman & Williams, یک شوهر و همسر طراحی duo مشهور خود را با دقت به سرپرستی جسورانه داخلی که ازدواج پرنعمت و مدرن عناصر Fitzroy به سرعت تبدیل به یکی از قابل تشخیص ترین آپارتمان در غرب چلسی نشسته شانه به شانه با برج های مسکونی از دیگر بزرگان مانند زاها حدید, Thomas Heatherwick و Bjarke Ingels.

این Fitzroy به نظر می رسد به عنوان اگر آن پا را از دهه 1930 با سبز قرمز مایل به قهوهای نما و اندازه بلوط ویندوز به پایان رسید در مس. این مدرسه قدیمی را لمس همچنان در داخل. آپارتمان بزرگ بلوط درب شورون طبقه چوب و مس وسایل مانند خیساندن وان و غرق در حمام و یا اجاق گاز و هود backsplash و نورپردازی در آشپزخانه. 11-سقف پا قرض دادن یک حس شادی به اتاق و آسانسور خصوصی ورودی و یک سرویس جداگانه ورودی ایجاد احساس انزوا.

Art Deco, Architecture, Roman and Williams

اتاق نشیمن در یکی از منازل که دارای پنجره های بزرگ اجازه دهید به نور. آدریان Gaut

وجود تنها 14 واحد و در مجموع—تمام یا نیمه یا کامل-طبقه خوابگاه. قیمت گذاری دامنه از 21 میلیون دلار به صورت کامل-کف محل سکونت به $5.9 میلیون دلار برای یک نیم طبقه. نگه داشتن در ذهن هر چند که پنج تن از این در حال حاضر به فروش می رسد بنابراین نه تنها هنوز هم برای grabs.

شما یک مجموعه ای از امکانات مشترک با آپارتمان جدید خود را بیش از حد از جمله یک مرکز تناسب اندام با سونا خشک انبار شراب, آب و هوا-کنترل ذخیره سازی اتاق کودکان, هنر استودیو و باغ سقف عرشه. به علاوه که نیویورک شهری ضرورت 24 ساعته دربان.

این Fitzroy نشان دهنده Roman & Williams دوم ساختمان مسکونی در منهتن پس از 211 الیزابت خیابان در Nolita. همچنین مظهر یک جنبش بزرگتر نسبت, قدیمی, سبک های معماری در شهر—رز هیل در Nomad یکی دیگر از نمونه به طور خاص دکو هنر را ادامه داده و همه گیر در منهتن.

اما در حالی که بسیاری از طراحی و معماری عناصر بوی کلاسیک به آنها را در بهترین راه—Roman & Williams تیم باعث می شود مطمئن شوید که آن را هنوز هم احساس مدرن است.

چک کردن عکس های بیشتر از Fitzroy زیر:

Art Deco, Architecture, Roman and Williams

آشپزخانه ویژگی های مس backsplashes و کانتر سنگ مرمر. آدریان Gaut

Art Deco, Architecture, Roman and Williams

اتاق خواب استاد. آدریان Gaut

Art Deco, Architecture, Roman and Williams

اتاق ناهار خوری. آدریان Gaut

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>