این براق جدید 160 فوت ترجمه شده توسط الهام گرفته شده بود منحنی ورزشی کوپه

این هماهنگ از دو فرهنگ یک چیز زیبا است به خصوص در ترجمه شده فرم. را Rossinavi آخرین خیاط ساخته شده از کشتی, به

توسط ETELARESANKHABAR در 21 خرداد 1399

این هماهنگ از دو فرهنگ یک چیز زیبا است به خصوص در ترجمه شده فرم. را Rossinavi آخرین خیاط ساخته شده از کشتی, به عنوان مثال. آن را ترکیبی از کلاسیک طرح ایتالیایی با بهترین ابتکار آمریکایی.

که قبلا شناخته شده به عنوان پروژه برداری از 50 EIV است tri-عرشه قایق بادبانی لوکس است که راه اندازی شده توسط یک آمریکایی مشتری و آن را نشان دهنده یک پیشرفت عمده در حیاط. 160-پاورقی جفت ظریف, ایتالیایی, داخلی و خارجی بود که به قلم انریکو Gobbi است ونیز بر اساس studio Team برای طراحی فنی و اجزای مکانیکی از ما.

EIV ویژگی های شسته و رفته در خطوط متعادل نسبت و svelte شبح که حاوی مستمر سطح شیشه ای. طول می کشد تا نشانه های طراحی از صنعت خودرو و ورزشی دریچه هوا کوره شبیه به یک ورزش کوپه. او دارای یک پیش نویس کم عمق بیش از 7 فوت و استثنایی ثبات است که اجازه می دهد او را به کروز به راحتی در مناطق اطراف ما مانند باهاماس کارائیب و آب های فلوریدای جنوبی.

Rossinavi Vector 50 EIV

EIV ترک Rossinavi امکانات در ویارجیو, ایتالیا. میشل Chiroli

"این قایق یک گام-تغییر برای Rossinavi می گوید:" حیاط مدیر عامل شرکت فدریکو رسی. "با افزایش قابل توجهی بهره کشتی سازی دریافت از بازار آمریکا, ما دائما در تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای همکاری با آمریکا تامین کنندگان در تولید کاملا سفارشی ساخته شده عروق است."

از نظر قدرت EIV نصب شده است با دو MTU 16V 2000 M96L موتورهای قادر به تان شدیدا از 2,450 دور در دقیقه. او دارای یک سرعت بالا از 19 گره کروز با سرعت 15 گره و می تواند پوشش 3,600 مایل دریایی زمانی که قایقرانی در آرامش بیشتری 10 گره. در حالی که مشخصات او هستند و چیزی کمتر از قابل توجه آن در داخل که واقعا این مجموعه سفارشی قایق بادبانی از هم جدا.

یک متفکر مخلوط معاصر و مدرن داخلی به ارمغان می آورد با هم یک آرایه از مجلل مواد مانند چرم عقیق و bronzed برنج فلز. بیشتر از نور های تزئینی و اتصالات و مبلمان طراحی شده توسط Gobbi خود به پایان رسید و در پایان پارچه با مارک های لوکس, مانند, Hermès, Rubelli و آرمانی کاسا.

Rossinavi Vector 50 EIV

EIV ترک Rossinavi امکانات در ویارجیو, ایتالیا. میشل Chiroli

سخاوتمندانه باز-طرح طرح می خوابد تا هشت مهمانان در چهار پایین عرشه دو کابین با en-سوئیت در حالی که مالک می تواند لذت بردن از کامل-پرتو کارشناسی ارشد مجموعه که قرار است در عرشه اصلی و شامل صمیمی خصوصی تراس در سمت راست طرف. داخلی جریان هنرمندانه به بیرونی با تشکر از کف به سقف پنجره های شیشه ای و درب های کشویی. خارج از دریانوردان می توانند با استفاده از اندازه استخر شنا در sundeck و همچنین به عنوان یک مرطوب-نوار و خورشید پد.

این اولین بار نیست عضو بردار ، در 2018, Rossinavi طراحی شده 200 پا رگ به صورت جداگانه آمریکا صاحب. بسیار شبیه او خواهر بزرگتر EIV دودی یک تن از لباس های ورزشی درخواست تجدید نظر. انگشتان عبور ما دیدن خواهر و برادر دیگر آمار دریاها.

بررسی بیشتر تفاسیر از EIV زیر:

Rossinavi Vector 50 EIV

Rossinavi

Rossinavi Vector 50 EIV

Rossinavi

Rossinavi Vector 50 EIV

Rossinavitinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب