بچه ها من در حال رشد و نزدیک در طول این همه گیر و این چیزی نیست که من انتظار می رود

توماس Barwick/گتی هر روز صبح پسر و دختر از خواب بیدار, را, صبحانه و بازدید خود را اردک. که منجر به صرف چند

توسط ETELARESANKHABAR در 21 خرداد 1399
Kids-Are-Growing-Closer-pandemic
توماس Barwick/گتی

هر روز صبح پسر و دختر از خواب بیدار, را, صبحانه و بازدید خود را اردک. که منجر به صرف چند ساعت در خارج پر کردن استخر خود را آبیاری باغ خود را و به دنبال زیر سنگ برای grubs و کرم ها تغذیه برای حیوانات خانگی.

در گذشته پروژه های شبیه به این شده اند که با عجله در دریافت و با زندگی به طور منظم. کلمات رد و بدل می شده اند و چند دور بین.

روز دیگر به عنوان من نشسته بود خارج در عرشه ما کار من می توانم شنیدن سوفل از صدای خود را. من tiptoed به لبه نرده و تماشای آنها را به نشستن در کنار صحبت کردن به آنها انداخت اردک کاهو.

من نمی دانم که آنها چه گفتند و طولانی وجود دارد و راحت مکث در صحبت های خود را. اما من می دانم که این: بچه ها خوشحال بودند که در آن لحظه.

پس از آنها بوده ام ماندن در منزل و دیده نمی شود یا بسیار از جهان خارج است و این مورد بار بیش از نه. و من در آن انتظار نیست.

هر سه بچه ها من برونگرا هستند که در سالهای نوجوانی خود را هنگامی که دوستان خود را و زندگی اجتماعی مهم ترین چیز برای آنها. آنها می خواهم به خارج و دور از من. صرف این مقدار زمان هم چیزی بود که آنها همیشه می خواهم برای آرزو.

در ابتدا زمانی که مدرسه خود را اعلام کرد این امر می تواند بسته شدن درهای خود را به دلیل COVID-19 pandemic, من فکر کردم این امر می تواند یک سواری خشن برای آنها. روز خود را شامل دیدن دوستان خود را و آخر هفته زمان صرف شد برنامه و داشتن حداقل یک با هم یا ناهار.

با هر اطلاعیه جدید در اخبار و یا از مدرسه, من می خواهم زمان تا بیشتر بدانم چگونه بچه ها من قرار بود برای رسیدگی به این.

است که می گویند آنها خدمت نکرده من مقدار زیادی از پوش بک در طول اقامت در خانه سفارشات; اند. اما آنها انرژی بیشتری به ساخت بهترین از این وضعیت است. آن را برای من تعجب آور بود و آن را روشن می دانند که داشتن هر یک از دیگر نمی باشد چیزی است که باید برای اعطا گرفته ،

مانند بسیاری از دیگر بچه های معدن در حال صرف زمان بیشتری را با هم از آنها تا کنون. این همه در یک سن که در آن زندگی اجتماعی خود به طور معمول خواهد بود متلاطم ،

آنها هیجان زده در مورد رفتن برای یک پیاده روی پایین جاده با هم. آنها عشق جدید ما شنبه بعد از ظهر سنت از رفتن به ناهار و نشستن در پارکینگ به خوردن آن. آنها را به درایو به فروشگاه مواد غذایی با من و با هم نشستن در صندلی عقب به بازی Minecraft و به من کمک کند با برنامه ریزی وعده های غذایی برای این هفته است. هر روز به نظر می رسد آنها به فکر یک چیز جدید به انجام آن است که آیا به رشد جلبک ها بر روی عرشه مجددا اراستن اتاق خود و یا مشاهده یک کلنی مورچه ها زندگی در ترک از جلوی خانه ما.

قبل از همه گیر آنها خواهد ماند در خانه به سختی و با هر گونه تعامل به عنوان آنها را به حال یک دوست و یا فقط شده بر روی تلفن خود را به نگه داشتن آنها شرکت می باشد. و من به شما بگویم که به هیچ وجه در جهنم من سه ساله خواهد بود همه در مورد در مورد که در آن به خوردن و یا می خواهید به من کمک گیاه من باغ گیاه.

آنها نمی بحث در مورد تمام است که می گذرد اما زمانی که آنها به من می توانید بگویید که آنها در حال به اشتراک گذاشتن احساسات و افکار. آنها عادی هر یک از دیگر. آنها در حال صحبت کردن در مورد تمام چیزهایی که آنها استفاده می شود به انجام زمانی که آنها بچه ها و رسیدن به برخی از این سنت های قدیمی و فعالیت های.

من احساس می کنم کمی خجالت من هیچوقت بچه ها من اعتبار آنها سزاوار. آنها به هم چسبیده و این واقعیت که آنها فقط باید یکدیگر را در فرد و به اشتراک گذاری همان تجربه از دست رفته نیست بر روی آنها.

جهان ما در کروز کنترل قبل از ما آهسته. بچه ها من به سختی متوجه هر یک از دیگر بسیار کمتر در نظر گرفتن زمان برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد زمانی که آنها به یکدیگر کمک با مشق شب. چند ماه پیش, اگر من می خواهم پیشنهاد آنها اقامت و پیوند با هم در یک جمعه شب و به تماشای یک فیلم ساخته شده و تنقلات آنها را پو-pooed نظر من. آنها بیش از حد شلوغ مطمئن شوید دیگر بود که در یک دست خود را از راه دور در حالی که آنها تا به حال بیش از.

اما در حال حاضر به نظر می رسد با بهره گیری از این زندگی جدید در انتظار آنهاست. آنها به نظر می رسد یادگیری ارزش داشتن خواهر و برادر. آنها در حال گوش دادن به یکدیگر و درک هر یک از دیگر در راه آنها هرگز تا به حال این کل چیزی که هرگز اتفاق افتاده است.

آنها نه تنها با قرار دادن هر یک از دیگر. آنها در حال رشد و نزدیک و آن را عمدی.

همه ما هیجان زده برای همه چیز را به بازگشت به حالت عادی است اما ما می دانیم که آن را برای رفتن به یک سوار. و هنگامی که زندگی عادی دوباره من فقط می توانم امیدوارم که همه آنها هنوز هم زندگی می کنند برخی از چیزهایی که آنها انجام داده ایم این چند ماه گذشته. آنها بدست به یک دیگر در یک راه کاملا متفاوت که در آن آنها می توانست مصرف خود را ناکامی و uncomfortableness در هر یک از دیگر.

اگر آنها نمی, حداقل من قادر خواهید بود به عقب نگاه کنید و به یاد داشته باشید رابطه خود را و چگونه آن را به من بسیار راحتی در طول این زمان.

چون واقعا دانستن اینکه من بچه ها با هم می آیند و به یکدیگر عشق در یک راه زیبا در چیزی سخت به اندازه کافی خواهد بود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن