من یک معلم هستم — چرا کسی از من پرسید در مورد بازگشایی? من 5 سوال

مامان ترسناک و Madhourse/گتی هر کس نظر در مورد چگونه و اگر بازگشایی مدارس باید برای آینده این مدرسه در سال

توسط ETELARESANKHABAR در 24 تیر 1399
ask-teacher-about-reopening-1
مامان ترسناک و Madhourse/گتی

هر کس نظر در مورد چگونه و اگر بازگشایی مدارس باید برای آینده این مدرسه در سال است. ما شنیده ایم از فرمانداران این متخصصان اطفال به پدر و مادر وزیر آموزش و پرورش و رئیس جمهور. هر کس یک "مطالعه" و "پژوهش" برای اثبات ادعای خود را, اما متاسفانه (به عنوان همیشه با تصمیمات اتخاذ شده در آموزش و پرورش) آنها لازم نیست که یک چیز بسیار مهم — تجربه در یک کلاس درس.

در کلاس های درس پر به حداکثر ظرفیت پنج ساله که حتی نمی دانند چگونه به ضربه خود را بینی که در آن معلم:دانش آموز نسبت 1:28 و یا در برخی موارد حتی بالاتر است. کلاس های درس که در آن معلمان در حال حاضر التماس پدر و مادر برای بافت های ضد عفونی کننده دست و دستمال مرطوب ضد باکتری حتی در قبل از COVID جهان است. کلاس های درس و راهرو و دستشویی و حمام پر از نوجوانان که فکر می کنم آنها شکست ناپذیر است. ساختمان مدرسه با هیچ اضافی در اتاق بدون تهویه مرکزی که در آن چهار وجود دارد غرق می شود برای بیش از 200 دانش آموزان به استفاده از.

به عنوان یک معلم من این تجربه بنابراین من بسیاری از سوالات در مورد چگونه آن را امکان پذیر خواهد بود و امن برای مدارس برای بازگشایی شده است. هیچ کس از من پرسید — اما از آنجا که بسیاری از حرفه های دیگر در حال دادن نظرات خود را در مورد بازگشایی, من فکر کردم شاید فقط شاید (آن را کمی bonkers اما بشنوید از من) ما باید شنیدن از یک معلم است.

اجازه دهید بحث در مورد شستن دست ها. اگر کلاس متوسط اندازه kindergartners است 25 و سپس آن را به 8.3 دقیقه برای آنها هر یک به شستن دست های خود را به مدت 20 ثانیه — بیش از حد بد نیست شما ممکن است فکر می کنم. که شدنی — اجازه بازگشایی! متاسفانه. که حساب نیست برای انتقال بار بین دانش آموزان در سینک دانش آموز که در حباب یا پاشیده یکی دیگر از دانشجویان و یا کاهش در خط و یا به ارائه حمایت معنوی به خیط و پیت کردن توالت, چرا که آنها می ترسند. آن را حساب نمی کند برای این واقعیت است که تنها تعداد کمی از دانش آموزان اجازه داده می شود در حمام, در یک زمان و معلم باید مانیتور که به نوبه خود آن است برای ورود و خروج و کنترل راهرو رفتار و قرار دادن دانش آموز که فقط سرفه به "اتاق قرنطینه" که وجود ندارد چرا که هیچ اتاق اضافی.

که در آن دانش آموزان در راهرو به انتظار? در خط ؟ همه با هم ؟ شش فوت از هم جدا ؟ هیچ صبر کنید و سه پا خوب است در حال حاضر. در هر صورت 25 کودک ایستاده سه فوت از هم جدا است یک خط بیش از 75 فوت. که نظارت بر این خط ؟ نگه داشتن آنها را آرام و یادآوری آنها را به نگه داشتن دست خود به خود ؟

نکته دیگر در مورد اجتماعی فاصله: حتی افرادی که معلمان در حال حاضر نمیفهمد که وجود دارد این است که اتاق به اندازه کافی در کلاس های درس برای همه دانش آموزان به شش فوت از هم جدا. هیچ مشکل ما فقط تغییر دستورالعمل به سه فوت. اما آنچه در مورد تمام کلاس های درس در سراسر کشور است که حتی نمی باید اتاق برای قرار دادن تمام خود را دانشجو میز سه فوت از هم جدا ؟ آنچه در مورد کلاس های درس که باید میز و جداول که در آن دانش آموزان در گروه نشسته به جای ؟ که ارائه این درس با جدید اجتماعی دور مبلمان ؟ است وجود دارد یک بودجه برای این و یا مدارس گرفتن افزایش بودجه? LOL آنها کمتر می شود بودجه.

آه خوب, خوب شاید معلمان فقط آن را خرید خود را از جیب خود را به عنوان آنها انجام بسیاری از منابع دیگر. خوب من که خیلی برای من کلاس درس و دانش آموزان در طول سال, اما من شخصا نمی تواند به استطاعت برای خرید همه آنها را فردی میز.

حتی اگر بچه ها را فردی میز فضاهای آنها را مجبور به اقامت وجود دارد در تمام طول روز ؟ فراموش kindergartners تا به حال برای آمدن به فرش منطقه برای داستان (spoiler alert — این است که به اندازه کافی بزرگ برای 25 بچه ها برای نشستن سه فوت از هم جدا). آیا آنها تا به حال به انجام مراکز? نشستن در کنار یک دوست و به عنوان خوانده شده با هم ؟ می توانید آنها حتی به اشتراک گذاری کتاب ؟ من فکر می کنم قبل از هر کسی به این سوالات پاسخ یا بیشتر احتمال دارد آنها را با قلم مو کنار آنها باید سعی کنید برای تدریس به 25 پنج ساله چگونه به نشستن در یک صندلی در اولین روز مدرسه ... و سپس آنها را به اقامت وجود دارد در تمام طول روز هر روز.

بنابراین ما پس از بازگشت به مدرسه بدون تجهیزات و توانایی به ماندن سالم و امن است و یک معلم یا دانش آموز می شود علائم و پس از آن چه ؟ معلم و یا دانش آموز باید در خانه بمانند برای جلوگیری از آلوده کردن دیگران ، خوب چند چیز را در نظر بگیرید:

1. چند بار بچه ها بدون علامت به طوری که آنها خواهد بود گسترش میکروب ها ندانسته.

2. بسیاری از بچه ها در حال حاضر به مدرسه می آیند بیمار گاهی اوقات دوز بندی با دارو به ماسک تب و علائم به دلیل والدین باید برای رسیدن به محل کار. آیا نظارت بر این ؟

3. علائم COVID بسیار شبیه به علائم است که کودکان خردسال نمایشگاه در طول پاییز زمستان و بهار به علت سرماخوردگی یا آلرژی است. و اگر معلمان و دانش آموزان واقعا در خانه مانده و هر زمان که آنها تا به حال سرفه یا علامت آنها احتمالا غایب بیش از حال حاضر است. پس آیا ما را به چشم پوشی از برخی از علائم ؟ لطفا روشن است که علائم درست هستند.

4. کارکنان به احتمال زیاد به افزایش غیبت با توجه به خود مانیتورینگ علائم. آنها رفتن به جایگزین برای کلاس های خود را? جایگزین در حال حاضر می تواند بسیار سخت برای پیدا کردن. اگر ما پیدا کردن یک زیر چه میکروب هستند, آنها, آوردن ؟ که در آن آنها بوده است ؟ اگر آنها تست مثبت انجام تمام مدارس شده اند subbing در را به قرنطینه?

5. اگر یک معلم یا دانش آموز آزمایش مثبت برای COVID که قرنطينه? کل کلاس ؟ مدرسه ساخت ؟ آیا ما با استفاده از بیمار روز برای این یا آن پرداخت نشده? آیا ما را به سوئیچ از راه دور یادگیری در قرنطینه? که آموزش از راه دور آموزش اگر معلم قادر به کار با توجه به داشتن COVID که او/او گرفتار در مدرسه به خاطر ما تغییر همه سلامت و توصیه های ایمنی فقط به جای هل دادن مدارس برای بازگشایی بدون تجهیزات فضایی و یا توانایی به نگه داشتن کارکنان و دانش آموزان بی خطر است ؟

schoolgirl studying math during her online lesson at home
ماریا Symchych-Navrotska/گتی

آره اما دانش آموزان باید در مدرسه برای اجتماعی شدن! شما 100% صحیح وجود دارد. دانش آموزان نیاز به تعامل و ارتباط انسان و یادگیری مهارت های اجتماعی. کمک به دانش آموزان یاد بگیرند به دوستان, به اشتراک گذاری, شود, نوع, عشق به یادگیری و تبدیل شدن به شهروندان خوب یکی از مهم ترین بخش از کار من است. آن را به سخت را برای ارتباط برقرار کردن زمانی که دانش آموزان را مجبور به ماندن از هم جدا و غیر ممکن است به یادگیری و به اشتراک گذاری اگر آنها نمی تواند لمس همان منابع. و حدس بزنید چه ؟ که واقعا بدبو است.

هر کس می تواند موافق این کل COVID وضعیت گزش یکی از بزرگ. معلمان می خواهند به بازگشت به مدرسه ... زمانی که آن را بی خطر است. ما می خواهم به عقب بر گردیم به دیدن "بچه های ما" در فرد روزمره ... زمانی که موارد توقف در حال افزایش است. آموزش از راه دور آسان نیست و یا سرگرم کننده است. ما می خواهم به عقب بر گردیم در کلاس های درس ما ... زمانی که ما دیگر به مانند ما را به خطر می اندازند زندگی ما و خانواده های ما زندگی می کند به انجام این کار.

ما شما را بشنود پدر و مادر: کودکان و نوجوانان مانند مدرسه است. آنها مدرسه را از دست ندهید. آنها بیشتر بدانید در مدرسه. آنها آزار دهنده از شما در خانه است. معلمان مدرسه را از دست ندهید بیش از حد. ما از دست این بچه ها (حتی اگر ثبت آنها ما را آزار گاهی اوقات بیش از حد)! اما ما نگرانی بالا در حال حاضر این است که همه سالم و امن است. از راه دور یادگیری نیست و انتخاب اول بسیاری از افراد, اما این یک راه حل امن تر در این میان در حالی که ما بفهمیم این بهداشت جهانی بحران. آن را نیز سخت به تصور کنید که چقدر یادگیری خواهد بود که در کلاس درس به هر حال پس از آنها صبر در 75 پا, صف های طولانی برای شستن دست های خود را به مدت 20 ثانیه چندین بار در روز.

روز مدرسه در حال حاضر کهنه و در حال حاضر ما خواهد بود با اضافه کردن در مواد ضد عفونی کننده به طور مداوم برای نظارت بر علائم و فرستادن بچه ها به "قرنطینه" در تلاش برای دریافت در تماس با پدر و مادر برخورد با ماسک به "ماسک می شکند" و غیره. ما در پرواز بودند توسط صندلی شلوار ما را از راه دور آموزش کار در بهار گذشته و من فکر می کنم معلمان در سراسر کشور انجام یک کار خیلی خوب رفو! اما اگر ما می خواهیم تصمیم گیری در حال حاضر به تصمیم امن برای معلمان و دانش آموزان و باز با آموزش از راه دور در پاییز معلمان می تواند آموزش و آماده سازی و برنامه ریزی برای آموزش آنلاین به جای تلاش برای باز کردن مدارس و سپس پرواز با صندلی شلوار ما را دوباره به آنلاین هنگامی که آن کار نمی کند.

ما شما را بشنود متخصصان اطفال: بچه ها معمولا نمی کنید علائم شدید. آنها معمولا بدون علامت است. که همه به خوبی و خوب است اما بچه ها هنوز هم می تواند به گسترش این ویروس به هر یک از دیگر. آنها ممکن است بیمار نیست اما آنها می توانند این میکروب ها خانه به خانواده خود را. آنها می تواند این میکروب ها به معلمان خود که می توانید آن را برای خود و خانواده. بله ما به عنوان معلم استفاده می شود برای اینکه قربانی بره. بله ما حفاظت از دانش آموزان ما بود و یک گلوله به آنها در صورت لزوم. ما را به زندگی ما به امن نگه داشتن آنها را زمانی که آنها در مراقبت از ما. اما من مایل به افشای خودم به COVID و COVID خانه به خانواده من به خاطر داشتن مدرسه در فرد زمانی که به طور کامل قابل پیشگیری است.

ما صدای شما فرمانداران: ما با داشتن یک زمان سخت تصمیم گیری. بله, این است که همیشه در حال تغییر وضعیت و ما تمام شده است نگه داشتن انگشتان ما عبور کردند اما COVID است و نه دور موارد در حال افزایش سال تحصیلی نزدیک است و ما نیاز به پاسخ.

ما شما را بشنود دبیر آموزش و پرورش ("اولین وزیر آموزش و پرورش با صفر تجربه در مدارس دولتی"): Blah, blah, blah. لطفا بنشینید.

ما شما را بشنود رئیس جمهور: این دستورالعمل CDC در حال بیش از حد امن است. آنها را کمتر امن تر و آسان تر و ارزان تر به دنبال. باز کردن مدارس یا من قطع خواهد شد سرمایه گذاری خود را. سلامت و امنیت این کشور را کودکان و معلمان مهم تر از اقتصاد است. که باید آشکار و نه یک مسئله سیاسی بحث شود.

اما چه می دانید ؟ من فقط یک معلم است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن