این است که چقدر Huawei Mate 8 می تواند هزینه

وان پلاس تا به حال در ابتدا به عنوان یک شرکت است که ساخته شده و به فروش می رسد گوشی های هوشمند مقرون به صرفه.

توسط ETELARESANKHABAR در 25 فروردین 1399

وان پلاس تا به حال در ابتدا به عنوان یک شرکت است که ساخته شده و به فروش می رسد گوشی های هوشمند مقرون به صرفه. اما در طول سال این شرکت به آرامی شروع به افزایش قیمت خود دستگاه و به نظر می رسد که آینده OnePlus سری 8 خواهد بود حداقل با توجه به آخرین نشت.

تبلیغات

در یک پست WinFuture.de به اتهام قیمت وان پلاس 8 و وان پلاس 8 Pro نازل شده است. اگر شما امیدوار بودند برای گوشی های ارزان تر از پیشینیان خود دوباره فکر می کنم. در واقع برخی از شما در واقع ممکن است نا امید با این قیمت ها که به نظر می رسد بسیار گران است.

با توجه به درز قیمت آن به نظر می رسد که پایه OnePlus 8 مدل خواهد بود قیمت شروع €719-€729. این مدل ارائه خواهد شد 8GB RAM و 128 GB از ذخیره سازی. در حال حرکت در صفوف خواهد بود 12GB RAM و 256 GB مدل سازی خواهد شد که قیمت بین €819-€829. پس از آن می آید وان پلاس 8 Pro که در آن 8GB RAM, و ذخیره سازی 128GB مدل خرده فروشی برای €919-$929 در حالی که 12GB RAM و 256 GB ذخیره سازی گزینه را برای €1,009-€1,019.

در حال حاضر معلوم نیست چقدر این مدل هزینه خواهد شد زمانی که آنها پیدا کردن راه خود را stateside اما با توجه به قیمت های خود را در یورو انتظار نداریم که آنها را به ارزان است. آن را با یک دانه نمک در حال حاضر از آنجا که این غیر رسمی قیمت اما ما باید جزئیات بیشتری در هفته آینده زمانی که وان پلاس است که انتظار می رود به ایجاد یک اطلاعیه در تاریخ 14 آوریل.

در زمینه تلفن های همراه >شایعات. بیشتر بخوانید درباره OnePlus. منبع: winfuture.detinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب