اگر شما خسته از احساس مانند یک مامان بد اینجا است که چگونه برای تغییر طرز فکر خود را


Feeling-Like-A-Bad-Mom-change-mind
تیم Robberts/گتی

در صحبت کردن رویداد ماه گذشته از من خواسته مخاطبان اگر آنها می خواهم همیشه احساس بد ،

یک حدس می زنم که چگونه بسیاری مطرح شده دست خود را.

خود خواستار بد مامان بدیهی است که یک چیز منفی (مگر اینکه شما در حال کریستین بل — و سپس آن را بسیار سود آور چیزی). اما در مقابل به اصطلاح مثبت “مادر خوب” برچسب ؟ که ممکن است بدتر است.

با من بیا پایین خط حافظه به معلم و من توضیح دهید. (پاداش: این “رشد” طرز فکر چیزی که کاملا صدق می کند به بچه های خود را و راه شما آنها را ارائه بازخورد.)

چیزهایی اول اول: آنچه که طرز فکر? و آن را به اندازه کافی به فقط “بود مثبت؟”

طرز فکر شما است آنچه شما باور دارید در مورد چیزی و کسانی که اعتقادات تاثیر تصمیمات خود را (و در نتیجه).

دکتر کارول Dweck یک آیوی لیگ پژوهشگر و استاد تمایز بین دو نوع طرز فکر: ثابت و رشد. کسی که با یک طرز فکر ثابت معتقد است صفات شخصیت و ویژگی های ذاتی سازگار در طول زمان است. شما یا هوشمند یا نه. ورزشی — یا نه. یک مادر خوب — یا نه. کسی که با یک رشد طرز فکر معتقد است که صفات و ویژگی های مایع هستند و می تواند در بهبود و یا تغییر در طول زمان.

بسیاری از ما ثابت ذهنیت برای برخی صفات رشد و آنهایی که برای دیگران. برای مثال شما ممکن است یک طرز فکر ثابت در مورد “یک هنرمند خوب” و یک طرز فکر رشد در مورد ورزش. فقط با شناخت ثابت و طرز فکر شما را نگه دارید به طور چشمگیری می تواند تاثیر روش رویکرد شما یک مشکل.

به عنوان یک معلم کلاس اول, بسیاری از دانش آموزان وارد کلاس های درس من باور بودند) بد خواننده یا B) یک خواننده خوب است. در ابتدا شناسایی به عنوان یک خواننده خوب به نظر می رسد مانند یک چیز مثبت — آیا ما می خواهیم فرزندان ما به این باور آنها خوب هستید هوشمند ورزشی است ؟ ما نباید به آنها بگویید تا و بالا بردن اعتماد به نفس خود را? نوچ. در نظر بگیرید که چگونه هر دو مجموعه از دانش آموزان رفتار در اطراف من آموزش جدول.

در ابتدا “خوب” خوانندگان به نظر می رسد فقط خوب — تا زمانی که آنها در سراسر یک کلمه را نمی دانند و یا داستان آنها را درک نمی. ناگهان هویت خود را به عنوان یک “خواننده خوب” در معرض خطر بود; هنگامی که این اتفاق افتاده است بسیاری از دانش آموزان من یا ابراز سرخوردگی شدید و یا حتی دروغ. در تجربه من این باعث می شود خوانندگان خوب (و “هوشمند” دانش آموزان) کمتر به احتمال زیاد به مثبت خطرات مانند انتخاب بیشتر به چالش کشیدن کتاب و یا به اشتراک گذاری پاسخ آنها کمتر است برخی از.

در حالی که دانش آموزان برگزار شد مثبت یا منفی ثابت طرز فکر آن را دشوار است برای پیشرفت. نه گروه با انگیزه بود به فشار خود و unmotivated دانش آموزان یاد نمی کند و همچنین. به عنوان یک نتیجه, ما صرف هفته اول مدرسه تغییر از یک طرز فکر ثابت به یک رشد یکی. ما فعالیت های ثابت کرد که هر کودک در اتاق در حال حاضر می تواند به عنوان خوانده شده. (و آنها می توانند — “خواندن” است که فقط با استفاده از معنا و مفهوم نمادها; من سه ساله می کند که هر زمان که ما درایو گذشته مک دونالد.) من مدل سازی زبان است که با تمرکز بر بهبود مهارت های خواندن. به عنوان بزرگسال, ما گاهی اوقات فراموش می کنند که “یادگیری به عنوان خوانده شده” پایان نمی. به عنوان دانش آموزان شروع به اتخاذ رشد طرز فکر “من یادگیری به عنوان یک خواننده بهتر” آنها بیشتر شد مشغول و مشتاق برای به چالش کشیدن خود را. اشتباه شد خوب چرا که آنها انتظار می رود و پذیرفته شده است. بیش از خوب به این دلیل که آنها فرصت برای رشد است.

نگاهی که تمام گذشته بخش — شما می توانید “مادر” برای “خواننده” و آن را تقریبا صادق است.

که توضیح طولانی اما ما مادران تمایل دارند بیشتر مایل به اطلاعات بیشتر در مورد چگونه ما می تواند کمک به بچه های ما به جای اینکه چگونه ما می تواند کمک به خودمان است. من چون این قسمت بعدی ضربات درب در اصطلاح گناه مادر.

چیزی شبیه به این برای شما اتفاق افتاده ؟

شما در پارک کودک خود را خراش زانو او. شما تمیز کردن بوسه boo boo و ارسال او را به بازی. کسی به شما تعارف کرد و گفت: “اوه شما مانند یک مادر خوب!” اما به جای تفکر “چرا من یک مادر خوب,” افکار خود را بیشتر در امتداد خطوط از “اگر شما فقط می دانستم…”?

بد مادر طرز فکر شخص چون در هر زمان شما را یک اشتباه مغز خود می گوید: “دیدن این دلیل است که شما در حال بد مامان.” و هنگامی که شما انجام کاری خوب آن حاضر به اذعان.

و مادر خوب طرز فکر نیست خیلی بهتر است چون هر بار که چیزی می رود اشتباه مغز خود را احساس تهدید “شاید من یک مادر خوب بعد از همه.” شما خود را سرزنش کودکان و نوجوانان و یا همسر, عصبانی, احساس شرمنده.

خوب مامان/مامان بد دوگانگی خطرناک است چرا که آن را “ثابت” که در واقع پدر و مادر نیاز ما به طور مداوم به یادگیری و تکامل به منظور نگه داشتن بچه های ما زنده است. فکر می کنم در مورد آن: مهارت های شما نیاز به مراقبت از نوزاد خود را متفاوت از آنهایی است که به شما کمک کند او را حرکت تیم اول دانشگاه یا دانشکده فوتبال. هنگامی که شما به ارمغان آورد نوزاد خود را از بیمارستان به خانه شما آموخته است که چگونه به تسکین او او استحمام و تغذیه او. که می تواند یک شیب منحنی یادگیری, اما آن را تنها آغاز: هر سن و مرحله (و بچه ها) نیاز شما به سطح بالا. مادر نوزاد کودک پیش دبستانی بالا معلم مدرسه ابتدایی تمام نگاه های مختلف — و آن را پایان نیست زمانی که بچه های خود را رشد. خود من مامان است که هنوز هم مرور چگونه به پدر و مادر به او بالغ دختر او به ما وارد مرحله جدید از زندگی است.

درست مثل دانش آموزان ما بچه نیاز به در آغوش رشد طرز فکر وقتی که می آید به مادری: ما همیشه در یادگیری بهتر بچه.

You weren’t born دانستن چگونه به تغییر پوشک و یا نحوه ثبت نام بچه خود را برای مهد کودک. شما آن را کشف کردن که شما بروید — به احتمال زیاد کسی به شما نشان می دهد, به شما می آموزد. شما عمل شما را از اشتباهات شما یاد بگیرند. شما بهتر است.

تغییر به سمت یک رشد ذهنیت ایجاد فضا برای شما به اشتباه به خودتان لطف شما سزاوار بنابراین شما می توانند یاد بگیرند. Momming سخت است; شما در حال رفتن به یک ظرف غذا. به جای بسته بندی خود را در بی فایده پتو از مادر احساس گناه و شرم reframe آن تجربه به عنوان فرصت های یادگیری و حرکت می کند.

من شرط می بندم من Keurig شما بهتر مامان در حال حاضر از شما بودند از یک سال پیش و اگر شما “انجام آن را” شما در حفظ و گرفتن بهتر است. دفعه بعد مغز خود را شروع می شود که منفی صحبت کردن با خود تلخه با آرامش بگویید آن را به STFU برای یک ثانیه. یک نفس بکشید و به خودتان یادآوری شما در حال یادگیری; کاملا رک و پوست کنده درگیر شدن با اشتباهات خود را کارآمد ترین راه برای بهبود.

بنابراین دفعه بعد که شما خانه را ترک بدون کیسه پوشک و کودک نو پا خود را است blowout خودتان را به یک پت در پشت. شما فقط مادر-درست کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر