اکنون زمان خوبی برای شروع و ادامه — صحبت کردن در مورد رابطه جنسی با بچه های خود را

مامان ترسناک و کتابخانه کنگره/گتی زندگی به عنوان پدر و مادر گرفته شده کاملا به نوبه خود. نیست که چندی پیش م

توسط ETELARESANKHABAR در 30 اردیبهشت 1399
talk-to-kid-sex-education
مامان ترسناک و کتابخانه کنگره/گتی

زندگی به عنوان پدر و مادر گرفته شده کاملا به نوبه خود. نیست که چندی پیش ما با عجله به بیرون درب در صبح برای جلوگیری از در عین حال یکی دیگر از روز در مدرسه الحسین, chauffeured و carpooled به شیوه ها و بازی ها و زد به فروشگاه مواد غذایی چند بار در هفته (و یا گاهی اوقات چند بار در روز). که همه ناگهان منتقل شده است. در جای خود و اغلب در بالای انجام کار پرداخت می شود از راه دور از خانه ما در حال حاضر معلم همبازی مربی و بیشتر تعجب آور به برخی از — جنس مربی.

ما در ماه مه جشن می گیرند Sex Ed برای همه ماه تلاش برای اطمینان حاصل شود که تمام مردم برای دسترسی به اطلاعات و مهارت های لازم و شایسته را سالم تصمیم گیری برای خود و زندگی در شرایط خود را. به عنوان یک پدر و مادر از دو و به عنوان یک مربی من را تشویق پدر و مادر و حمایت بزرگسالانی که از نظر اجتماعی منزوی با مردم به صحبت در مورد رابطه جنسی, روابط, بدن, عشق, رضایت, بلوغ STIs پیشگیری از بارداری, قطع, لذت, بارداری و تمام دیگر (و گاهی اوقات تهدید آمیز) موضوعات.

بیشتر این موضوعات مورد بحث در خانواده شما کمتر دست و پا می شود و بیشتر احتمال دارد که فرزندان خود را (1) دانش آنها نیاز به تصمیم گیری آگاهانه در مورد سلامت جنسی و باروری; (2) به شما می آیند و سوالات; (3) باید به فکر می کنم از طریق ارزش های خود را و آنها چه می خواهند و نمی خواهند از جنسی و/یا روابط عاشقانه; (4) گزارش اگر آنها تجاوز جنسی و یا مورد آزار قرار گرفته; و (5) مدافع برای آنچه آنها نیاز دارند از نظر آموزش و خدمات بهداشت جنسی.

برای کمک به, در اینجا پنج چیز را در ذهن نگه دارید به شما به عنوان حرکت به این گفتگو.

1. آن را هرگز خیلی زود شروع به صحبت کردن و این است که به عنوان خوب به عنوان هر یک.

به عنوان یک مربی کار من همواره بخشی از بچه های من در زندگی است. هر پزشک مراجعه و پس از تولد باعث شده است تا گفتگو از که می توانید و نمی تواند لمس بدن ما در راه خاص; تغییرات پوشک حمام و آموزش همه باز درب به آناتومی بدن انسان با استفاده از نام صحیح برای بدن.

برای هر موضوع که آموزش جنسی را پوشش می دهد وجود دارد یک تکامل مناسب راه به آن آدرس. برای مثال صحبت کردن در مورد موافقت با یک کودک شروع می شود و چرا از آن مهم است به درخواست مجوز قبل از قرض گرفتن یک اسباب بازی و یا بغل کردن و یا یک دوست. هر چه سن فرزند شما, اگر شما در میانهی شب صحبت در مورد این چیزها برای آن در حال حاضر!

2. نباید آن را یکی از بزرگ ترسناک صحبت کنید. به جای آن باید یک سری از مذاکرات در طول زندگی خود.

بسیاری از مکالمات من با بچه های من کوتاه, lowkey و حتی احساس می کنم مثل آموزش مسائل جنسی. بسیاری از آنچه که خانواده ها در حال حاضر انجام و در مورد بحث مربوط به جنسیت و روابط بنابراین این را ندارد به احساس مانند یک نام تجاری جدید شما در زندگی خود را.

بنابراین چه که نگاه مانند? من فیلم های من به عنوان یک نوجوان با بچه های من اما متوجه می شوند در حالی که تماشای دوباره که آنها اغلب جنسیتی ضد همجنس, transphobic و تداوم تجاوز فرهنگ است. به جای کورکورانه با بهره گیری از نوستالژی ما به جای بحث در مورد آنچه که ما شاهد آن هستیم. و یا در حالی که در یکی از بسیاری از سگ پیاده روی به بیرون از خانه که در آن ما می بینیم پرچم رنگین کمان در ویندوز ما بحث در مورد گرایش جنسی و هویت جنسیتی.

3. اگر آنها به اندازه کافی قدیمی به یک سوال بپرسید آنها به اندازه کافی برای شنیدن یک جواب.

اگر بچه های خود را در حال پرسیدن سوالات شما در مورد جنس بدن و یا روابط تبریک می گویم! این بدان معناست که آنها احساس امن از آمدن به شما. با زمان بیشتری را با هم و با بسیاری از ما آرامش بخش قوانین ما در مورد زمان روی صفحه نمایش و مشاهده محتوای در حال حاضر وجود دارد یک فرصت بسیار خوب است که شما گرفتن برخی از سوالات جدید. پاسخ شما نیازی به پیچیده; صداقت نمی شرم ارائه اطلاعات واقعی و در نظر گرفتن چگونه به خوبی بچه خود را می توانند درک کنند پاسخ داده می شود سن خود را و آنچه را که آنها در حال حاضر می دانیم. علاوه بر این من پیشنهاد می کنم به سادگی درخواست از آنها برای توضیح سوال خود را — آن را نمی ممکن است آنچه شما فکر می کنم! شما می توانید از آنها بخواهید آنچه آنها را وادار به پرسیدن سوال خود را و آنچه را که آنها در حال حاضر می دانیم برای کمک به شما در قاب یک پاسخ مناسب.

ما می دانیم که فرزندان ما واقعا می خواهید به شنیدن از ما در مورد این افراد. سازمان من ایجاد "یک راهنمای برای نوجوانان: صحبت کردن با پدر و مادر و/یا اعتماد بزرگسالان در مورد رابطه جنسی" برای کمک به آنها احساس قدرت برای شروع یک گفتگو. در نظر چاپ و ترک آن را در مقابله.

من هم شما را تشویق به تعهد به تبدیل شدن به یک Askable پدر و مادر از طریق مات کردن را #AskableParent چالش است. چالش این است که یک 6-بعد عضویت در خبرنامه, برنامه برای پدر و مادر با منابع رایگان و مشاوره از کارشناسان.

4. این خوب نیست که همه پاسخ و آن را OK می گویند.

سوال خواهد آمد که شما نمی دانید که چگونه برای پاسخ به. آن را برای من اتفاق می افتد و من این کار را برای یک زندگی! وحشت نکنید و همین حالا چشم پوشی از این سوال. با تشکر از فرزند خود را برای پرسیدن اگر شما نمی دانید که پاسخ صادقانه در مورد آن است. به آنها بگویید که شما انجام برخی تحقیقات و بازگشت به آنها و یا نشان می دهد که شما تحقیق پاسخ با هم. اگر شما جواب را می دانم اما نمی توانید و یا نمی خواهید به پاسخ که در آن زمان اجازه دهید آنها را می دانم زمانی که شما می توانید دنبال کنید تا به بحث در مورد آن بیشتر است. مهم ترین قطعه در اینجا این است که به دنبال – آیا استفاده از این به عنوان بهانه ای برای نه گفتگو! بچه ها هوشمند هستند و نه زیر را از طریق به عنوان وعده داده شده خود را به پیام خود در مورد توانایی خود را به یک #AskableParent.

در اینجا منابع خوبی برای دریافت پاسخ به سوالات رایج:

– SEICUS Sex Ed برای تغییر اجتماعی لیست homeschool-ایرانی منابع

– Planned Parenthood

– قدرت تصمیم گیری: صحبت کردن در قدرت است

– میشیگان سازمان در نوجوانان سلامت جنسی

5. بود را شامل تصدیق و بیمار (با بچه های خود را و خودتان!).

فراگیر شود و از همه مهمتر تایید همه کودک خود هویت از جمله گرایش جنسی, هویت جنسی, توانایی, وضعیت, اندازه بدن ، برای مثال لطفا تصور نکنید که فرزند شما می داند که شما را پشتیبانی خواهد کرد اگر آنها LGBTQIA+. من به طور تصادفی به کودکان و نوجوانان "من شما را دوست دارم بدون توجه به گرایش جنسی و هویت جنسیتی." من اغلب ملاقات با چشم رول اما من فکر می کنم من من نقطه در سراسر.

همچنین می دانیم که مهم نیست که چقدر شما را امن و راحت و محیط باز, فرزند شما همچنین ممکن است انتخاب کنید برای رسیدن به دیگر اعضای خانواده و یا اعتماد بزرگسالان با سوالات خود را. که خوب است. من آمده ام به درک چقدر مهم است برای کودکان و نوجوانان ما بدانند که ما به عنوان پدر و مادر نمی خواهد ناراحت شود آنها را از دسترسی به اطلاعات و یا پشتیبانی در راه است که احساس می کند بهترین راه حل برای آنها.

در کوتاه آموزش جنسی ضروری است. آن را فراهم می کند مهم صرفه جویی در زندگی, مهارت. بنابراین این ممکن است امکان استفاده از این زمان با هم و ایجاد فرصت برای گفتگو و اطمینان خود را آموزش نمی سقوط توسط ایستگاه فرعی. با تشکر از شما برای همه شما انجام می دهند به مراقبت از بچه های خود و حمایت خود را از یادگیری و رشد. موفق باشید — شما خواهید بود!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن