اگر شما برنامه خواب کاملا خارج از ضربت سخت زدن شما قطعا نه به تنهایی


Sleep-Schedule-Is-Totally-Out-Of-Whack
nadia_bormotova/گتی

در سه صبح من دروغ آرام, تاریک خیره در من چرخش پره های فن و احساس غیر ممکن پوچی در قفسه سینه. Unease احساس کردم پیش از آن در روز وقتی که من رفتم به فروشگاه های مواد غذایی از آنجا که ما می خواهم اجرا از شیر و تخم مرغ و کره و قهوه افزایش می یابد تا دوباره به من. دیدن بچه های کوچک در N95 ماسک پدر و مادر خود را در خانه پارچه ماسک که بدان معنی است که آنها به ماسک خوب برای بچه خود را است هر دو دلخراش و عمیقا نگران کننده است. ما واقعا در وسط یک بیماری همه گیر? آیا این واقعا واقعیت دارد ؟

بچه ها راه رفتن در اطراف با اغراق کردن سینه, آمریکایی پرچم مزین در پیراهن خود را جبهه پوزخند قابل مشاهده است به دلیل وجود دارد هیچ ماسک برای پوشش آن نادیده گرفتن جهت برچسب در فروشگاه مواد غذایی در کف هستند که به منظور کمک به اجتماعی فاصله دارد و حتی بیشتر نگران کننده است. چگونه ما را به یک محل که در آن مردم در حال افتخار به بی اعتمادی علم ؟ اگر دانشگاه هاروارد فکر نمی کند که آن را امن برای بازگشایی تا 2021 چه که می گویند در مورد چگونه نگران بقیه از ما باید باشد ؟ اگر چه اقتصاد بازگشایی و یکی از ضعف سيستم ايمنی دوستان بیمار می شود? اگر چه اقتصاد بازگشایی و ضعف سيستم ايمنی دوستان باقی می ماند در خانه های خود را بیش از حد می ترسم دوباره جامعه به عنوان ویروس رزومه خود گسترش یابد ؟ اگر من از دست دادن کار من? اگر چه این دروغ کمپین های موفق و مغلوب ساختن پیشی جستن است مجددا انتخاب این ماه نوامبر ؟ اگر او از دست می دهد و پس از آن آیا چیزی دیوانه بین ماه های نوامبر و ژانویه است ؟ هر شب من افکار circle the drain خواب تمایلی برای فرود به آن است.

من همیشه یک جغد شب اما از آنجا که این بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شد و حتی بیشتر از آن بعد از من بچه های مدارس بسته درهای خود را به صورت چهره به چهره آموزش من خواب نامنظم تر از همیشه. آن را بی ثبات سگ ماده بدون قافیه یا دلیل به آن ساعت و یا مدت زمان. در آن زمان من در نهایت 14 و 10 ساله حل و فصل در بین نیمه شب تا 1:00 a. m., من خسته … و در عین حال نیز wide awake. نیمه شب باد دوم بازدید من هر شب بدون شکست است. ساعت قبل از من دست پاچه افکار خود را آغاز مرغ-سلسله مراتب خنک و آرامش بخش پوچی امتداد قبل از من با هیچ یورش همه گیر اخبار و یا بچه ها به دبستان برای وعده های غذایی و یا dinging رسانه های اجتماعی اطلاعیه ها. با درست ساکت و آرام, من در نهایت می توانید بنویسید. من می توانم خوردن چیپس بدون نیاز به اشتراک. معمولا نزدیک به 2:00 p. m. در آن زمان من خودم را مجبور به روشن کردن چراغ کنار تخت و سعی کنید به سقوط در خواب. و سپس به من خیره در آن چرخش پره های فن و شبانه من وحشت sesh.

اگر من زنگ تنظیم نیست 9:25 هر روز صبح من خواب تا ظهر. گاهی اوقات من از خواب بیدار اجازه دهید سگ را چند چیز انجام می شود و پس از آن به خواب بروید. هنگامی که من در نهایت از خواب بیدار من خودم متنفرم. هدر ندهید این بارمن سرزنش کردن خودم. شما که اینقدر وقت آزاد. از آن استفاده کنید. گاهی اوقات من را غیر ارادی چرت زدن بعد از ظهر. دیروز من بسته شد چشم من “برای یک دقیقه” و از خواب بیدار شدم بعد از یک ساعت دست پاچه است که من می خواهم از طریق خواب به شام من می خواهم در نظر گرفته شده به طبخ.

بچه ها مراتب فقط کمی بهتر از من. آنها از من در حال حرکت در اطراف در صبح و بیدار شدن و شروع روز مدرسه خود را, انگیزه های قانون من است که یک بار در مدرسه انجام شده است آنها می توانید صفحه نمایش زمان است. اما گاهی اوقات من را مشغول و متوجه آن 10:30 و آنها هنوز هم نیست و آنها اغلب تصادف در بعد از ظهر در طول خود را موظف “بدون صفحه نمایش” زمان. ما سعی می کنید برای پر کردن آن زمان با پیاده روی با سگ و یا بازی Uno یا Blokus اما بی حالی به شرح زیر با ما در اطراف مانند خوک-قلم را پر از خاک است. ما همیشه خسته است.

من می دانم که چگونه ریتم شبانه روزی کار چقدر مهم است برای سلامت ما برای حفظ مطابق برنامه خواب. ریتم شبانه روزی نفوذ بحرانی عملکردهای بدن مانند ضربان قلب و فشار خون و دمای بدن و سطح هورمون. ادامه اختلال در یک فرد ریتم شبانه روزی تاثیر می توانید فقط در مورد هر جنبه ای از زندگی خود را از خلق و خوی مقررات به سوخت و ساز بدن برای عملکرد سیستم ایمنی بدن. به خواب نیاز داریم و ما نیاز داریم که خواب سازگار باشد.

این است که چرا من زنگ تنظیم شده است. من در تلاش برای حفظ حداقل برخی از ریتم است. اما من هنوز هم نمی تواند به نظر می رسد برای به دست آوردن اسلحه در اطراف این خواب چیزی. من خسته هستم. همه چیز خسته کننده است. من می دانم که این “چرا” من خستگی بیش از حد — من خواندن مقالات که به من بگویید که آنچه که ما در حال تجربه است و غم و اندوه و غم و اندوه باعث می شود که شما خسته. آن را با مغز خود شیمی. آن را فقط به شمامن خودم بگویم. نوع به خودتان.

اما در بالا از نا امیدی من با من ناتوانی در حفظ یک برنامه خواب وجود دارد و گناه. اگر من به خودم بگویم مشکل من با خواب غم و اندوه پس از آن من باید اعتراف که من عزادار هستم. این احساس واقعا اشتباه به من. من یک سالم از نظر مالی پایدار ممتاز کسی که می خواهد برای هیچ چیز اما من واقعا بسیار ناچیز زندگی اجتماعی و به آغوش من شریک زندگی می کند که 1400 مایل دور (خوب که یکی از آخرین است که در واقع واقعا افسرده). من در حفظ و خواندن رسانه های اجتماعی پست های که می گویند چیزهایی مانند “همه رنج و برابر است” و یا “تمام غم و اندوه مسائل” و مغز و دل و روده اصرار دارند که این درست نیست. دیگران بی شماری رنج می برند به مراتب بدتر از من. این یک هدف است.

من قادر به دیدن طرف روشن — که من تا به حال زیبا وقت با کیفیت با کودکان و نوجوانان است که آنها شده اند تکان دهنده مستقل در دست گرفتن کنترل از مدرسه خود را که هر چند من به دور از شریک زندگی ما هر دو سالم و امن است. و خدا را شکر ما در زمانی زندگی میکنیم که در آن تکنولوژی به ما اجازه می دهد متصل باقی می ماند. من هیچ مشکل شمارش نعمت های من.

اما گفتن خودم باید این لعنتی خیلی خوب نیست به من کمک کند به خواب رفتن در شب و نه آن را به من کمک کند از خواب بیدار در صبح و یا تامین انرژی در طول روز است. چندین قوی فنجان قهوه و سخاوتمندانه در خدمت گناه هستند و آنچه که من از خواب بیدار و ایجاد انگیزه در من به صدای پا از طریق روز. ورزش کمک می کند تا بیش از حد. من در تلاش هستم. من در تلاش برای چسبیدن به یک روال آنجا که من می دانم معمول کمک می کند تا با خواب. در حال حاضر من در تلاش برای نگه داشتن پین کردن سالم ریتم خواب در حالی که همچنین تلاش برای قبول است که حتی اگر من نمی خواهم به آن اعتراف من ممکن است عزادار بعد از همه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im