Hublot براق Smartwatch خندق Clunky طراحی در حالی که یکپارچه سازی گوگل آخرین تکنولوژی

اکثر ساعت های هوشمند به نظر می رسد به طور خاص ساخته شده برای این تکنولوژی مجموعه ای از ویژگی های زیادی از تابع

توسط ETELARESANKHABAR در 14 خرداد 1399

اکثر ساعت های هوشمند به نظر می رسد به طور خاص ساخته شده برای این تکنولوژی مجموعه ای از ویژگی های زیادی از تابع (با فرض اینکه شما می توانید از تمام امکانات) اما قطعا کمتر ، اما Hublot آخرین ساعت هوشمند ضربات رقابت از آب می کند و بنابراین با خود نمایی می کنند.

لقب Big Bang e این مدل جدید از پیگیری به این نام تجاری برای اولین بار چاقو در رده انفجار بزرگ که در سال 2005 منتشر شد به دنبال آن متصل نسخه در بزرگداشت جام جهانی فوتبال در سال 2018 است. و آن یکپارچه تکنولوژی به دور است و دور از پیشرفته ترین و در عین حال.

"الکترونیکی ساعت ایجاد شد در سوئیس با استفاده از کوارتز در 1970s" گفت: Hublot مدیر عامل شرکت ریکاردو گوادلوپ در آزادی مطبوعات. "پنجاه سال بعد ما همچنان در همان نوآورانه ورید با تولید یک دوم ساعت هوشمند که دارای یک سطح بسیار بالا از فن آوری های پیچیده در حالی که تجسم تمام زیبایی ارزش و ویژگی های فنی و تعالی است که باید تضمین اعتبار ما انفجار بزرگ مجموعه است."Hublot Big Bang e

تیتانیوم نسخه از Big Bang e نمایش زمان و تاریخ تنها.

The Big Bang e دارای یک 42mm مورد است که می آید در سرامیک و یا تیتانیوم در یک "ساندویچ" ساخت و ساز است که Hublot برای اولین بار در سال 2005 توسعه داده. در مورد خود به خود ساخته شده است از 42 اجزای 27 که استفاده می شود به شکل قفس اطراف گاه شمار پیچیده و در مرکز. Scratchproof کریستال یاقوت کبود و آن یکی بر بند لاستیکی استفاده از این نام تجاری در سال 1980 اضافه کردن به خود خوش تیپ و در عین حال عملی احساس می کنید.

طراحی و توسعه در همکاری با دیگر برندها در LVMH گروه ساعت اعداد هستند metalized زیر کریستال صورت است که پوشش داده شده با یک AMOLED با کیفیت بالا صفحه نمایش لمسی. درست مثل یک مکانیکی نسخه از انفجار بزرگ روتاری آن تاج با یکپارچه فروشنده استفاده می شود برای فعال کردن کنترل الکترونیکی خود را module. ساخته شده با یک پاک "تنها" آنالوگ تابع آن ویژگی های منحصر به فرد طول می کشد در تماشای سنتی عوارض مانند یک تقویم دائمی با دقیق فاز ماه یا یک دوم GMT منطقه زمانی است که زمین در یک راه واقعی.

طراحی شده توسط گوگل را می پوشند سیستم عامل آن است که بسیار قابل تنظیم با کاربران قادر به دسترسی apps on Google Play, استفاده از گوگل Assitant و خرید با گوگل پرداخت. به علاوه, صفحة ایجاد شده توسط Hublot سفیران پرده برداری خواهد شد در طول زمان اضافه شده تماس های شخصی است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب