اگر داشتن ADHD سخت بود قبل از آن بوده است تقویت شده توسط Pandemic

مامان ترسناک و پیتر گریفیث/گتی من كمبود شدید به اندازه کافی است که من را به FDA بالاترین مجاز طولانی اثر دو

توسط ETELARESANKHABAR در 20 خرداد 1399
adult-adhd
مامان ترسناک و پیتر گریفیث/گتی

من كمبود شدید به اندازه کافی است که من را به FDA بالاترین مجاز طولانی اثر دوز متامفتامين و من هنوز هم مشکل عملکرد در یک روز به طور منظم. داشتن ADHD در طول یک بیماری همه گیر می سازد اساسی زندگی و adulting به مراتب سخت تر در زمانی که ما اساسی زندگی و adulting مهارت های بیشتر مورد نیاز است. من می توانم درایو دیگر مردم bonkers. آنها می توانند رانندگی من دیوانه ای. ADHD و اضطراب اغلب به دست-در-دست به خصوص در زنان با یک سوخت دیگر. کافئین نگه می دارد من عاقل. کافئین مانع از نوشیدن به اندازه کافی واقعی مایع حیاتی است. من را فراموش کرده ام همه چیز در همه زمان ها است زیرا به طور کلی من حتی نمی تواند به یاد داشته باشید آنچه بعد از آن است چه رسد به آنچه در هفته است.

یک مثال از ADHD در طول یک بیماری همه گیر

من از نوشتن این مقاله در 3 روز بعد از موعد بود. وجود دارد چند دلیل بسیار خوب برای این کار است.

من نمی توانم بخوابم. این شایع است. با توجه به ADDitude مجله حدود 75% از افراد مبتلا به ADHD می گویند آنها نمی توانند "خاموش ذهن من, بنابراین من می تواند به خواب رفتن در شب." سعی کنید با داشتن ADHD در طول یک بیماری همه گیر و ببینید چه اتفاقی می افتد. شما یا نگرانی در مورد این بیماری همه گیر و یا نگرانی در مورد چیزهای دیگر, بنابراین به عنوان نه به عقده روحی در مورد این بیماری همه گیر. در مورد من, خواب رفتن سرعت (با تشکر از شما طب مدرن) و بیدار در سراسر 3هستم با افکار مسابقه. من در حال حاضر بیدار; من به عنوان ممکن است به خوبی نوشتن.

من نیز فراموش کرده و آنچه بعد از آن بود. من به معنای واقعی کلمه را فراموش کرده و آنچه بعد از آن بود. همه جوک که ماندن در خانه در طول COVID-19 تا به حال تکان زمان به بی معنایی. برای کسانی از ما با كمبود زمان مشکل بود به هر حال و با هیچ خارجی نشانه های آن می شود و این عجیب و غریب اقیانوس به جای یک رودخانه در حال حرکت.

و حتی اگر من تا به حال به یاد تاریخ, من نمی تواند به یاد داشته باشید اگر کار من بود و دلیل آن روز به هر حال. من تا به حال به بررسی کنید. بنابراین من آواز "جایگزین" ناجور و پیمایش مانند یک madwoman همه در همان زمان. کسانی از ما مبتلا به ADHD قهرمان multitaskers.

سرگرمی تبدیل به وسواس

من یک نویسنده هستم. زیادی می نویسم. مانند بسیاری. مانند به محرومیت از بسیاری دیگر از انسان عادی فعالیت — و این است که در یک روز به طور منظم. آن را به نام hyperfocus: "تجربه عمیق و غلظت شدید میان برخی از افراد مبتلا به ADHD" با توجه به Healthline. داشتن ADHD در طول یک بیماری همه گیر به نظر می رسد به آن را تشدید کند. شاید ما نیاز به یک روانی فرار. شاید ما نمی توانیم مقابله با انزوای اجتماعی. شاید ما در حال جویدن ما goddamn ناخن چرا که ما نمی توانیم حتی در اطراف درایو و آواز "تحت فشار" واقعا با صدای بلند است که آنچه که ما معمولا زمانی که ما نیاز به آرامش جهنم پایین.

شاید که من. به هر حال.

شوهرم ADHD است تقریبا به عنوان شدید به عنوان معدن. بنابراین در حالی که من نشستن در بانوج در ایوان جلو و پوند بر روی صفحه کلید مانند است که کرمیت gif او ساخته پیچیده woodshop ما فروس و شروع ساختمان همه چیز. جداول. طراحی ، دامان میز. Stilts. او در حال حاضر ضرب و شتم تا برخی بسیار پیچیده عقیم سازی اشعه ماوراء بنفش جعبه شامل چوب مایلار نوار مجرای یک اشعه نور یک فن عجیب آمازون خرید من دیگر سوال.

فرزندان ما نیز باید ADHD در حال حاضر تا به Metroid در مدرسه قدیمی نینتندو — با قدیمی ترین بازی من پسر وسط مرور و من جوانترین تماشای مثل این است که بزرگترین داستان تا کنون گفت: — که من پسر وسط به معنای واقعی کلمه پرداخت می شود قدیمی ترین من به بازی بازی دیروز. داشتن ADHD در طول یک بیماری همه گیر می کند برخی از چیزهای عجیب و غریب به شما.

داشتن ADHD در طول یک بیماری همه گیر به من می دهد یک رابطه با کافئین

شدید یکی: من هم به دنبال من فنجان قهوه و گفت: "کافئین شما من تنها دوست" و یا خودنمایی در آن با خشم و آواز "سلام تاریکی دوست قدیمی من."

من نوشیدن مقدار زیادی کافئین است. از خواب بیدار شدم به قهوه. من همچنان نوشیدن قهوه. در اواسط بعد از ظهر اگر من نمی نوشند یکی از کسانی که هیولا انرژی نوشیدنی, من تصادف سخت است. من در تلاش برای نوشیدن منظم چیز به نقطه ای که ما متوجه شده اید من به احتمال زیاد در صورت عدم وجود در دسترس استارباکس چای سیاه و چای به مصرف شکر آبی, Gatorade. ما باید آن را خرید از آمازون در لوله بسته با تک خدمت بسته بود اسپلندا یا چیزی. داشتن ADHD در طول یک بیماری همه گیر معمولا به معنی من مشغول تمرکز بر روی نوشتن و یا پدر و مادر یا شش چیز دیگر که من فراموش کرده ام به نوشیدن آن به هر حال.

داشتن ADHD در طول یک بیماری همه گیر به معنی از دست دادن موارد حیاتی

برای تلفن های موبایل احمقانه درست است ؟ چگونه می تواند شما را از دست دادن کیف پول خود را و یا کلید ماشین و یا تجویز عینک یا گواهینامه رانندگی خود را لعنتی ؟

آیا استفاده از آن برای یک هفته. سپس ببینید چه اتفاقی می افتد.

ما نمی رویم. پس ما را فراموش کرده ام همه چیز شما نیاز به رفتن. مانند فوق کلید ماشین و کیف پول. من برای همیشه لطفا برای از دست دادن من CBD vape قلم. صحبت از قلم که در آن جهنم هستند من ؟ اوه آره همیشه حوصله کودکان به سرقت برده و آنها را دوباره.

شما فکر می کنم شما تا به حال یک دلیل برای منحرف شود قبل از ؟

خانواده من می توانم تصویری-تماس با دوستان من در وسط روز و آنها را انتخاب کنید تا. ما می توانید صحبت کنید برای همیشه لطفا برای! و یا من می تواند تصمیم بگیرد که از بچه ها در حال بازی های Wii من نیاز به آنها را نشان می دهد "تمام پایه خود را در" ویدئو:

و آیا شما می دانید شما می توانید پیراهن بر روی canva.com?! پس من نیاز به یک "خود" پایه T-پیراهن زیرا یکی از مورد علاقه من, حواس پرتی, سرگرمی, ساخت تی شرت با ناراضی شعار در تغییرهای. این منجر به یک شیرجه عمیق پایین interwebs.

شنا در اعماق اینترنت است یک مشکل برای همه است. داشتن ADHD در طول یک بیماری همه گیر به این معنی است که آن طول می کشد برای ساعت. حتی نمی گرفتن من شروع به در مورد آنچه اتفاق می افتد اگر من دریافت نگه دارید از Infinite. من تا به حال به حذف آن چیزی که از گوشی من.

اساسا: تصور کنید که یک بیماری همه گیر اما با همه چیز تا یازده.

و خانه خود را هنوز هم یک ظرف غذا به دلیل تمیز کردن آن است که یک کار جالب. اگر شما ADHD در طول یک بیماری همه گیر و یا اختلال در هر زمان شما صرفه جویی تمرکز خود را برای کارهای جالب. لباس های شسته شده است که یکی از آنها نیست. ببخشید بچه ها. برو حفاری یک پیراهن از کسانی که سبد دوباره.

که ما شوخی می کنید ؟ شما نمی خواهید به پوشیدن یک پیراهن به هر حال. مگر آن که "خود" پایه توپ را روی گوه ،tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن