Barrett-Jackson ارائه خواهد شد برای اولین بار 2018 فورد GT به صلیب حراج بلوک

آن را به عنوان اگر ما نیاز هالیوود مسابقه فیلمهای فورد v فراری به هم بزنید تا بهره در آمریکا خودروساز اتومبیل

توسط ETELARESANKHABAR در 3 تیر 1399

آن را به عنوان اگر ما نیاز هالیوود مسابقه فیلمهای فورد v فراری به هم بزنید تا بهره در آمریکا خودروساز اتومبیل های مسابقه. اصلی GT40—فضایی ستاره فیلم تا به حال طرفداران از ابتدا. بیش از سه دهه بعد فورد ضربه اجرا خانه زمانی که آنها بیرون آورده فورد GT ساخته شده در اندک اعداد بین سال های 2004 و 2006. به خوبی انجام می شود ادای احترام به GT40 که نسبتا کوتوله های اصلی این سوپر ماشین شد و بوق زدن به درایو ساخته شده اما هیچ بهانه اینکه یک مسابقه مانند ماشین است که الهام گرفته از آن است.

A 2018 Ford GT.

2018 فورد GT ارائه شده توسط Barrett-Jackson. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Barrett-Jackson.

آخرین تکرار یک داستان متفاوت در دسترس نباشد. "فورد GT یک نسل از GT40 که تاریخ ساخته شده با چهار متوالی 24 Hours of Le Mans برنده—ابتدا با معروف 1-2-3 پایان در سال 1966 می گوید:" کریگ جکسون مدیر عامل و رئیس Barrett-Jackson. "این 2018 فورد GT supercar افتخارات که مسابقه میراث و تاریخ خود را به عنوان اولین بار در جهان در سال 2018 فورد GT به ارائه در حراج در طول Barrett-Jackson آنلاین تنها جولای سال 2020 حراج."

A 2018 Ford GT.

ماشین ویژگی های twin-turbo V-6 موتور فیبر کربن monocoque شاسی pushrod تعلیق فعال و آیرودینامیک. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Barrett-Jackson.

جدید ترین Ford GT طراحی شده بود را به نفع خود نژادها مانند شماره 68 مثال از فورد Chip Ganassi مسابقه که مقام اول در 24 ساعت لومان در LMGTE Pro کلاس برای 2016 فصل است. تولید فورد بدون نگه می دارد-منع GT به صورت جدی آغاز شد که در انتهای سال ادامه خواهد داد و از طریق پایان 2020, شرکت ساخت حدود 250 واحد در سال است. به سختی ضخیم بر روی زمین این فرایند برای دستیابی به نادر GT مطرح hackles در میان هزاران نفر از علاقه مندان به رقابت برای به دست آوردن یک. قبل از انتشار آن فورد مورد نیاز یک رزومه از هر یک خریدار آینده نگر با معیار برای انتخاب یک راز شناخته شده تنها به برنج در دیربورن.

A 2018 Ford GT.

با آن قدرت-آموزش پیکربندی 2018 فورد GT می تواند شتاب از صفر به 60 مایل در ساعت در کمتر از 3 ثانیه و رسیدن به 216 مایل در ساعت. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Barrett-Jackson.

یک دلیل وجود دارد که می خواهید این ماشین. است, وحشیانه, هدف ساخته شده و منحصر به فرد است. در حالی که آن twin-turbo EcoBoost V-6 موتور یک دور افتاده در جهان از V-12 و هیبریدی-الکتریکی megan earl آن فیبر کربن monocoque با شاسی آلومینیوم برانکار جلو و عقبی pushrod تعلیق فعال و آیرودینامیک ارائه عملکرد که قابل پیش بینی مانند یک ماشین مسابقه. و بله, شما می توانید آن را در جاده ها است که من با شوق و ذوق را برای حدود یک صد مایل. هنگامی که یک عادت می شود به غیر معمول موتور این ماشین بسیار نرم و راحت و در مجموع لذت بخش است. در مسیر این خودرو هرگز شکست عرق بر خلاف این راننده که موفق به دوباره وارد چاله بدون حادثه است. آن را به خوبی زمانی که آن اتفاق می افتد.

A 2018 Ford GT.

این GT حمل فورد انرژی تاریک تر و تمیز داخلی انتخاب شده است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Barrett-Jackson.

این مثال به پایان رسید در سایه سیاه و سفید با آلیاژ مسابقه راه راه. تاریک انرژی داخلی موضوع این است که همه کسب و کار به عنوان قدرت که باعث می شود ممکن است سرعت بالای 216 مایل در ساعت و یک زیر-یک دوم صفر به 60 مایل در ساعت زمان. تنها 853 مایل اند با سنجش زمان در کیلومترشمار تا کنون فقط حدود یک چهارم از دور مسابقه در طول 24 Hours of Le Mans.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن