چگونه به کمک به کمک به رستوران کارگران به عنوان صنعت Covid-19 مبارزات ادامه

در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر رسانه های اجتماعی بود و غرق در GoFundMe صفحات و موسسات خیریه درخواست برای کمک های مالی برای کمک به گذاشته و رستوران و بار کارگران است. میلیون ها نفر در سراسر مهمان نوازی خود را از دست داده کار تقریبا یک شبه. در ماه فوریه این صنعت مشغول به کار 12.3 میلیون نفر در امریکا; آوریل این تعداد کاهش یافت و به 6.2 میلیون, با توجه به اداره آمار نیروی کار. از آن پس با کمک چک برنامه حفاظت و قطع پناهگاه در محل سفارشات صنعت چیتی راه خود را به استخدام 9.2 میلیون نفر است.

اما به عنوان صنعت رستوران, چهره های افزایش محدودیت ها در داخل سالن ناهار خوری بارها و بارها در بسیاری از شهرستانها مجبور به توقف عملیات برای زمان حال اخراج هستند بلندی. اضافه کردن به این معادله است که PPP بودجه در حال اجرا هستند و فدرال بیکاری یارانه منقضی می شود در این ماه مگر اینکه کنگره گسترش این برنامه است. مهمان نوازی کارگران در حال حاضر در صورت وخیم اقتصادی چشم انداز. آن دسته از سازمان های امدادرسانی اطلاع عموم به شدت در ابتدای Covid-19 بحران در حال ادامه برای کمک به در خطر مردم و هنوز هم نیاز به کمک های مالی برای حمایت از خود را باعث می شود. در اینجا گروه شما می تواند کمک به به منظور تقویت تلاش های خود را.

جنوب دود بنیاد

chris shepherd southern smoke

آشپز کریس چوپان منتقل شده تمرکز جنوب دود در طول بیماری همه گیر. عکس: حسن نیت ارائه میدهد جنوبی دود

در سال 2015 چوپان ایجاد جنوب دود در ابتدا با جمع آوری پول برای اسکلروز متعدد جامعه است. چند سال بعد در پی طوفان هاروی بنیاد تغییر ماموریت خود را برای کمک به مردم در صنعت مهمان نوازی در نیاز. پس از همه گیر شروع شده است deluged با برنامه گرانت از مهمان نوازی کارگران از بحران با بیش از 27,000 برنامه ریختن. این پاسخ با توزیع بیش از $2.8 میلیون دلار به کارگران و افزایش 10 میلیون دلار از ماه مارس در حالی که همچنین ارائه رایگان خدمات بهداشت روانی به تگزاس مبتنی بر مواد غذایی و آشامیدنی حرفه ای و بچه های خود را.

چگونه به کمک

ایالات متحده Bartenders انجمن صنفی کمک های اضطراری برنامه

ایالات و شهرستانها شده اند محتاط تر اجازه می دهد میله به بازگشایی و سریعتر به آنها را به عنوان آنها به نظر می رسد مستعد ابتلا به گسترش Covid-19. بنابراین آن را ترک کرده است بسیاری از bartenders, نوار پشت و سرور از کار. این USBG پاسخ با بیش از 30 ، 000 کمک به افراد توزیع $9.2 میلیون نفر است. آنها تا به حال یک پایگاه نزدیک به 5000 اهداکنندگان اما در ادامه به جمع آوری کمک مالی به این همه گیری همچنان ادامه دارد.

چگونه به کمک

جهان آشپزخانه مرکزی

world central kitchen

سنی گیلیام از Teavolve در بالتیمور همکاری با WCK. عکس: حسن نیت ارائه میدهد جهان آشپزخانه مرکزی

خوزه آندرس خیریه معمولا می یابد خود را در مکان های ویران شده توسط یک فاجعه طبیعی تغذیه مردم در حالی که خدمات ضروری در حال قطع. در پی Covid-19 سازمان ایجاد کرده است #ChefsForAmerica که بودجه کمک به هر دو رستوران ها و مردم نیاز دارند. WCK با استفاده از کمک های مالی (مانند $1 میلیون فیل و مونیکا روزنتال داد) به تزریق پول نقد به رستوران مبارزه با Covid-19 خاموش شدن ناگهانی با انقباض آنها را به وعده های غذایی برای مردم در جامعه خود را.

چگونه به کمک

رستوران کارگر جامعه پایه و اساس بحران صندوق امداد

این RWCF مطرح شده است و حدود 6.5 میلیون از بحران و توزیع $2.69 میلیون از این بودجه تا کنون. بنیاد ارائه شده است 50 درصد از بودجه خود را به طور مستقیم به افراد 25 درصد به سازمان های غیر انتفاعی و باقی مانده 25 درصد در قالب از صفر-بهره وام به کسب و کار. برای افراد آن را با همکاری جنوب دود به توزیع پول و پس از آن نیز با توجه به کمک های مالی به سازمان ها در سراسر امریکا است که در حال کمک به کارگران در بحران محلی مانند بزرگ-جدول در سیاتل و La Cocina در سان فرانسیسکو.

چگونه به کمک

رستوران کارمند صندوق امداد

رهبری اعانه از Guy Fieri, که به ارمغان آورده است در $20 میلیون دلار برای سازمان ملی رستوران ارائه کمک های مالی به طور مستقیم به رستوران کارگران است که تا به حال دستمزد خود را کاهش و یا از دست شغل خود را به طور کامل در طول Covid-19 بحران است.

چگونه به کمک

لی ابتکار

lee initiative

لی پشتیبانی از رستوران ها در سراسر کشور تغذیه بیکار رستوران کارگران است. حسن نیت ارائه میدهد لی ابتکار

لیندزی Ofcacek و ادوارد لی تاسیس لی (بیایید توانمند سازی اشتغال) در سال 2015 به فاستر تنوع و برابری در صنعت رستوران. آنها ارائه برنامه های مانند زنان آشپز ابتکار و دود و روح ابتکار. پس Covid-19 آمار گروه چرخد و برای کمک به بیکاران رستوران کارگران است. آنها به همکاری با رستوران های متعدد در شهرستانها به نوبه خود به مراکز که در آن کسانی که کارگران دریافت می تواند مقررات و به وعده های غذایی. آنها همچنین کمک به نگه داشتن مواد غذایی زنجیره تامین شناور از طریق آن رستوران راه اندازی مجدد برنامه های امداد است که متعهد به خرید حداقل 1 میلیون دلار از پایدار مزارع.

چگونه به کمک

بودجه برای فردی رستوران گروه

رستوران ها در سراسر کشور و همچنین ایجاد منابع مالی به طور مستقیم برای کارکنان خود را. برخی از سرآشپزها مانند توماس کلر با خوراک آن را به جلو و گاوین Kaysen و قلب خانه مجموعه 501(c)(3) مبانی طوری که هر کسی می تواند مردم را معافیت مالیاتی کمک های مالی برای کمک به کارکنان خود را در سراسر صورت فلکی ها و رستوران ها. و در سراسر کشور بسیاری از رستوران ها راه اندازی GoFundMe صفحاتی که هنوز هم فعال است اما خودداری از آنها از اواخر دلیل GoFundMe ساخته شده دریافت کمک های مالی دشوار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>