وجود دارد چیزی جادویی در مورد مادر-پدر پیوند

آلبرت رافائل/Pexels دختر من crawled شده در رختخواب با من چند ماه پیش. او در آستانه تبدیل پانزده و بعد در م

توسط ETELARESANKHABAR در 13 تیر 1399
Mother-Daughter-bond
آلبرت رافائل/Pexels

دختر من crawled شده در رختخواب با من چند ماه پیش. او در آستانه تبدیل پانزده و بعد در ماشین ما بودند گوش دادن به این آهنگ جدید به نام "Supah تنهایی" توسط Benee. شاید شما شنیده ام آن را با خود دختر نوجوان. یا شاید شما هیچ ایده چه آهنگ است. بدون در نظر گرفتن آن یک زن صحبت کردن در مورد چگونه تنها او است.

بدون فکر کردن بیش از حد سخت در مورد آن به من گفت: دختر من این آهنگ مرا به یاد خودم. من سعی کردم به خنده پس از من آن را گفت. من در تلاش بود برای سرپوش گذاشتن بر واقعیت من احساس متاسفم برای خودم. من می دانستم که من اجازه دختر من در راز من شده است در تلاش برای پنهان کردن از بچه های من — من تنها هستم.

من تنها هستم چون آنها بزرگ شده ام و آنها به من نیاز کمتر است. من تنها هستم چون احساس می کنم روابط ما را تغییر داده اند. و من تنها هستم چون همه آنها را از طریق رفت بلوغ در یک بار ترک من با صدای موسیقی خود را در پشت بسته درب اتاق خواب به جای اینکه طبقه پایین با من.

به محض این که من آن را گفت: من از آن پشیمان. در حالی که من می خواهم به رئال با من و بچه ها دیدن که مادر خود را ساخته شده است از آهن و نوسانی احساسات من نمی خواهم آنها را به احساس گناه در مورد رشد و استقلال خود را.

اما دختر من پاسخ دهید من می دانم که او به من شنیده ام او را دیدم و از او مراقبت.

"من نمی دانم که ، من نمی دانم شما بودند تنها" او گفت:. ما را سوار و سپس بقیه راه در سکوت و من سعی کردم به پاره کردن تفکر به روز وقتی که من در این تنهایی.

من متوجه شدم که یک پسر به یک دختر هدیه شما یک پیوند بر خلاف هر گونه دیگر است. ما استدلال می کنند ما مخالف ما نمی مانند هر دیگر در زمان. اما ما عاشق یکدیگر عمیقا ما می دانیم که هیچ چیز وجود دارد که می توانید آن را دوست دارم. اگر که یک باند من نمی دانم چیست. منظورم این است که زمانی که شما احساس می کنید واقعا امن با کسی نیست که زمان واقعا خودتان باشید و بدانید که شما به طور کامل پذیرفته شده و بدون قید و شرط دوست داشت?

چگونه بسیاری از مردم شما می توانید می گویند شما که اوراق قرضه ،

با توجه به مطالعه منتشر شده در مجله علوم اعصابپیوند بین مادر و دختر است که شبیه هیچ دیگر از مغز خود را بیشتر از نزدیک همسان در همدلی بخش.

بنابراین هنگامی که دختر خود را به شما می آید با یک مشکل وضعیت و یا چیزی را تجربه خوب در زندگی خود به عنوان مادر شما قادر به دیدن خودتان در همان وضعیت و مربوط به او در راه هیچ کس دیگری نمی تواند.

من عاشق دو پسر من فقط به عنوان به عنوان من عاشق دخترم. اما زمانی که او به من می آید با چیزی که او را آزار می بینم خودم را در او بسیار است. و زمانی که نقش معکوس شده است, من می توانید ببینید دختر من است که قادر به همدردی با من عمیقا از این رو آمدن او در تخت خواب برای دریافت برخی از جمع شدن زمان با من پس از من اعتراف.

مامان ترسناک آرای برخی از خوانندگان ما برای دیدن اگر آنها توافق کردند که با احساسات در مورد مادر-دختر اوراق قرضه و ... آنها.

یک دیدگاه اعتراف کرد به گریه برای روز هنگامی که او در بر داشت او یک دختر است. "من نمی دانم آنچه در جهان من رفتن به انجام این کار با یک دختر. من نمی دخترانه و من فقط می دانستم که این یک فاجعه خواهد بود. او تقریبا 11 او بهترین دوست من. او خیلی شگفت انگیز! من نمی توانم تصور کنید که زندگی من بدون او. او خیلی باهوش و خردمند فراتر از سال خود را."

مادر دیگری گفت: "من نشئه بود که متوجه شدم من با یک دختر. پدر او و من طلاق زمانی که او سه ساله بود. ما تا به حال بسیار پیوند نزدیک از یک روز. ما قطعا یک جنگ اراده ها در زمان از آنجا که او بسیار قوی اراده کودک اما او بزرگترین شادی است. مادر من و من فوق العاده نزدیک و همیشه بوده است و من دعا می کنم که دختر من و من همان اوراق قرضه در طول زندگی است."

یک مادر دو پسر و دو دختر گفت: او وحشت زده شد زمانی که او متوجه او شد و او اولین دختر "به من گفت: 'بررسی دوباره!' من وحشت زده شد. من دو و دو — نمی خواهد آن را تغییر دهید برای هر چیزی. عشق من دختران من هستند بهترین دوستان است. قوی, انعطاف پذیر, ورزشی و قلب!"

یک مادر که هر دو پسران و دختران توضیح می دهد که آن را کاملا و گفت: "این وصف ناپذیر پیوند. من فوق العاده با پسر من است. ما به اشتراک گذاری بسیاری از شباهت های طنز و فقط دریافت هر یک از دیگر. اما من با 17 سال آن را بزرگ. بنابراین بسیاری از چیزهایی که او انجام شده یا در حال غلبه بر همان چیزهایی است که من در برخورد با سن او اما به نوعی تقویت همه امروز عوامل استرس زا است."

پیوند برخی از مادران را با ما احساس متفاوتی از پیوند ما با فرزندان ما. این به آن معنا نیست که ما آنها را دوست دارم بیشتر و یا آنها را به نفع خود برادران. اما این مطالعه اثبات وجود دارد می تواند مانند یک پیوند قوی به سادگی از آنجا که ما در حال های بسیاری از همان تجارب و متصل در راه های مختلف برای دختران ما.

و حتی هنگامی که ما احساس می کنیم نمی دانیم که آنچه ما در حال رفتن به آنها را به عنوان آنها رشد می کنند تا به دست آوردن استقلال و بی احترامی صحبت کردن, ما می دانیم که پیوند نمی تواند شکسته شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن