در حال حاضر ممکن است بهترین زمان برای, توصیه همسر خود به دنبال درمان

مامان ترسناک و آریل Skelley/گتی بازگشت در ماه دسامبر و قبل از همه گیر من ضربه با کشش طولانی از افسردگی است

توسط ETELARESANKHABAR در 8 خرداد 1399
suggest-therapy-for-spouse
مامان ترسناک و آریل Skelley/گتی

بازگشت در ماه دسامبر و قبل از همه گیر من ضربه با کشش طولانی از افسردگی است که به طول انجامید به خوبی به مه. وجود دارد برخی از استرس کار کردم که به من همراه با یک کتاب منتشر کردم که انجام نمی راه من می خواهم امیدوار بود. و سپس من شروع به شنیدن در مورد کوروناویروس. من هیچوقت به این توجه بیش از حد در ابتدا مانند بسیاری از مردم است.

اما به طور ناگهانی آن را ضربه زدن به ما و دنیای من تغییر کرده است. من فقط در تلاش بود برای به دست آوردن تعادل است. من تلاش برای کشف کردن آنچه که من باید و نباید باور آنلاین. من در تلاش بود برای ارزیابی خطر از آن است. سپس من تا به حال به شکل از چگونه برای تدریس به کودکان من در حالی که کار از خانه. همه آن را به من رسید مانند یک موج است.

من اعتراف اشتغال تمام آن را نگه داشته در ذهن من کمی بیش از حد فعال بود و افسرده. اما یک ماه پس از زندگی من شده و من تا به حال یک لحظه احساس — و آن را احساس مانند مرحله تعیین شده بود برای یکی از سخت ترین افسردگی لحظات زندگی من است.

زمانی که من می توانم به یاد داشته باشید, من و زندگی با بسیار تند و زننده اضطراب و افسردگی بنابراین گمان می کنم من باید این منابع و دارو به این همه کمی بیشتر قابل کنترل است. اما مانند بسیاری از مردم با بیماری های روانی در وسط یک بیماری همه گیر من تلاش برای مراحل لازم است به دنبال کمک.

من نمی دانم چرا من همیشه خودم را در این وضعیت. من می دانم که من باید به دنبال کمک. من می دانم که من احساس کردن و تلاش برای خارج شدن از رختخواب. من می دانم که من هستم اجتناب از تعامل اجتماعی و مبارزه فقط به رفتن را از طریق حرکات روز, اما برای برخی از دلیل من مقاومت در برابر ساخت یک قرار ملاقات برای ملاقات با درمانگر. من بهانه را. من آن را خاموش.

اما در اینجا چیزی است که من نمی دانم: زمانی که من نیاز به کمک همسر من, Mel می تواند نقطه آن از یک مایل دور. و در ماه گذشته او نشسته من و ما تا به حال درمانی صحبت کنید. این جایی است که او با آرامش در غیر متهم راه اشاره می کند که او را متوجه مبارزات من و فکر می کند من باید به ملاقات با درمانگر دوباره.

ما شده ایم برای ازدواج پانزده سال او تا به حال برای انجام این کار یک تعداد انگشت شماری از بار. و هر بار من مقاوم است. هر بار من عقب راندن: گفت که من خوب خواهد بود که من آن را از طریق. من به ذکر است که من باید مهارت های من نیاز به رسیدگی به این. اما در نهایت من همیشه خرد شدن و ایجاد یک قرار ملاقات. و پس از چند جلسه من شروع به احساس بهتر و من سپاسگزار برای درک و دلسوزی برای من خوب بودن

مانند بسیاری از افراد مبتلا به افسردگی زمانی که همه چیز بد من فکر می کنم در مورد خودکشی بیشتر از من می خواهم. و این واقعیت است که مل حاضر است مرا کنار گذاشته و فشار من نسبت به دنبال راهنما می گوید زیادی در مورد او چقدر در مورد مراقبت از من. به صداقت هر بار که او آن را ندارد او فقط ممکن است صرفه جویی در زندگی من است.

در حال حاضر زمان بسیار دشوار است برای همه ما. بیکاری از طریق سقف. بسیاری از ما در داخل گیر, تلاش برای جلوگیری از بیمار شدن تلاش برای ایمن ماندن در حالی که همچنین تلاش برای ایجاد حس از همیشه در حال تغییر وضعیت است. و همه از این است که مانند یک افسردگی زمین پرورش. من می بینم بسیاری از مردم ارسال آنلاین در مورد احساس عاطفی مبارزه با خرید و فروش COVID-19.

اگر شما احساس این راه بیش از حد من می خواهم شما به زمان و تلاش به دنبال منابع. بسیاری از دولت بودجه منابع هنوز هم در دسترس برای مردم مبارزه با افسردگی است. و اکثر درمانگران در حال ملاقات با خود را ثبت اختراعات آنلاین. من شده است در نشست با معدن آنلاین همیشه از مل من خواست برای انجام این کار است.

اما آنچه من می خواهم به استرس است که اگر شما متوجه است که همسر خود را در حال مبارزه با افسردگی, اما نه به دنبال کمک به آنها را به نشستن و اصرار آنها به دنبال منابع. اجازه دهید آنها را می دانم که شما متوجه شده اند. به آنها بگویید که شما مراقبت و که شما نگران هستند. آن را انجام دهد در غیر قضاوت راه است. به آنها بگویید که شما آنها را دوست دارم و که شما آنها را می خواهید به قادر به احساسی سوار کردن این همه گیر و که شما وجود دارد برای حمایت از آنها را به عنوان آنها انجام دهید.

یک چیز به درک در مورد افسردگی است که باعث می شود فرد مبتلا نمی خواهید برای انجام هر چیزی و حتی فکر به دنبال راهنما می تواند احساس بیش از حد پس از عمل در واقع ساخت یک قرار ملاقات ممکن است در واقع هرگز اتفاق می افتد. کمک به آنها در پیدا کردن منابع خود را. انجام جستجو در گوگل برای آنها. رسیدن به خود را در مورد بیمه درمانی از طرف آنها. یک ساعت و انجام legwork. بود مصر, اما, مراقبت, در حالی که همچنین حذف به عنوان بسیاری از موانع به عنوان شما می توانید — این می تواند تمام تفاوت را.

من خواهد بود که برای اولین بار به اعتراف من همیشه مقاوم در برابر زمانی که مل می کند و این برای من. اما هنگامی که او می کند و من همیشه سپاسگزار. من می دانم که آن را انجام شده است از عشق. بود که همان فرد برای همسر خود, به خصوص در حال حاضر. آنها ممکن است فقط نیاز به آن را بیشتر از همیشه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب