چگونه کازابلانکا طراح Charaf Tajer تصفیه جسورانه خود را, رنگارنگ, چشم انداز برای لوکس مردانه

در سال 2020 وجود دارد بسیاری از تعاریف لوکس. برای برخی از, آن است که در مورد مدرسه قدیمی ساخت—فکر می کنید از ده ها تن از ساعت و تکنیک های تصفیه شده بیش از نسل های که رفتن به یک Brioni کت و شلوار. برای دیگران لوکس تعریف شده است با نام تجاری روایت و انحصار—که یکی-از-یک-نوع Patek Philippe. پس از آن وجود دارد بیشتر مفهومی تفسیر: لوکس است, پایداری بالا طراحی و اصالت است. اگر شما بخواهید طراح Charaf Tajer, مرد پشت دو سال لباس مردانه برچسب کازابلانکا, لوکس, لمس در تمام این عناصر اما جوهر آن چیزی است که بزرگتر: لوکس زندگی می کنند زندگی خود را با سبک.

Tajer فکر نمی کند کازابلانکا از نظر فردی و پیراهن و ژاکت تا آنجا که جهان در آن وجود دارد و یا زندگی آنها بیرون کشیدن. “ما تصمیم به ایجاد یک چشم انداز ایده آل از لباس مردانه در شرایط مناسب مانند دریاچه و کوه” او گشت در مورد آخرین مجموعه خود نشان داده این ژانویه گذشته در پاریس بود که با الهام از شمال ایتالیا دریاچه گاردا. “خانه ها همه در اطراف دریاچه فوق العاده زیبا و دنیای اسکی نزدیک است.”

Designer Charaf Tajer

طراح Charaf Tajer کازابلانکا

در آنچه که تبدیل به معمولی کازابلانکا, مد, مجموعه لوکس سنتی نشانه های ریمیکس شده با یک دوز سالم از هتک حرمت. وجود دارد پوشاند شال-یقه لباس کت تری پارچه گرمکن و چشم نواز رنگ صورتی کم رنگ کت و شلوار است که به ارمغان می آورد شانل به ذهن (اگر خانه لباس پوشیدن مردان). متعدد وجود دارد ریف در پیراهن ابریشم که به عنوان ظهور یک کازابلانکا امضا—برای سقوط آنها چاپ شده با آبرنگ از مناظر کوه مطیع سگ خالدار و سنگین تر کابین راه راه. Tajer تیم توسعه همه خود را پارچه و چاپ در خانه (دو عضو تمام وقت, طراحان چاپ). این لباس با تعهد به ساخت و همچنین به عنوان مدرن چشم انداز مرد و زیبایی یک حس رمانتیک. آنها با تکبر راه رفتن در پیک.

“مجموعه ما ارائه شده در ماه ژانویه که به نام آرمان گرایی چون من می گویند — به عنوان یک نام تجاری—من می گویند ما الیست,” Tajer توضیح می دهد. “وجود دارد جنبش های دیگر مانند امپرسیونیسم در نقاشی یا پست-مدرنیست یا Expressionists. ما می خواهیم به خودمان تماس الیست.”

Looks from Casablanca's fall collection.

به نظر می رسد از کازابلانکا سقوط 2020 مجموعه است. کازابلانکا

متولد و بزرگ شده در پاریس, Tajer تاسیس کازابلانکا پس از سال پالایش چشم انداز خود را در حالی که کار برای مارک های دیگر است. او محبوس در پشت صحنه Rick Owens به عنوان یک نوجوان و سال بعد شرکت تاسیس و طراحی تاثیر گذار streetwear نام تجاری Pigalle با دوست خود استفان Ashpool. افتتاح کانون لو Pompom شد یکی دیگر از حرکت ساخته شده است که او یک قدرت بازیکن در میان پاریس مد جدید گارد (ظاهرا آن را در وهله اول ویرژیل Abloh DJ می خواهم). در ضمن Tajer مشورت با همه از عالی به نایک و سفید. “کم کم من طراحی شد و آنچه که من می خواستم به پوشیدن. پس از بسیاری از سال های بسیاری در مد من تصمیم به توسعه نام تجاری خود.”

کازابلانکا بود که یکی از برندگان امسال LVMH جایزه ترکیبی از انرژی streetwear با ساخت و haute مواد از سنتی پاریس لوکس. این نام اشاره ای به طراح درهم میراث—و عشق پدر و مادرش که در شهر ساحلی. با نام تجاری اخلاق تعریف شده توسط این دو قطب Tajer هویت است.

“این چیزی است که من فکر آن را یک مفهوم است. آن را بسیار طبیعی به من,” او می گوید. “من فکر می کنم من درهم میراث است که بیشتر مربوط به رنگ و نوع مهمان نوازی. زیبایی است که قطعا پاریس—معماری و کاهش. کلمه کازابلانکا تداعی خاصی شعر یک نوع خاصی از سفر یک زمان خاص است.” که حس سودای جدایی ناپذیر است به نام تجاری. این ممکن است به معنی یک چشم انداز تنیس باز فرانسوی (که رنگی اخیر خود با همکاری تعادل جدید), سفر به برزیل (در حال حاضر مجموعه بهار) یا فوق دریاچه گاردا.

Silk shirts and shorts, worn with the Casablanca x New Balance sneakers.

کازابلانکا

“من صرف مقدار زیادی از وقت من به عنوان یک پسر جوان نگاهی به آرم ها و همه چیز, اما من می دانستم که هرگز این چیزی است که من می خواستم انجام می گوید:” Tajer. “من فقط شیفته دنیای بصری و چگونه برخی از مردم می تواند ترکیب کل ایده یک جهان کامل بدون اینکه چیزی بگوید. من برای پیدا کردن آن بسیار بزرگ: یک راه ارتباطی بدون حروف یا کلمات بدون زبان.”

چشم انداز خود را از طراحی بدون مرز احساس می کند به خصوص مربوط به زمان حاضر است. برای Tajer, کازابلانکا را پیکرنگاری پتانسیل جهانی باشد.

“من فکر می کنم در این زمان از Covid و بحران با خشونت پلیس آن را حتی بیشتر مهم است به اذعان کرد که ما همه همان مردم و همه ما متصل” او منعکس کننده. “من فکر می کنم جهان می خواهد ما را به درک این. یک رنگ. یک منبع. این چیزی است که تعریف ما. من خودم شمال آفریقا. آن سخت است برای ما. برای مردم و مردم عرب در فرانسه آن است که فوق العاده سخت است. ما باید دقیقا همان چیزی که در ما است. آن است که فوق العاده شدید. امید من این است که برای مردم به درک که هیچ تفاوت وجود دارد به جز چیزهایی که ما می تواند به هر یک از دیگر.”

Looks from Casablanca's spring 2020 collection.

به نظر می رسد از کازابلانکا بهار سال 2020 مجموعه است. کازابلانکا

در راه Tajer ارائه شده است برخی از زمینه های مشترک با لباس خود را. “من می خواهم کازابلانکا به یک نام تجاری است که آیا هدف” او همچنان ادامه دارد. “تا آنجا که من می خواهم یک دختر 17 ساله و پسر برای پیدا کردن چیزی در نام تجاری من همچنین می خواهم 77 ساله برای پیدا کردن چیزی و همچنین زنان است.”

Tajer نیست محفوظ در مورد که در آن او را به رفتن. “این ممکن است به نظر می رسد دیوانه می گویند, اما من می خواهم آن را به چیزی است که مردم بر این باورند در و خرید به عنوان یک شیوه زندگی,” او می گوید. “من می خواهم به رالف لورن از فردا. این است که دیوانه می گویند ؟ بله برویم پروژه آن است. ما نباید خجالتی در مورد آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im