کانون متحده شروع به معکوس خود را Reopenings


hot-spot-states-reverse-reopening
SERGIO FLORES/گتی

چهار متحده مجبور میله و چند مکان دیگر به عقب تا دوباره در میان خوشه در coronavirus موارد

در یک حرکت هر کسی در اینترنت با مغز می تواند پیش بینی متحده در مواجهه با بزرگترین افزایش در coronavirus موارد در حال حاضر معکوس خود را بیش از حد خوش بینانه بازگشایی برنامه. آریزونا و فلوریدا و کالیفرنیا و تگزاس به تمام راه برگشت به بازگشایی مجدد استراتژی و در حال حاضر وادار کردن برخی از کسب و کار از جمله میله ورزشگاه و سینما را بسته به پایین.

آریزونا فرماندار mlb — که قبلا اظهار داشت که او نمی خواهد اعمال ماسک به دلیل #آزادی — فقط دستور میله سینما و ورزشگاه و پارک های آب به پایین بازگشایی آنها در ماه مه. اخیرا توقیف کسب و کار باقی بماند بسته برای ماه بعد. همچنین, که در حال رفتن به یک پارک آبی در حال حاضر ؟ اوه. فقط چند هفته پیش زمانی که Ducey دیدم که مردم بودند بسته بندی بارها و کاباره ها مانند آنها در یک بیماری همه گیر, او گفت:, “چه Arizonan تصمیم به انجام است که به آنها” اما او در حال حاضر به ظاهر معکوس البته در آن فلسفی تصمیم گیری به عنوان به خوبی و در حال حاضر — در نهایت — که علنا تشویق اجتماعی فاصله و ماسک به عنوان دولت این است که به طور منظم گزارش بیش از 3000 (امروز 4,682) جدید COVID-19 مورد در هر روز است.

در کالیفرنیا فرماندار گاوین Newsom دستور داد بارها و کاباره ها (که در حال رفتن به یک باشگاه شبانه در حال حاضر!?!?) در هفت عمده شهرستانهای نزدیک دوباره به طور نامحدود. در کالیفرنیا COVID-19 مربوط به بستری شدن در بیمارستان باید به تدریج افزایش یافته و روز به روز برای دو هفته گذشته که منجر فرماندار برای سرکوب reopenings. و کالیفرنیا پرجمعیت ترین شهرستان, لس آنجلس, بیشتر coronavirus موارد از هر شهرستان در کشور (!), و Newsom حتی تهدید به قرار دادن کل شهرستان پشت در ماندن در خانه ،

در تگزاس فرماندار گرگ ابوت نیز تعطیل میله های زندان است و در حال حاضر مجبور رستوران تنها به فعالیت در 50 درصد ظرفیت است. جای تعجب نیست که یک تعداد از نوار صاحبان شکایت فرماندار. نوار را خاموش می آید به عنوان بسیاری از تگزاس بیمارستان ها گزارش داده اند که شلوغ مراقبت ويژه و دولت است گزارش روزانه COVID-19 مورد از بیش از 5 ، 000 در هر روز از شماره های قبلی از 2000 نفر در روز است.

فلوریدا در زمان یک مسیر متفاوت و به جای آن از بسته شدن میله های آشکار دولت فقط ممنوع فروش “در قضیه” الکل در میله ها هر چند رستوران می تواند ادامه خدمت به الکل. معلوم نیست اگر این کار به سرعت گسترش coronavirus چرا که به عنوان یک تمپا نوار صاحب سی ان ان گفت: “همه آنها بود تلنگر سوئیچ. بنابراین در حال حاضر شما در حال رفتن از یک بار به یک رستوران که در عمل مانند یک نوار بنابراین شما کاهش نه مردم که ممکن است آلوده و چون همه آنها در حال انجام است در حال حرکت آنها را به محل دیگری است. هیچ یک از این را حس می کند.” به صداقت همه این کشورها بسته شدن میله ها و رستوران ها — حس بسیار کمی, اما آنچه من می دانم.

با متحده معکوس خود خاموش شدن ناگهانی شمال شرقی تصویب یک قرنطینه در مسافران از “کانون متحده و اتحادیه اروپا ممنوعیت آمریکایی ها از تعطیلات در خارج از کشور آن را از سوال به فرض که ممکن است ما همه به نوعی از اقامت در خانه سفارش زودتر به جای بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>