صادق شکایت بهتر است از جعلی مثبت


complaing-better-than-fake
جاستین Paget/گتی

به طور معمول من سعی کنید تا به یک خاص “اخلاقی از داستان” وقتی که من نوشتن یک قطعه اما این بار من فکر می کنم من فقط می خواهم به حق آن: صادق شکایت بهتر است به غلط مثبت. را حس ؟ بنابراین من امیدوارم اما اگر نه من شما را از طریق فرایند توضیح داد.

وجود یک ذهنیت خاص که وجود دارد خارج وجود دارد در جهان است که همه ما باید فقط راه رفتن در اطراف مثبت بودن در همه زمان ها. این مفهوم است که به احتمال زیاد در تاسیس این باور است که اگر شما در حال مثبت شما را جذب مثبت را به زندگی خود را.

وجود دارد دو معایب خاص با این منطق: این فرض مثبت خود را واقعی است. دوم آن فرض می شود که شما نمی توانید شکایت کنید و سپاسگزار به طور همزمان است که نادرست است. در واقع سپاسگزار بودن است و اساسا مهم تر از مثبت بودن به عنوان قدردانی خواهد شد به طور طبیعی ایجاد فضای مثبت. سومین دلیل من تصمیم به پرتاب در یک سوم اگر نگرش مثبت خود را به شما منجر به محکوم کردن دیگران در لحظات خود را از منفی وجود دارد یک فرصت خوب برای شما انجام کل مثبت همه چیز اشتباه است. معنی اگر شما در حال ریشه در قدرشناسی شما می توانید بیان همدلی به جای قضاوت دیگران در زمان نیاز است.

من قصد دارم به شما ارائه با یک مثال است. بیایید می گویند وجود دارد یک مادر که تا به حال به خصوص روز خشن با آنهایی که کمی. بیایید می گویند او احساس کمی جدا شده و به تنهایی و به طوری که طول می کشد به اینترنت در جهان به انجام یک کمی تخلیه. انتظار او را به احتمال زیاد است که وجود خواهد داشت یکی دیگر از مادر وجود دارد و در جامعه کوچک است که شنیدن تخلیه و با پاسخ شما درست است. کودکان و نوجوانان می تواند پرشهای. فردا بهتر خواهد بود.

یا شاید در این مامان تخیل یک مادر همکار پاسخ خواهد داد با تخلیه گاز از خود و در نتیجه باز کردن یک کانال از آزادی بیان هر حال یکدیگر متقابل تخلیه گاز همراه است. او تصور است که یک بار آنها تخلیه از سیستم های خود را که آنها را آه با امداد و بازگشت به بچه های خود را احساس سبک تر و بهتر قادر به رسیدگی به چالش های والدین.

تصور کنید که به جای اینکه تشویق همراه او با ضربه پاسخ مانند “بچه ها مانند یک برکت و رحمت” و “لذت بردن از آن در حالی که آن را طول می کشد” و “رشد آنها به سرعت بیش از حد” و “برخی از مردم فقط آن را اداره کند بهتر از دیگران است.” تصور کنید که چگونه این نوع از پاسخ می تواند به نوبه خود یک مادر و روز بد به چیزی که او گریه می کند و خودش را به خواب بیش از آن شب. این نوع از پاسخ هستند نه واقعی نه همدلانه و ذاتا منفی, اگر چه اغلب کفن در هوا از منفعل-تهاجمی مثبت.

من قصد دارم به بیرون رفتن در اندام و فرض کنیم که اکثر مادران می دانیم که کودکان خود را یک برکت و رحمت است. اکثر مادران به خواب رفتن هر شب احساس سپاسگزار برای فرزندان خود. اکثر مادران به طور طبیعی موجب ویرانی با جرم بیش از روزهای بد و نمی نیاز به هر گونه کمک های خارجی که نگرانی بیش از چگونه آنها screwing تا بچه های خود را. اکثر بچه ها به سادگی انسان است. در پاسخ به کسی که شکایت خود را از دو سال peed در آنها را بر روی هدف با “شما آن را از دست زمانی که آنها رفته” است که به نوعی شبیه به گفتن کسی که تا به حال سقط جنین است که “همه چیز را با دلیل اتفاق می افتد.” مانند… fuck off.

اساسا تمام است که می گویند:

  1. شما می توانید سپاسگزار و هنوز هم نیاز به دریچه یک بار در در حالی که.
  2. شما می توانید به طور کلی مثبت و هنوز هم روزهای بد. و شما مجاز به آن می گویند یک روز بد آن زمانی است که یک روز بد. تماس با آن چه در آن است.
  3. مگر اینکه شما دوست من وندی که واقعا مثبت (از آن است که او واقعی, طبیعی, all-the-دولت وقت—شاید به این دلیل که او می گوید: برو بیش از هر کسی که من می دانم) شما به احتمال زیاد نه واقعا مثبت-all-the-زمان فرد است. و آن را کاملا یک-O. K. شما هر گونه تماس خوب بد یا موجو به خودتان با واقعی بودن. گاهی اوقات ما فقط نیاز به شکایت. آیا پنهان کردن آن. بهتر است با خودتان صادق باشید.
  4. شما همیشه باید به دنبال در سمت روشن زندگی است. در واقع گاهی اوقات آن را بیشتر مفید به صورت تاریک.
  5. شکایت می تواند مفید باشد به رها از احساسات محصور کردن است.
  6. شما ممکن است در نظر گرفته برای شکایت اما شما احتمالا می خواهید قضاوت بدون توجه به آنچه شما باید انجام دهید این نیز ممکن است به دنبال آن بروید.
  7. نداشتن همدلی برای کسی بد روز باعث می شود شما یک حرکت تند و سریع.
  8. قدردانی همه چیز است — از نزدیک دنبال اصالت. اشتباه نکنید هر کدام از این برای مثبت.

در حال حاضر من اعتراف که برخی از مردم فقط منفی در همه زمان ها و می توان آنها را یک کشیدن به اطراف است. اما یک تفاوت وجود دارد بین شکایت در تمام طول روز هر روز در مورد همه چیز از متوسط قهوه خود را به روشنایی خورشید و اجازه برخی بخار ‘علت خود روز سخت بود. من فکر می کنم که بسیاری از ما قادر به تشخیص تفاوت.

همچنین من معتقدم که صادقانه لب از شکایت است که اغلب پس از عمل مستقيم انجام کاری مفید برای کاهش این موضوع است که باعث به شما شکایت در وهله اول. همه شکایت/بدون عمل ؟ که هر کسی با زمان بیش از حد در دست خود و یا کسی که واقعا داشتن یک زمان سخت در از همه چیز. این مردم هستند که در واقع باید بیشتر از توجه شما نوع.

پس نتیجه اخلاقی این داستان نمی تواند یک حرکت تند و سریع. کمی صادقانه شکایت می کند نه یک فرد منفی را و آن را بهتر از جعلی بودن مثبت است.

زندگی اصیل است. و سپاسگزار هر روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im