Christopher Meloni است که به عنوان الیوت Stabler در SVU فصل 22 برتر

بابی بانک/گتی خبر خوب SVU طرفداران! Christopher Meloni را بسیار پیش بینی بازگشت در حال حاضر دارای یک تاریخ

توسط ETELARESANKHABAR در 23 اردیبهشت 1399
Christopher-Meloni-SVU
بابی بانک/گتی

خبر خوب SVU طرفداران! Christopher Meloni را بسیار پیش بینی بازگشت در حال حاضر دارای یک تاریخ

پس از نزدیک به یک دهه نیمی از یکی از تلویزیون های نمادین ترین جنایت duos خواهد پیوست یک بار دیگر هنگامی که جانباز Law & Order: SVU ستاره Christopher Meloni بازگشت به سری طولانی در حال اجرا. برای سال در حال حاضر, اخبار که Meloni خواهد بود reprising نقش خود را به عنوان Det. الیوت Stabler شده است piquing علاقه. و در حال حاضر طرفداران دیگر را به تعجب زمانی که — Mariska Hargitay را Det. اولیویا بنسون در نهایت به اشتراک گذاری صفحه نمایش با او شریک سابق دوباره در اولین قسمت از فصل جدید است.

ما showrunner وارن Leight به خاطر آشکار این آبدار لقمه SVU اینتل. در طول یک ویژه نویسندگان میزگرد برای سری پادکست او ریخته تاریخ Stabler را oh-به گذشته بازگشت. "این بسیار روشن است که الیوت خواهد بود در SVU فصل بازکن. من فکر می کنم که چقدر من می دانم" Leight به اشتراک گذاشته.

اضافه کردن به هیجان? ما خواهید بود با دیدن خیلی بیشتر از Det. Stabler در آینده نزدیک. او cameo خدمت خواهد کرد به عنوان یک تیزر برای او بسیار خود spinoff. در مهلتهنوز-untitled مراکز نشان می دهد در Stabler او به عنوان سر یک حرکت سازمان یافته جرم واحد است. آن را در حال حاضر شده است در 13 قسمت سفارش و اجازه می دهد تا واقعی فن پاسخ باید همه اما تضمین فصل دوم.

به علاوه از آنجا که spinoff در نیویورک ما سود اضافه شده از تعداد بی شماری از پتانسیل بنسون-Stabler تقاطع. اگر تا کنون وجود دارد اثبات شد که چیزهای خوب به کسانی که صبر این است که آن دوستان است.

توجه داشته باشید که در ما می شود بی مبالات به ذکر است که شما انجام می شود ممکن است بیشتر از آن: انتظار. با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس تولید در NBC مجموعه متوقف کرده است. بنابراین در این نقطه وجود دارد هیچ راهی برای دانستن زمانی که فصل 22 — و آن را Stabler-cameo-از جمله premiere — فیلمبرداری خواهد شد.

اما هی, ما منتظر این طولانی ، چه چند ماه است ؟ به خصوص زمانی که نتیجه نهایی دیدن است Meloni و Hargitay با هم دوباره. این دو نفر بازیگران اصلی اعضای زمانی که SVU برای اولین بار در سال 1999. متاسفانه وقت خود را با هم به پایان رسید و در سال 2011 زمانی که Stabler نوشته شده بود را نشان می دهد پس از فصل 12 آخر.

البته طرفداران را به یاد داشته باشید که داستان در آن زمان بود که بازنشسته شد و پس از یک مورد مربوط به یک دختر جوان که ضربه او بسیار سخت است. آن را جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه آنها آدرس که Stabler باعث می شود خود را با شکوه بازگشت به SVU در (fingers crossed?) قرار می گیرند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب