صفحه اصلی هفته: این 33 میلیون دلار در دبی عمارت می آید با یک 'رایگان' Rolls-Royce و فراری

بله که gleaming $330,000 Rolls-Royce Wraith کوپه پارک شده در جلوی خانه می آید ، به عنوان نشانی از تطبیق سیاه ف

توسط ETELARESANKHABAR در 7 مرداد 1399

بله که gleaming $330,000 Rolls-Royce Wraith کوپه پارک شده در جلوی خانه می آید ، به عنوان نشانی از تطبیق سیاه فوق العاده نادر $600,000-و-تا فراری 599 GTO. همان می رود برای به طور کامل سفارشی خردل زرد Harley-Davidson فوق العاده سرش پارک به عنوان یک قطعه از هنر در راهرو.

پس از آن وجود دارد عجیب از مجسمه های هنرمند فنلاندی Eero Arnio و هنرمند فرانسوی ریچارد Orlinsky. به علاوه, شامپاین طاق مواجه نگردند با کریستال و دم Pérignon. و چرا یک vodka bar خوراکی با جستجوی گنج از Stoli و کلاه فرنگی ؟ همه چیز گنجانده شده است فقط کلید.

این همه بخشی از یک تا حدودی عجیب و غریب داستان در اطراف این بیش از حد بالا از 14000 فوت مربع عمارت به نام One100 در دبی پالم-درخت به شکل انسان ساخته شده پالم جمیرا جزیره است. تکمیل شده فقط یک هفته پیش برای یک کارآفرین سوئدی آن را به طور ناگهانی در حال حاضر در بازار برای $32.67 میلیون.

به نظر می رسد مالک 43 ساله مایکل Alibhai—خود را در دبی مستقر در شرکت طراحی و تولید لباس برای بالا اروپایی مد برچسب امثال Zara, Mango, دیزل, Reiss و Zadig & Voltaire—تصمیم گرفته است او نیاز به حرکت بازگشت به زادگاه خود در سوئد و با خانواده است.

این بدان معناست که این واقعا دیدنی آب نما عمارت که او نه سال های طولانی تعریق بیش از هر جزئیات است که در بلوک بدون او تا کنون هزینه یک شب وجود دارد.

"همانطور که من باید به اتمام این قطعه از هنر من متوجه اهمیت خانواده گفت:" عربستان کسب و کار مجله. "من شده اند از دست رفته لحظات ارزشمند در زندگی و داشتن دوستان نزدیک درگذشت طول Covid-19 من مجبور به تجدید نظر در زندگی من است."

Dubai mega-mansion

این کلید در دست عمارت در سمت راست ساحل با loungers ساخته شده به استخر. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از خلیج فارس Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

Alibhai گزارش خریداری نخست بيشماري بسیاری مشرف به خلیج عربی در سال 2011. کار با آفریقای جنوبی بالا معماران SAOTA او ایجاد این اسراف عمارت سه طبقه و لود آن را با بهترین از بهترین امکانات.

یک عکس فوری از ویژگی های آن شامل پنج اندازه اتاق خواب سوئیت از جمله 1,300 فوت مربع استاد با یک گنجه و اتاق پانسمان, ارزش بازار مال فروشان درایو طراح بوتیک.

علاوه بر این وجود دارد که هشت عجیب حمام اندود شده با کتاب همسان سنگ مرمر ایتالیایی. و در سراسر خانه وجود دارد نه یکی بلکه سه درجه صنعتی آشپزخانه و سه پيشينه میله متفاوت است.

Dubai mega-mansion

منطقه زندگی می کنند مشرف به آب است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از خلیج فارس Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

به در خانه که در شهر و در آب انداز طبقه اول زندگی در منطقه است-عرض جیب درب که باز دو-ارتفاع اتاق به نئون روشن دامان استخر با آن مستغرق میز و صندلی.

با توجه به مثال هر چوب مبلمان در عمارت یک قرار دادی یکی-از-یک-نوع خلقت از امثال Fendi و بنتلی در خانه با مقدار داخلی مبلمان نرم توسط Louis Vuitton و Hermès.

برای سرگرمی وجود دارد, هوای آزاد, سینما: یکی در سطح زمین و دیگری بر روی آلاینده سقف عرشه کنار یک اندازه حباب وان آب داغ.

Dubai mega-mansion

سقف و دیواره های ویندوز را به خانه روح. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از خلیج فارس Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

برای رسمی تر فیلم شب وجود دارد طبقه دوم سالن تئاتر با آن IMAX صفحه نمایش 4K پروژکتور و Dolby ATMOS سیستم صدای فراگیر—تمام لذت بردم زیر چشمک ستاره روشن سقف. اگر شما طلب آب نبات با فیلمهای خود را یک کل راهرو است decadently اندود شده با دیوار های بلند و شیشه ای لوله های توزیع رفتار شیرین.

هنر معاصر استقبال بازدید کنندگان در درب با یک غریب, سینه ها-ضرب و شتم گوریل مجسمه در ورودی راه و همچنان با اندازه کامل کروم تمساح در زیر پله باز و استخر همراه با یک براق قرمز میکی ماوس در سبک پاپ آمریکایی-هنرمند Jeff Koons. این قطعه د مقاومت? مسلما نه-پا بلند "سرهم بندی کردن زنبور عسل" از ترانسفورماتور ،

Dubai mega-mansion

یکی از خانه سه میله و شامپاین طاق. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از خلیج فارس Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

توضیح پس زمینه به این همه اسراف Alibhai می گوید: "من می خواستم برای ضربه و ذهن مردم زمانی که آنها را ملاقات من آمد. قبل از این من هرگز تا به حال دیدم یک پروژه که منفجر ذهن من است."

  لی Borg از دبی مستقر در خلیج فارس Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول دارای مثال برای این یکی-از-یک-نوع ملک. ما مطمئن هستیم که او نیز دارای—محکم— کلید رولز رویس و فراری ،

Dubai mega-mansion

داخل سالن سینما با کیفیت 4K طرح. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از خلیج فارس Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

Dubai mega-mansion

داخل انبار شراب. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از خلیج فارس Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

Dubai mega-mansion

مبلمان تمام شد سفارشی ساخته شده است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از خلیج فارس Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

Dubai mega-mansion

براق و معاصر بیرونی پنهان سه سطح از لوکس. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از خلیج فارس Sotheby بین المللی دارایی غیر منقولtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب