بهترین پنیر تخته برای شام حزب بعدی شما

میزبانی یک مهمانی شام? شما می خواهید به آن را به یک مناسبت است که مهمانان خود را به یاد داشته باشید. جدا از مع

توسط ETELARESANKHABAR در 15 خرداد 1399

میزبانی یک مهمانی شام? شما می خواهید به آن را به یک مناسبت است که مهمانان خود را به یاد داشته باشید. جدا از معمول اتصالات—شراب خوب استیک و محیط, فقط به نام چند—شما می خواهید به پویا پنیر هیئت مدیره در عرشه.

اما پنیر هیئت مدیره است که در مورد بیش از فقط یک درجه انتخاب brie پارمسان و مونستر (ابهامزدایی). فرم است فقط به عنوان مهم به عنوان تابع. پنیر هیئت مدیره باید قادر به مقاومت در برابر هر گونه nicks از چاقو به شما و مهمانان خود خواهد بود برش مواد غذایی بر روی آن. اما آن را نیز نیاز به خدمت به عنوان یک نمایش ذوق خود را fromage, کراکر و charcuterie.

البته پنیر مختلف تخته را با توجه به میزبان های مختلف. برخی ترجیح می دهند بزرگتر هیئت مدیره است که می تواند جای زیادی دریافت-togethers در حالی که دیگران ممکن است انتخاب کردن برای یک مدل کوچکتر است که می تواند به راحتی ذخیره می شود دور. در اینجا چهار نفر از بهترین پنیر تخته وجود دارد—که یکی از آنها مطمئنا مناسب برای گردهمایی بعدی خود را.

1. Shanik پنیر هیئت مدیره

Shanik را تنظیم می آید با یک دسته از ابزار است که کمک خواهد کرد که شما را پنیر هیئت مدیره واقعا پاپ. در میان آنها یک steel cutlery set با سرامیک دسته سه کاسه برای برگزاری آجیل زیتون و کراکر و سنگ مرمر سینی می آید که در هر دو سفید و یا سیاه و سفید. هیئت مدیره خود را ساخته شده از چوب اقاقیا است که مواد محکم است که ظروف گذشته است. بسیاری از ظروف را می توان به راحتی ذخیره شده در هیئت مدیره اسلاید-دور کشو. این فوق العاده است برای گردهمایی که در آن شما باید یک طیف گسترده ای از تنقلات مختلف اما برای کسانی که فقط می خواهند فضا را به خود مجموعه بزرگی از پنیر سطح منطقه ممکن است ترک چیزی به دلخواه.

Shanik Cheese Board

آمازون

خرید در حال حاضر: $59.99

2. Bambüsi پنیر تخته و چاقو تنظیم

این پنیر هیئت مدیره از Bambüsi به نظر می رسد به اندازه کافی ساده در نگاه اول. آن را به یک محفظه که اسلاید و دارای چهار های مختلف فولاد ضد زنگ ظروف پنیر—این ابزار ایده آل برای هر charcuterie هیئت مدیره است که شما مونتاژ. شیار به همراه محیط به معنای نگه داشتن آجیل یا کراکر در حالی که این مرکز می تواند مواجه نگردند با درمان گوشت یا پنیر. هیئت مدیره است که ساخته شده از چوب بامبو مواد اولیه ای که برای پنیر تخته آن را به عنوان متخلخل پس از آن را لکه دار و یا جذب بو. این به آن معنا است که شما باید برای شستن تخته با دست.

Bambüsi Cheese Board and Knife Set

آمازون

خرید در حال حاضر: $59.99

3. پیک نیک در Ascot پنیر/Charcuterie هیئت مدیره

پنیر تخته در حالی که بدون شک یک standout در هر مهمانی شام می تواند یک درد واقعی برای پر کردن دور. پیک نیک Ascot حل این معما با هیئت مدیره خود را که می تواند swiveled بسته به شکل گوه برای ذخیره سازی آسان. به طور کامل مستقر در آن را محکم دایره که 18 اینچ در قطر بنابراین شما باید مقدار زیادی از فضا برای ذخیره پنیر و دیگر تنقلات: قرار دادن پنیر بز بر روی یک لبه و خود شیرینی و آجیل در یکی دیگر از. تنها این است که آن می آید با فقط سه پنیر ابزار نه چهار مانند بسیاری دیگر از تخته.

Picnic at Ascot Cheese/Charcuterie Board

آمازون

خرید در حال حاضر: $69.00

4. پویا دنده پنیر هیئت مدیره مجموعه

اگر شما مانند نگاه یک چوبی پنیر مدیره اما نگران هستند که در آن چوب است که از, پس, پویا, دنده قرص است برای شما. هیئت مدیره ساخته شده است و سازگار با محیط زیست طبیعی بامبو. یک اسلاید کشو stows چهار پنیر ساز—با بامبو دسته از دوره—بنابراین شما نمی خواهد که به سهام خود را. این یک پنیر هیئت مدیره است که بهترین راه حل مناسب برای کوچکتر تجمعات هر چند به عنوان شیار در اطراف لبه برای stashing کراکر اما ترک اتاق کمتر برای پنیر در هیئت مدیره مرکز.

Dynamic Gear Cheese Board Set

آمازون

خرید در حال حاضر: $29.99tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب