لندرور مدافع nameplate می توانید آن را ردیابی اصل و نسب به Willys Jeep-الهام گرفته از سری من از سال 1948. به عنوان از سال 2020 آن است که باعث می شود این مدافع 72 سال است. پس چرا قرار دادی مدافع ساز هیمالیا معرفی ویژه سالگرد 70 مدل ؟

نادرست و غلط نام ممکن است گیج کننده است اما برای یک جاده ماشین به عنوان جشن به عنوان مدافع به نظر می رسد اتصالات به ادامه یاد آیکون اون 70 تولد و حتی دو سال بعد. سن فقط یک عدد به هر حال درست است ؟

جشن لگد کردن با هیمالیا حذف LS3 V-8 با 525 اسب بخار و 425 فوت پوند گشتاور به یک سفارشی ساخته شده و شاسی. زبر و خشن GM موتور است و سپس جفت شش-سرعت انتقال خودکار. البته قدرت است فرستاده شده به هر چهار چرخ زمانی که شما درگیر در محور جلو از طریق انتقال و موردی که شما را در تمام جهان کلاس آفرود قابلیت شما می خواهید. (البته به عنوان کسی که تجربه کوروت-صفحه مدافعان در گذشته دهی در اطراف تنها با محور عقب درگیر می سازد و برای برخی نه سرگرم کننده burnouts.)

Himalaya's 70th Anniversary Defender restomod.

هیمالیا را در سالگرد 70 مدافع restomod. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از هیمالیا.

هیمالیا مکمل سالگرد 70 مدافع صوفس (جاده) لغو احکام صادره ی با رول کیج و همچنین فاکس شوک و سینی جلو و عقب. ویژه مدافع نشسته در یک مجموعه ای از جذاب 18-اینچی آلیاژ چرخ پیچیده در محکم BFGoodrich KO2 همه زمین لاستیک. شما ممکن است متوجه این خاص ساخت نشسته و نه کم در آن برجسته آج. با به قدرت زیادی که این جانور تولید می کند که کمی نزدیک تر به زمین باید به رانندگان بیشتر دست زدن به ثبات در جاده های اسفالت.

Himalaya's 70th Anniversary Defender restomod.

این خودرو توسط یک LS3 موتور V-8 با 525 اسب بخار و 425 فوت پوند گشتاور. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از هیمالیا.

مدافع آغاز شده اند ممکن است به عنوان یک کشاورزی دکل تمام کسانی که چند دهه پیش, اما اگر شما نگاهی به داخل این مدل شما ببینید کسانی که روستایی ریشه پردهی تحت ردیف هایی از چرم پوشش داش پانل های درب و صندلی گرم. نیز وجود دارد یک صفحه نمایش لمسی مدرن سیستم اطلاعات و سرگرمی با بلوتوث همچنین USB و پورت HDMI.

هیمالیا سالگرد 70 مدافع در دسترس است به منظور در حال حاضر با قیمت با شروع از $225,000. اگر این خاص ساخت نیست سبک خود را هیمالیا بودن سفارشی outfitter آن است که می تواند به شما در ساخت بیشتر off-road-گرا مدافع با یک لندرور و یا حتی یک کامینز موتور دیزل. متناوبا شما می تواند در یک مطلب قاتلی دیوانه در جاده جهت و متناسب با 638 اسب بخار موتور LS9 از کوروت C6 ZR1.

Himalaya's 70th Anniversary Defender restomod.

چرم تحت پوشش کابین شامل یک صفحه نمایش لمسی سیستم اطلاعات و سرگرمی به همراه USB و پورت HDMI. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از هیمالیا.

با شرکت هایی مانند هیمالیا تزریق مدرنیته و هیجان به پلت فرم کلاسیک و با لندرور reintroducing مدل برای سال 2020 آن را به نظر می رسد وجود دارد مقدار زیادی از داستان های چپ در حماسه مدافع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im