این یک صندلی 675 اسب بخار ماشین رویایی به شما می دهد یک فرمول 1 تجربه رانندگی

به طور معمول تنها چند خوش شانس به تجربه فرمول 1 ماشین اما نیوزیلند بر اساس رودین اتومبیل است که تلاش برای تغیی

توسط ETELARESANKHABAR در 28 تیر 1399

به طور معمول تنها چند خوش شانس به تجربه فرمول 1 ماشین اما نیوزیلند بر اساس رودین اتومبیل است که تلاش برای تغییر آن است. همه که مورد نیاز علاوه بر سفر به این کشور جزیره ای هستند اعصاب از فولاد و برخی بسیار خوب گوش.

رودین زاییده افکار از استرالیا کارآفرین دیوید Dicker که به نام این شرکت پس از مشهور فرانسوی مجسمه ساز به عنوان یک ادای احترام به قدرت فکر. تهاتر و تیم خود را از مهندسان توسعه مسیر-فقط تک صندلی Fzed پس از خرید تنها حقوق بین رفته لوتوس T125 پروژه چند سال به عقب.

پرده برداری در سال 2011 باز کردن چرخ T125 بود یک پیشنهاد توسط لوتوس برای ساخت یک وسیله نقلیه است که ارائه شده به عنوان نزدیک به یک F1 تجربه به عنوان پول می خرید اما در هزینه که هنوز هم قابل ملاحظه ای کمتر از حد معمول برای نگه داشتن یک خودرو در مسیر. رکود در اقتصاد جهانی اما منجر به تولید تنها تعداد انگشت شماری از نمونه های قبل از بریتانیا خودروساز اجازه دهید آن را برو.

Rodin Cars Fzed

رودین اتومبیل

در حال حاضر به عنوان Fzed خودرو بوده است کمرنگ در وزن عمدتا به دلیل در همه جا حاضر بخش تیتانیوم (مانند اگزوز و فرمان) که در 3-D-چاپ شده در رودین امکانات. قدرت می آید از یک 3.8 لیتری Cosworth موتور V-8 تولید 675 اسب بخار و 9,600 دور در دقیقه. اما در نزدیکی F1-مشخصات کامپوزیت ماشین نیاز به جایی مناسب به راندن آن است. جای تعجب نیست که تهاتر ایجاد کرده است دو خصوصی racetracks مجموعه در 1,360 هکتار در نیوزیلند برای این منظور بسیار.

خدمت به عنوان مربی برای سفر سه روزه به زمین آزمایش است Blancpain GT World racing driver علامت ویلیامسون. قبل از هر کسی مجاز است در نزدیکی Fzed آنها برای اولین بار به اثبات فطرت خود را در یک مک لارن 570S GT4 و Dallara F3 single-seater به ترتیب در طول دو روز اول.

در حال حاضر درد در آن زمان من فشرده به Dallara پیدا کنم دومی به یک نفرت انگیز تجربه چون در همه صداقت آن را یک کابوس برای هدایت. من شروع به سوال آهنگ من توانایی با وجود یک بار خلبانی دیمون هیل فلش F1 موشکی و بثورات جلدی از دیگر خودرو غریب. دیگر مشکل عمده در ارتباط است. ماشین بسیار پر سر و صدا که من به سختی می تواند بشنود ویلیامسون رفتن سریع تر دستورالعمل از طریق هدست. که من به زودی متوجه این همه بخشی از دبستان.

Rodin Cars Fzed

رودین اتومبیل

تنها در روز سه هستم تلقی آماده به تجربه Fzed. اول یک صندلی اتصالات و سپس دستورالعمل های غیر متعارف چپ پا ترمز: به یاد داشته باشید این خودرو است که تقریبا به عنوان سریع به عنوان یک اتومبیل F1 2011 و فقط به عنوان بی رحم است.

همانطور که در Dallara من در خود من در رودین با ویلیامسون به آرامی coaxing من از طریق کلاه. ماشین نیازهای تن از revs به کانگورو رو به جلو, اما بیش از حد پای راست و این بی رحمانه است. به ریکاردو شش سرعته ترتیبی گیربکس هیچ زندانیان طول می کشد و باعث بسیاری از افراد به غرفه. به جای من برخورد نسبت به یک گوشه با آون سطحی و سرد ترمزهای کربن است که نیاز به حداقل سه دور برای گرم کردن.

بیرون آمدن از اول apex و بر روی آن راست من به طور ناگهانی از دست دادن ویلیامسون صدا در گوش من به عنوان پر سر و صدا, غرش Cosworth به طور مستقیم در پشت من در ضربات. نه تنها که لرزش بدتر از چسباندن سر من داخل Metallica سخنران پشته. این downforce ایجاد شده توسط همه آیرودینامیک ملاحظات نگه می دارد Fzed بصورتی پایدار و محکم کاشته شده در مسیر; آن را فقط من عدم توانایی و طاقت فرسا صدای ناهنجار و خشن است که در حال برگزاری به من.

Rodin Cars Fzed

رودین اتومبیل

رانندگی با پا در هر دو پدال نیست بصری و من خودم گاهی اوقات ترمز از یک گوشه. اگر من پشت کردن به قدرت downforce از بین می رود در یک لحظه. این پرتابه کاملا بالستیک و راه فراتر از مجموعه مهارت های من. هیچ چیز من رانده واقعا آماده من برای این تجربه و این ایده است.

رودین امیدوار به فروش سهام خود را از Fzeds برای پیگیری علاقه مندان که می خواهند یکی از سریع ترین شرکت کنندگان در این شبکه قادر به رسیدن به 100 مایل در ساعت در 5 ثانیه و پوشش بیش از 3000 مایل در حق بیمه سوخت موجود در ایستگاه های گاز قبل از اینکه موتور نیاز به یک بازسازی است. که نسبت به معمولی F1 موتور که نیاز به فوق العاده گران تعمیرات اساسی پس از حدود 620 مایل و آن را روشن است که رودین را $650,000 ارائه درب باز می شود به F1-سطح لرزش برای کسری از قیمت.

همانطور که برای Dicker, او در حال حاضر با تمرکز بر آخرین مفهوم Fzero بسته-کابین خلبان مسابقه با 1000 اسب بخار از یک رودین-طراحی 4.0 لیتری V-10. این مجموعه به هزینه در این محله ها از 1 میلیون دلار و با هدف سبقت گرفتن نسل جدید از F1 اتومبیل با توجه به 2021. و حتی اگر وجود دارد یک خیابان-نسخه قانونی برنامه ریزی شده حدس من این است که گوش بند خواهد آمد و به عنوان استاندارد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب