مشخصه اعلام کرد 40 جدید فیلم کریسمس برای سال 2020


hallmark-xmas-movies-2020-1
Hallmark Channel

آن را فقط ممکن است اما ما آماده هستیم در حال حاضر

این که آیا شما اعتراف عشق خود را برای مشخصه های عاشقانه با صدای بلند و افتخار و یا نگه داشتن آن به خود را به دلیل زن ستیزی درونی همه ما می دانیم که یکی از بهترین چیزها در مورد فصل کریسمس است که لژیون مشخصه ، و در این سال به نیمه قشنگ, بیش, بالا, فیلم تعطیلات کانال می داند که ما در حال رفتن به نیاز به برخی از شراب خواری-قادر محتوا تر از همیشه.

هر دو مشخصه کانال “شمارش معکوس برای کریسمس” و مشخصه فیلم و اسرار’ “معجزه کریسمس” در حال برنامه ریزی برای شروع در جمعه 23 اکتبر — که صادقانه نیست یک لحظه بیش از حد به زودی. هالووین, shmalloween. و حتی اگر ما در نهایت برای رسیدن به یک نقطه که در آن هیچ چیز جدید در حال فیلم برداری مشخصه هنوز تان شدیدا از 40 نام تجاری جدید فیلم تعطیلات این سال است. چهل. زمان برای گرفتن یک لیوان مشخصه شراب و شیرجه رفتن!

از آنجا که هیچ کدام از ما تا کنون شده است در صفحه اصلی این حد و مطلقا هیچ پایانی در چشم به خصوص هنگام سرماخوردگی و آنفلوآنزا در فصل آمپر تا در کنار وحشتناک گیر چه چیز دیگری وجود دارد به انجام ؟ ما نیاز به فرار از واقعیات, لعنتی آن است. و مشخصه همیشه ارائه می شود زمانی که شما به شدت نیاز به خاموش مغز خود را خاموش و تماشای ریشو قهرمان با startlingly دندان های سفید در یک, ژاکت پشم رفت و برگشت DJ تنر/Gretchen Weiners خاموش پای او.

و اگر شما نمی توانید صبر کنید تا ماه اکتبر به خوبی شما را در شانس هستید — این کریسمس در ماه جولای بیش از مشخصه زمین خیلی سر در را برای برخی از جعلی برف بی پایان قرمز و سبز ژاکت های بافتنی/شال/نخود کت هیچ کمبود تزئین و روستایی و خانه های همیشه سبز تا آنجا که چشم می توانید ببینید شهر های کوچک دهید و بزرگ شهر و شیرینی-پخت بسیار است.

پس چگونه است که مشخصه کشیدن همه از این فیلم در طول یک بیماری همه گیر? ظاهرا بسیاری از آنها را به ضرب گلوله کشته شدند در اوایل این سال و چند نفر دیگر هستند که میله میله به ساقه بعد از این سال. مشخصه یک مقدار عادلانه از فیلمبرداری در Vancouver, B. C., که در آن تولید قوانین و مقررات کمی سهل انگار بیشتر از اینجا در خوب ol’ کاملا-پیچ-تا-این-کل-همه گیر-در-هر-ممکن-راه ایالات متحده آمریکا است.

در حالی که داستان عمدتا تحت کاری ادامه داده اند در حال حاضر یک فیلم جدید را از ویژگی های سارا درو و Brennon الیوت به عنوان آنها صرف تعطیلات در میان موسیقی های زیبا و رمانتیک جو — شما آن را حدس زده — وین.

کریسمس به احتمال زیاد خواهد شد نگاه بسیار متفاوت در این سال برای بسیاری از ما, اما آن را به خوبی می دانم که ما هنوز هم می تواند تعداد مشخصه سازگار باقی می ماند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>