استخر پیش ساخته فایبرگلاس

از هر طرف ۱۵ سانتیمتر بابت لبه استخر کم میشود که این به ما ابعاد مفید کل استخر را میدهد. شکل زیر این استخر را

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

از هر طرف ۱۵ سانتیمتر بابت لبه استخر کم میشود که این به ما ابعاد مفید کل استخر را میدهد. شکل زیر این استخر را نشان میدهد. با این حال، به گفته متیو کانپا شواهد باستانشناسی نشان میدهد که این مسجد در سده هفتم و در زمان حکومت اعراب ساخته شدهاست، و بنابراین یک معبد تغییر یافته ساسانی نبودهاست. ویژگی آنتی باکتریال این استخرها این امکان را به تصفیه خانه میدهد که تا ۵ سال فقط با یک سیستم کلرزن و تصفیه ساده نیازی به تعویض آب نباشد. در این قسمت به معرفی انواع استخرهای فایبرگلاس که گروه تجهیزستان به مشتریان عزیز ارائه میدهد اشاره خواهیم کرد. اگر فکر کردهاید که کاربردهای این نوع استخرها همین دو مورد است، سخت در اشتباهید. 1- شباهت این دو ورق بر پایه آن ها می باشد. به خصوص در مناطقی مثل شمال کشور که فشار منفی از قسمت بیرونی استخر بر روی بدنه باعث از بین رفتن آب بندی و ترک خوردن کل سیستم میشو. زیرا برای ساخت استخرهای بتنی نیاز به مصالح زیادی است ولی جنس استخرهایی که حالت آماده دارند برزنتی یا فایبرگلاس هستند. به دلیل آنتی باکتریال و ضد جلبک بودن آن، هزینه تعمیر و نگهداری استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس پایین است. Th᠎is post has  been do᠎ne with t​he help of G SA C᠎onte​nt Gener ator Dem over sion​!

هزینه ساخت استخر پیش ساخته مقرون به صرفه تر از استخرهای بتنی قدیمی است. بنابراین، هر نوع استخر به دلیل مزایا و معایب خود، برای مصارف مختلف مناسب است. به همین دلیل در حال حاضر متخصصان تلاش میکنند تا با طراحی و تولید انواع متفاوت استخر پیش ساخته، نیاز همه افراد به این سازه را به طور کامل برطرف سازند. این استخر در برابر نور خورشید و اشعه UV مقاوم است به همین دلیل در برابر پوسیدگی مقاوم هستند. انتخاب نوع آرماتور و نحوه چینش آنها در کیفیت نهایی کار بسیار تاثیرگذار است و حتما باید از اکیپ های متخصص در این امر بهره جست . اثاثیه سفارشی این منزل شامل تخت خوابها و مبلها نیز بهطور خاص برای این ستاره پرتغالی ساخته شده بود؛ اگرچه جورجینا رودریگز، نامزد رونالدو، پیشتر بسیاری از آنها را به صورت آنلاین فروخت. به همین جهت نیز امروزه بسیاری از افراد اقدام به ساخت و یا خرید استخر پیش ساخته و آماده می کنند .

بدنه سه لایه و امکانات مناسب نیز از دیگر خصوصیات برند و استخرهای پیش ساخته بست وی است. نصب استخر پیش ساخته فایبرگلاس برای شرایط آب و هوایی مختلف امکان پذیر است. نصب استخرهای پیش ساخته بتنی هم در درون زمین و هم روی زمین امکان پذیر است. این لایه دارای خصوصیات آنتی باکتریال و ضد جلبک است که از ایجاد هرگونه جلبک در استخر جلوگیری میکند. فروشگاه تهران اینتکس همچنین امکان خرید استخر پیش ساخته به صورت سفارشی و در ابعاد دلخواه را فراهم نموده است که می توانید با برقراری تماس ، مشاوره شده و سوالات خود را بپرسید. این یک ماده فوق العاده محکم است که برای استخر داخل زمین ایده آل است.. قلعه استخر را در سال ۱۰۶۶/۷ فتح کرد، والی آن جامی باارزش را که نام جمشید پادشاه اساطیری ایران بر روی آن نقش بسته بود، به او داد. برای مشاهده قیمت هر نوع استخر فایبرگلاس و مشاهده جزئیات استخر، بر روی محصول کلیک کنید و میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید استخر فایبرگلاس با کارشناسان فروش آکام استخر در تماس باشید. همچنین شما میتوانید با کلیک بر روی هر عکس به صفحه محصول بروید و قیمتها و اطلاعات تخصصی در مورد هر محصول را مستقیما مشاهده کنید!

همچنین در قسمت داخلی از رنگ ژل کوت خود رنگ و برای محافظت بیشتر یک لایه رزین بر روی رنگ به کار بردهایم تا مقاومت و طول عمر رنگ بیشتر شود. جنس این استخر از پایه کامپوزیت فایبر گلاس است که در آن سه لایه الیاف و ۴ لایه رزین یک لایه ژل کوت و یک لایه رزین سطح به کار بردهایم تا مقاومت آن را افزایش یابد و کیفیت رنگ آن در طول زمانهای مختلف از دست نرود. برای نصب استخر پیش ساخته توکار، نیاز به گودبرداری است. نصب استخر پیش ساخته با توجه به ابعاد، منطقه و شرایط پروژه حدود ۳ تا ۱۰ روز طول می کشد. زمین باید مسطح باشد تا از فشار وارد کردن آب به دیواره یک سمت جلوگیری به عمل آید. استفاده از انواع افزودنی های بتن برای بالابردن مقاومت های مورد نظر و مخصوصاً مقاومت مکانیکی در برابر فشار آب باعث شده است که مقاومت مکانیکی تایل های مورد استفاده بسیار بالا رفته و در مقابل انواع فشارات مکانیکی و دینامیکی و هیدرواستاتیک عملکرد بسیار بالایی داشته باشد . یکی از مهمترین مزایای بسیار ویژه این استخرها آب بندی و مقاومت بدنه در مقابل خوردگی و ضربه است.

آخرین مطالب