گوگل سرگرم کننده ‘دوستان’ ترفند است که طرفداران دوست داشتنی


friends-google-search
برادران وارنر تلویزیون/گتی و گوگل

مطمئن شوید که آن را یک سال, اما این باعث نمی شود آن را سرگرم کننده کمتر به گوگل مورد علاقه خود را ‘دوستان’ شخصیت های

اگر شما نیاز به یک دلیل بیشتر به چشم پوشی از بچه های خود را برای پنج دقیقه امروز کمی “تو” در زمان ممکن است, من پیشنهاد می کنم گوگل مورد علاقه خود را به دوستان شخصیت ها ؟ گوگل آمد تا با یک ترفند کوچک از انواع به طوری که هنگامی که شما نوع Monica Geller, راشل, سبز, Phoebe Buffay, Chandler Bing, Ross Geller یا Joey Tribbiani به قسمت جستجو شما یک آیکون را کلیک کنید که قطعا لبخند به چهره شما.

سازندگان یاد طنزهای دوستان به ما در مجموع 236 قسمت بیش از ده سال برای لذت بردن از; و با پخش آنلاين خدمات مانند HBO Max شما می توانید rewatch آنها را به محتوای قلب خود را هر زمان که شما تمایل. به افتخار نشان می دهد 25-year anniversary در سال گذشته گوگل hid این تخم مرغ عید پاک در کنار شخصیت اصلی را نام; و هنگامی که شما بر روی آنها امضا بخشی از این بازیگران عضو میآید.

(بله ما این را می دانیم که حدود یک سال و بله, آن را به ارزش های هر حال.)

گوگل

برای مثال اگر شما نوع در راس گلر, مبل آیکون ظاهر خواهد شد. ما در حال حاضر می دانیم آنچه در آن است رفتن به می گویند (اسپویلر: “PIVOT!”), اما آنچه آن را به روی صفحه نمایش خود را می سازد آن را حتی خنده دار تر. Phoebe Buffay نام بازی خواهد کرد شما شیرین تفسیر از تک ضربه “ميخواست” و مونیکا گلر آیکون را به نام او جیر جیر تمیز.

معروف برای ایجاد “راشل” مدل موی گوگل قرار داده شده یک شکلک نشان محبوب ترین ‘انجام دهد. اگر شما بر روی آن کلیک کنید شما می توانید با جستجو در صفحات شامل همه راشل سبز است همیشه در حال تغییر مدل مو در طول سال است.

گوگل

برای کسانی که مایل به پیدا کردن جانیس ” آه. من. خدا,’ جیغ زدن یا بن گلر گفت: “مونیکا bang” و بیش آماده شدن برای ناامیدی. پنهان آیکون به نظر می رسد تنها برای شش شخصیت اصلی.

گوگل

اما صبر کنید. بیشتر وجود دارد.

گوگل همچنین ایجاد یک “دوستان glossary” ساخته شده به موتور جستجو تا زمانی که شما تایپ این کلمات یک کلمه تصادفی از یاد سریال ظاهر خواهد شد و خواهد شد به یک توضیح برای هر یک. مثلا “خیال ” مهمان” به معنی “یکی از 11 انواع حوله به همراه ‘استفاده روزمره است.’ نباید با اشتباه فانتزی ‘ یا ‘مهمان’, حوله.”

گوگل

این اولین بار نیست گوگل ما را شگفت زده با برخی از خوب قدیمی از مد افتاده سرگرم کننده است. در طول قرنطینه آن خود را اعلام کرد جدید علیرضا دایناسورها از ویژگی های که به شما اجازه استفاده از گوشی های هوشمند خود دوربین به جای ده متفاوت و واقع بینانه زندگی به اندازه دایناسورها از جهان ژوراسیک حق رای دادن در نظر شما.

وجود دارد یک میلیون راه برای رسیدن ما دوستان اما گوگل آیکون مخفی ما فقط یک راه برای جشن گرفتن شخصیت های مورد علاقه ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>