لایحه جدید پیشنهاد $120 میلیارد دلار در کمک های مالی به صورت مستقل رستوران

صنعت رستوران است که شاید این بخش از اقتصاد آمریکا سخت ترین ضربه از coronavirus بیماری همه گیر. با میلیون ها نف

توسط ETELARESANKHABAR در 1 خرداد 1399

صنعت رستوران است که شاید این بخش از اقتصاد آمریکا سخت ترین ضربه از coronavirus بیماری همه گیر. با میلیون ها نفر بیکار و بی شماری کسب و کارهای کوچک در آستانه هرگز بازگشت پس از پناهگاه در محل محدودیت بالابر لایحه جدید می تواند ارائه بسیار مورد نیاز امیدواریم.

پیشنهاد روز چهارشنبه با تشکر. ارل Blumenauer دموکراتیک کنگره از اورگان سوم منطقه, واقعی حمایت اقتصادی اذعان دارد که منحصر به فرد رستوران کمک های مورد نیاز برای زنده ماندن (و یا رستوران ها) عمل می کنند از سال 2020 نشان دهنده بیش از یک تلاش بسیار دشوار در ابداع یک خوب مخفف. این لایحه را فراهم می کند $120 میلیارد دلار در کمک های مالی به رستوران های مستقل است که تلاش برای دسترسی به چک Protection Program (PPP) وام.

"امریکا از 500 ، 000 رستوران ها مستقل هستند و یک قطعه حیاتی هر جامعه و محله بزرگ و کوچک" نوشته. Blumenauer گفت: در آزادی مطبوعات. "این موسسات نیز منحصر به فرد آسیب پذیر به عنوان ما به صورت Covid-19 بیماری همه گیر. چند صنایع شده است به صورت یکنواخت زده به عنوان صنعت خدمات غذا به همین دلیل است که من در حال کار با یک ائتلاف آشپزی کارشناسان و طرفداران و هل دادن همکاران من در کنگره به ارائه پشتیبانی. محلی مستقل رستوران ها قلب تپنده جوامع ما. آنها نیاز به امداد رسانی در حال حاضر."

در حالی که چک حفاظت از برنامه به عنوان یک گام در مسیر درست این لایحه را کاغذ سفید یادداشت که آن را بیش از حد محدود برای بسیاری از رستوران ها و نه متناسب با نیازهای خود را. قانون جدید را ارائه پول نقد به اندازه کافی به آنها اجازه می دهد به ماندن باز از طریق پایان سال در محدود کسی که شام میخورد ظرفیت. بر خلاف PPP وام این کمک های مالی نمی خواهد نیاز به پرداخت می شود و لازم نیست که همان مقررات مربوط به کارکنان و استخدام (مانند نیاز است که کارکنان تمام وقت بود rehired در 75 درصد از آنها قبل از همه گیر حقوق و دستمزد تا پایان ماه ژوئن به منظور ببخشند).

در صورت تصویب این بودجه نمی خواهد در دسترس عموم معامله شرکت ها و یا زنجیره ای با بیش از 20 مکان تحت همین نام. PPP تا به حال یک راه گریز است که اجازه بزرگ رستوران با کمتر از 500 کارمند در هر محل به دریافت کمک های مالی که از بین برود اکثریت چه وجوه در دسترس بود قبل از ماهی های کوچکتر می تواند خود را به اشتراک بگذارید. به عنوان یک اضافه شده اقدام به حمایت از اغلب نادیده گرفته جمعیت عمل خواهد رزرو دو هفته از بودجه برای موسسات ساخت کمتر از 1.5 میلیون دلار سالانه با تمرکز بر کسانی که کسب و کار یا متعلق به اداره شده توسط زنان و مردم از رنگ.

"یک صندوق تثبیت اختصاص داده شده است تنها راه برای اطمینان از رستوران ها به سرعت می توانید استطاعت به بازگشایی و re-استخدام 11 میلیون آمریکایی گفت:" مستقل رستوران ائتلاف در یک بیانیه مطبوعاتی. "آن را به صاحبان رستوران اعتماد به نفس برای باز کردن درهای خود را دوباره و اطمینان به کشاورزان و ماهیگیران و دامداران که کمک به تامین کسب و کار ما است که ما $1 تریلیون صنعت خواهد بود زودتر از آنها فکر می کنم."

جزئیات پیشنهاد کامل در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن