صورتی است که همه از ما در تلاش برای پخت نان در طول قرنطینه

صورتی/Instagram صورتی مثل بقیه کشور شده است پخت یک طوفان در قرنطینه اگر کسی در زمان یک نظر سنجی در مورد محب

توسط ETELARESANKHABAR در 16 اردیبهشت 1399
pink-bread-baking
صورتی/Instagram

صورتی مثل بقیه کشور شده است پخت یک طوفان در قرنطینه

اگر کسی در زمان یک نظر سنجی در مورد محبوب ترین فعالیت های در طول COVID-19 همه گیر وجود دارد چند هیچ brainers که لیست — سازماندهی کوچک, DIY home پروژه های شراب خواری-مشاهده ببر پادشاهانجام پازل و باغبانی گنجانده شده است. پس از بسیاری از رستوران ها بسته شده است و هر کس در خانه, پخت و پز — و به ویژه پخت — تبدیل شده است به طور فزاینده ای محبوب سرگرمی. اگر شما در انکار وجود واقعی مخمر کمبود آن را اثبات کند. حتی افرادی که هرگز پخته شده یک قرص نان در حال شلاق تا خمیر ترش از ابتدا... یا حداقل تلاش برای. صورتی, ما, مشهور, مادر, بورس, یکی از بسیاری از مردم در جهان است که تبدیل شده اند مشتاق نانوا در طول بیماری همه گیر. در واقع این خواننده برنده جایزه گرمی تقریبا تبدیل به یک پخت گذار قبل از چشم ما.

چند هفته پیش نشان داد به صورتی که طرفداران او به تازگی ساخته شده یک خمیر ترش استارت و استفاده از آن به "نان سرخ شده" — فقط آن را روشن نیست که چگونه از او انتظار می رود.

چند روز بعد او ساخته شده کیک پنیر تعجب که چرا آن را "انفجار."

او نان موز چند روز پس از آن بود که کاملا در نقطه.

اما به نان خمیر ترش. هفته گذشته او در نهایت در نهایت نمیفهمد چه چیزی را با خمیر ترش استارت دور شلاق تا برخی از بیسکویت."Dayummmm این خوب است" او زیر نویس او Instagram تصویر از خوشمزه به دنبال رول. "من میخوام مانند یک بیسکویت به زودی. من مانند کرکی G. I. Jane."

آخر این هفته مشخص شده او "اول پخت" از خمیر ترش و او در وبسایت آشکار "چگونه عصبی" او آشکار او به داشتن "اولین قرص وحشت."

"من شده اند با تغذیه این مکنده برای تقریبا سه هفته" او نشان داد در vid. "نام او Quarantina." بله او حتی نام او شروع شود. ما در حال مرگ هستند.

او سپس اقدام به ارسال چند عکس از محصول به پایان رسید. او قرص نان به طور جدی نگاه کامل است.

در عکس نهایی او پرسید: او پیروان برای ورودی خود را. "آنچه که ما فکر می کنیم نانوا?" او زیر نویس یک تصویر از او نان برش. ما فکر می کنم اگر شما همیشه می خواهید به رها کردن حرفه ای خود را در صنعت موسیقی شما باید برای باز کردن یک نانوایی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب